Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia_1993

sklep internetowy Wilady

Polecane posty

Gość kasia_1993

Robiłyście tam kiedyś zakupy? Co o nich sądzicie? znalazłam bardzo fajne buty, ale nigdy wcześniej tam nie kupowałam i chciałam zapytać was o opinie. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_1993
poszperałam trochę w internecie i jednak zdecydowałam się na zakup szpilek w Wilady. Zaskoczyła mnie bardzo szybka realizacja. Jutro mają być już u mnie. Zaraz po przymierzeniu podziele się pierwszym wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
ja mam zle doswiadczenia z tm sklepem.dostalam szpilki , prawy but mial wykrzywiony obcas.jak zadzwonilam do sklepu,to nawet nikt mnie nie przeprosul. ! wiec nie polecam,ale moze tylko ja mialam pecha.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego sklepu mam złe doświadczenia zamówiłam koturny w poniedziałek przesyłka kurierska pobraniowa wydzwaniałam do nich kilka razy kiedy beda wysłane pani powiedziała mi ze w czwartek bądź środę bedą u mnie z czego w czwartek nie doszły wiec zadzwoniłam jeszcze raz i dowiedziałam sie ze podobno buty były uszkodzone i nie chcieli mi ich wysłać GDYBY NIE TO ZE SAMA ZADZWONIŁAM NIGDY BYM SIE NIE DOWIEDZIAŁA ZE MI Ich nie wyślą mimo zapewnień w środę ze juz sa wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kojarzę tego sklepu, ale chętnie się zapoznam z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×