Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANNIIA11

Poważny problem - krew z odbytu.

Polecane posty

Gość ANNIIA11

Bardzo proszę o pomoc. Opisze o co chodzi. Wczoraj miałam bardzo silne bóle brzucha. Coś jakby zatwardzenie, ale ból był potworny, cała oblałam się potem było mi słabo. Po oddaniu stolca ból lekko ustąpił, a ja wyczerpana zasnęłam. Dzisiaj od rana mam bóle brzucha nie jednostajne ale tak jakby skurcze po których odczuwam parcie na stolec jednak załatwiam się krwią, samą krwią! Jeśli ktoś może mi podpowiedzieć co się dzieję proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz pierwszego kontaktu.
Wybierz się do lekarza na dokładnie badanie, bo może to być nawet rak. Zmień koniecznie dietę, bo tego typu dolegliwości występują w skutek nieprawidłowego odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniia11
Naczytalam sie wlasnie na ten temat i troche sie wystraszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werr..
Przyznam że też bym się wystarczył ,...nie masz wyjścia ,trzeba iść do lekarza i zrobić kilka badań ,bo trudno tak dywagować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpital Med Polonia
Szanowni Państwo, u pacjentów skarżących się na dolegliwości związane z układem trawiennym w ramach diagnostyki często wykonuje się badanie endoskopowe. Pozwala ono lekarzowi dokładnie obejrzeć poszczególne organy od wewnątrz. W razie potrzeby można podczas niego także pobrać wycinki do analizy histopatologicznej czy usunąć polipy. Badanie polega na wprowadzeniu do organizmu pacjenta rurki o średnicy zaledwie kilku milimetrów, zakończonej miniaturową kamerą z lampą. To urządzenie przetwarza obraz i przesyła go następnie do monitora. Aby obejrzeć górny odcinek przewodu pokarmowego przeprowadza się gastroskopię, natomiast dolny odcinek bada się podczas kolonoskopii. W szczególności badanie kolonoskopowe może wywoływać u pacjenta dyskomfort lub ból, dlatego obecnie wykonuje się je zwykle w znieczuleniu ogólnym. Zespół poznańskiego Szpitala Med Polonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×