Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goscinka/A.

zdrowe odżywianie:/

Polecane posty

Gość Goscinka/A.

ostatnio lekarz powiedział że muszę zacząć stosować zdrowsze odżywianie ze względu na cholesterol....jeszcze w normie w górnych granicach. A jak tu sie zdrowo odżywiać jak ma sie ochoty na coś słodkiego,lody itp zwłaszcza że mieszkam z rodzicami którzy codziennie nie odmówią sobie czegoś słodkiego....trudno:) teraz jak będę szła do sklepu to dla nich np.dla mnie owoc jakiś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinka/A.
*to dla nich lody np a dla mnie jakieś jabłko :/ kochani zmobilizujcie mnie jakoś żebym zaczęła bardziej dbać o to co jem..moja lekarka mówi że za parę lat będę sobie wdzięczna jak już nie będę miała problemu z cholesterolem a i samopoczucie lepsze będzie . otyła na szczęście nie jestem 155cm wzrostu/54kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguila
Oprócz diety radziłabym Ci też wspomóc się jakimś suplementem. Mogę polecić Ci DicoPlus. Pomoże on Ci utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problemy z cholesterolem i cukrem,a mam dopiero 23 lata, jakoś nie mogę się wziąć za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję do diety także wprowadzić zdrową sól tj. sól himalajską, która zawiera w sobie aż 84 naturalne minerały ja taką sól kupuję sobie we Wrocławiu w grocie solnej solana na grabiszyńskiej 241 z tego co wiem można również zakupy robić przez internet zajrzyj na ich stronę i poczytaj sobie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja dlatego przeszłam na dietę lekkostrawną. dużo herbaty i wody. czasem sobie pozwalam na soki, ale nie te sklepowe bo mają dużo cukru ale Nuja - prosty skład, bez dodatków no i są dość sycące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samemu też można podjąć temat. Wystarczy trochę poczytać, pooglądać filmików na YouTube, itd. Ważne, żeby nie kupować i nie spożywać produktów przetworzonych, wysokokalorycznych. W diecie najważniejsze są warzywa i woda 😉 Trzy posiłki dobrze zbilansowane są najlepsze. Duża ilość węglowodanów też nie jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×