Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie będę miał kobiety. Nie jestem w ich typie

Polecane posty

Gość gość

Obserwuje i widzę za jakimi facetami się oglądają, ja nigdy taki nie bede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jakąś znajdziesz jak będziesz chciał bo ja np to nie chce bo mi jest najlepiej samemu ale chyba nie wszystkie baby są puste więc raczej zamoczysz jeszcze nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piepszenie i solenie od tego zamulania robi się beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczandra82
Ja też wiem że nie będę miał dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie użalajcie się, tylko bierzcie się za te mniej atrakcyjne :P jak nie chcecie umrzeć nie posmakowawszy c*pki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mów nigdy moze jaka koślawa ciebie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że nie jesteś? ;) jak wyglądasz? Może jesteś do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieślaw
siki lecą siki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczandra82
Mnie interesują dziewczyny które nie powodują wymiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jestem niski po drugie chudy o drobnej budowie ciala, przytylem ostatnio ale ''byczkiem'' czy ''miskiem'' albo typem sportowca nigdy nie bede, po prostu mam kobiecą a raczej dziecinną budowe ciala z twarzy nie jestem męski, ani nawet nie jestem ładnym chłopcem, jestem nijaki, po srodku, neutralna twarz :O nie jestem pewny siebie, mowie cicho, niewyraznie, daje soba pomiatac...wole sie nie stawiac bo mnie pobije ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie wracam ze spotkania z siostrą. Za nią wszyscy się oglądają, ja nigdy nie poczuję jak to jest być atrakcyjną i podobać się męzczyznom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niski czyli ile cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka na torciex
biegnij na siłkę, może coś z ciebie jeszcze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka na torciex
taak, najlepiej tak gadac... zapusc włosy, ja lubie długowłosych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma drobną budowe ciala to zadne cwiczenia nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Story of  the Year
"jak ma drobną budowe ciala to zadne cwiczenia nie pomogą" X Pewnie ze cwiczenia pomoga tyle ze nie odrazu. Moj przyjaciel odkad pamietam byl niski i chudy jak szkielet. W wieku 20 lat wazyl 55 kg przy wzroscie 174 cm. Zaczal chodzic na silke i po roku wazyl juz 63 kg. Teraz ma lat 24 i wazy 74,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Większość kryje się w głowie. Niestety, ale niektórzy mają poprostu mało interesujący charakter, co ważniejsze, mają mało interesujący charakter najczęściej dla kobiet, które są dla nich właśnie interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, Ja wazyelm 69 przy wzroscie 180. Zaczlaem chodzi na silke i teraz waze 85. troche sie spaslem, ale teraz sezon na pozbycie sie tluszczu. Takze po 3 miesiachc wroce do formy sprzed lat 83 kg 180 wzrostu i w pasie 78 w kalcie 115. Jedno wyjscie na plaze i laski sznurkiem ida. :) Figura u faceta to podstawa. Druga sprawa to ewnosc siebie i teraz uwaga pewna paranoja, nie mozesz pokazywac ze jetes zdesperowany nawet jesli naprade szukasz kobiety. Ja jak chodizlem po miescie i gapilem sie na kazda, kazda miala mnie w nosie, jak nie zwracalaem uwagi a sam dobrze wygladalem one sie odwracaly, a tez czasem same zagadywaly np w sklepie. Zmin swoje nastawienie, bo to co masz w glowie widac na zewnatrz. zajmij sie soba, swoje rozwojem intelektualnym i fizycznym a laska przyjdzie szybciej niz myslisz. Nikt nie chce zakompleksionego fajtlapy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siłownia nic nie da bo mozna przypakowac ale gdy pojawi sie pan typu bears to juz pozamiatane, tak juz jest sa faceci którzy poprostu nie sa w ich typie i trza sie z tym pogodzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jaki jest twoj problem : - jestes brzydki - niski -gruby -pewnie nie masz pracy , pieniedzy , samochodu i mieszkania -zero atrakcji i rozrywek -brak pewnosci siebie, niesmialosc, brak poczucia humoru To wszystko sprawia ze kobiety omijaja cie szerokim lukiem ! Bo widzisz wszystkie to materialistki ktore maja mnostwo kompleksow i zeby sie dowartosciowac musza miec to wszystko ! Zazwyczaj same w zamian nic nie daja bo nie maja co najwyzej co niektore maja urode i ich karta przetargowa jest d**a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×