Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaton222

Sklep internetowy- prosze o rady

Polecane posty

Gość agaton222

Witam:) Już niedługo otwieram sklep internetowy z odzieżą damską outlet m.in. takich firm jak Vila, Olsen, Mexx, Tom Tailor, Next, Vero Moda. Do tego dołączę torebki firm David Jones i Monnari(nie outlet ale w atrakcyjnych cenach)i chciałabym torebki włoskie z outletu. Mam już ogólną koncepcję jak sklep ma wyglądać ale jestem na etapie "szlifowania" pomysłu w związku z tym mam do Was prośbę. Piszcie jakbyście chciały żeby sklep internetowy wyglądał (np. kolorystyka), jakie funkcje zawierał, ewentualnie promocje, które zachęciły by Was do zakupów. Możecie też podsyłać linki swoich ulubionych sklepów internetowych żebym miała ogólne pojecie co Wam się podoba. Mam już wymyśloną nazwę ale jestem otwarta na inne propozycje nazwy sklepu:). No i jeszcze jedno pytanie. Jaki podział na kategorie byłby lepszy : zwyczajny np. sukienki, spodnie, bluzki itd. czy podział na rozmiary( pamiętajcie ze to outlet i większość ubrań będzie pojedynczych, na pewno nie całe rozmiarówki) Będę wdzięczna za każda sugestię:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez neta ubrań już nie zamierzam kupować bo tyle razy zostałam oszukana, że wole iśc do sklepu i przymierzyć, zobaczyć za co płacę, czy dobrze uszyte, czy porządny materiał. Bo jak się zamawia przez neta to cwaniaki wysyłają jak leci, nawet nie patrzą co wysyłają, a potem ci przychodzi jakieś krzywo uszyte gówno, które i tak musisz wywalić bo odsyłać się nie opłaca i kolejny raz płacić za wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!! Pracowałam 5 lat w sklepie internetowym, zajmowałam się obsługą klientów oraz wprowadzaniem treści na stronę . W tym również redagowanie kategorii. Wg mnie lepiej i skuteczniej klient znajdzie interesującą go rzecz , jeśli zrobisz podział na kategorie : spódnice, bluzki, koszule itp . niż na rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaton222
Dziękuję bardzo za podpowiedź:) tak też zrobie. Jaki asortyment sprzedawałas? jeśli moge wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-City Vision
Możesz wprowadzić z boku strony taką świetną funkcjonalność opartą o filtrowanie. Np. możesz wybrać kategorię, przykładowo sukienki i poniżej za pomocą suwaków przesuwać po kolei rozmiar, kolor, wzór, styl...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie gdzie pracowałam było można powiedzieć prawie wszystko, meble, wszystko do łazienki, wyposażenie wnętrz, później nawet zabawki, perfumy i odzież . Dobrze e-City Vision podpowiada z tymi filtrami :) Musisz dobrze sobie wszystko rozpisać , żeby później nie było chaosu . Popatrz się ze strony klienta, jak Tobie wygodnie byłoby coś znaleźć. Możesz zerknąć jak kategorie na allegro wyglądają dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-City Vision
No i oczywiście zanim sklep wystartuje to poproś znajomych lub obcych ludzi, jeśli się da o to by przykładowo złożyli zamówienie albo po prostu poruszali się po tym sklepie i zobaczyli czy wszystko dla nich jest przejrzyste i intuicyjne..co jest na tak, a co na nie...W końcu sklep jest dla Klientów, więc ich opinia jest najważniejsza, a Ty wiedząc jak Twój sklep działa nie wyłapiesz takich szczegółów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaton222 🌼 jak sklep wystartuje koniecznie prześlij linka chętnie zobaczę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×