Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat -facet, jaki powinien być okiem kobiet

Polecane posty

Gość gość

w dwóch zdaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męski inteligentny odpowiedzialny pracowity kochajacy uczciwy lojalny z poczuciem humoru ciekawy swiata czuly temperamentny troskliwy honorowy dumny z zasadami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okiem kobiet facet powinien byc bearsem , oraz posiadac duzo kasy. niestetyprzekonałem sie o tym osobiscie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmene
takie ktury nie pyta czy moze wsadzic paluszek w d*peczke i taki zeby jak trzeba kupic chlebek to nie kupowal bułek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnnnaaaaa
Taki, ktory umie sie poprawnie wyslowic, nie naduzywa wulgaryzmow, wyksztalcony, z ktorym da sie porozmawiac, umiarkowanie romantyczny (nie jakas ciepla klucha), zabawny, umie gotowac ;), kochajacy TYLKO jedna kobiete. A z wygladu to wysoki i szczuply, lekko zarysowane miesnie, czarne wlosy i niebieskie oczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny, Bystry, Rezolutny, Wierny, Dający poczucie bezpieczeństwa, Czuły, troskliwy, Posiadający jakieś pasje, Oczywiście przystojny. Między innymi. Czyli mam podobnie jak fiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to samo co Fiku, oczywiście biorąc pod uwagę subiektywne pojęcie niektórych tych cech jak "poczucie humoru" czy "czułość" Od siebie dodam jeszcze, że atrakcyjny i dobry w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny psychicznie i dobry w łóżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odważny i fer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze: pewny siebie odważny mądry liczący się ze zdaniem innych przyjaźnie nastawiony do ludzi zadbany potrafiący przyznać mi rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×