Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie soki dla 2 latka

Polecane posty

Gość gość

hej, jakie podajecie soki swoim dzieciakom ? Moja córka pije bobofruta i zwykłą wodę . Ale sam bobofrut 4 zł taka mała butelka, więc zastanawiam się czy można już dawać te normalne - pasteryzowane z kartonu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasem daje soki typu "kubuś" ale najczęściej kompoty i domowy sok rozrobiony z wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te soki to sam cukier bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że można już podać z kartonu ale najlepiej by były to dobrej jakości soki bez dodawanego cukru i innych dodatków, najlepiej jednak jak będziesz je rozcieńczać pół na pół z wodą mineralną raz dziennie a tak niech pije wodę lub parzone , chłodne herbaty owocowe typu Hipp (te w torebkach do zaparzania). Z kubusia czy innych zagęszczanych bym zrezygnowała wogóle bo szkoda pieniędzy i zębów dziecka. Kubusie są smaczne ale na prawdziwy owoc przypada tam więcej cukru, soku z koncentratów . Jak kartonowy to najlepiej te gdzie pisze że wyciskane z owoców a nie z koncentratów owocowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc
jeśli nie ma potrzeby to po co te soki to sama chemia a Kubuś spróbujcie tego to jest tak słodkie że można się zwymiotować córa jest alergikiem i już kilka razy dostała silnej pokrzywki po bobofrucie i Kubusiu - od tego czasu tzn gdy okazało się na 100% że to po soku - nie spodziewałam się bo po owocach żadnych nie miała takiego problemu, nie daje wcale a kupowałam też sporadycznie 2-3 razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timooo
rabenhorst (bez cukru) z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulla543

zgadzam sie co do rabenhorsta. naturalne i pyszne soki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość lulla543 napisał:

zgadzam sie co do SPAM naturalne i pyszne soki 

Żałosny spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja daję normalne, patrzę tylko, żeby w składzie nie było cukru. Te wszystkie w dużych kartonach 100% sok nie mają, przecierowych większość niestety ma, ale nie ma np. Leon. Kubuś też ma serię bez cukru, takie małe butelki z zielonym dziubkiem. Do tego często sami robimy sok z pomarańczy w wyciskarce. Pamiętaj tylko, że soki nie powinny być podstawową rzeczą do picia (woda powinna). Nawet bez dodatku cukru, taki sok jest pełen naturalnie występujących cukrow, ktore w nadmiarze też dobre nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam daję do picia mojej córce sok dr Witt o smaku pomarańczowym bo to jest właściwie ulubiony smak moich córek. Poza tym w porównaniu z innymi sokami jakoś ten smakuje mi najlepiej, najbardziej naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona88

Ja też wolę dawać sok z dr Witt, sa bardzo dobre w smaku zwłaszcza te 100% 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×