Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość facetów w Polsce to brzydale. Łysieją, mają tłuste brzuchy, niscy...eh

Polecane posty

Gość gość

3/4 facetów łysieje, nawet młodzi mają zakola większośc facetów to ''miśki'' z brzuchem jak na początku ciązy, maly ale jednak...kompletnie aseksualny, moze jakies dewiantki to pociąga ale normalna dziewczyna patrzy z obrzydzeniem, małolaty mowią na takiego ''oblech'', dumnie pokazują zarośnięte pachy, twarze podrażnione nieumiejętnym goleniem, czesto czerwone od alkoholu, spojrzenie niektorych...eh jakby chcial cie zg****ic albo napluc w twarz, nie wzbudzają w ogole sympatii tylko odraze :( W miare fajny facet ? 1 na 20. Przystojniak ? 1 na 200. Po 30rż ilość przystojnych zmniejsza sie do 1 na 1000 :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawielkaaj
Jaki maż z tym problem? Znajdź sobie tego jednego przystojnego na tysiąc, zakręć się koło niego i niech reszta Cię nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co najlepsze to potem takie buraki krytykują kobiety że grube itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo polscy faceci cierpią na przerost ego, tzn wyzej srają niz d*pe mają, ryj jak galareta, fiutek malutki, cialo do bani, w głowie sieczka ale cwaniakować potrafi, wymądrza się jakby mial czym, probuje grac inteligenta i szuka Cindy Crawford bo inne to ,,pasztety''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jakbym słyszał facetów gadających o kobietach identyczne teksty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy "ryj jak galareta'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe te narzekania bo akurat do mnie nic nie pasuje i jestem sam a taki jak w opisie to ciągle takich widzę i mają partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość israeli
taka prawda o polskim narodzie polacy to z reguły robole, które w ogóle nie dbają o wygląd polki zaś to tanie szmaciska i prostytutki, które są cwelone przez obcokrajowców na skinienie palca w ogóle uważa, że polska powinna przestać istnieć, bo to obraza dla ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/4 facetów łysieje, nawet młodzi mają zakola | to nie zależy ode mnie | większośc facetów to ''miśki'' z brzuchem jak na początku ciązy, maly ale > jednak...kompletnie aseksualny, moze jakies dewiantki to pociąga ale normalna dziewczyna patrzy z obrzydzeniem, małolaty mowią na takiego ''oblech'', | kaloryfer mi życie p***********o, zostawiając boiler, hehehe | dumnie pokazują zarośnięte pachy | ogolone, to dobre, ale dla pedryli | twarze podrażnione nieumiejętnym goleniem, czesto czerwone od alkoholu, spojrzenie niektorych...eh jakby chcial cie zg****ic albo napluc w twarz, nie wzbudzają w ogole sympatii tylko odraze | akurat zlewam na tę sympatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wyzej to jakis typowy polaczek, na szczescie takie cos zyje, robi dla korporacji i zdycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam ze ten po wyzej to normalny facet po prostu. Wiecej tolerancji ludzie! Sa brzydcy i sa piekni. A poza tym moze autorko tego postu w takim towarzystwie sie tylko obracasz, albo mowisz o robotnikach spotkanych na ulicy, albo o panach spod budki od piwa? To ze w takim gronie sie obracasz nie znaczy ze wszyscy tacy sa. Zreszta jedni maja zakola inne maja zylaki, i poco to komu wytykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem mają też duże głowy :D a wymagania od kobiet, że ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są też i przystojni nie przesadzajcie ! Moje koleżanki mają facetów przystojniejszych od nich samych wyglądają jak modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modele haha krzysiu i adaś, dyskotekowi plejboje z koziej wólki albo przeciętniacy odpicowani wylansowani jak pedauy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Thomasa
a potem taki Polaczek jeden z drugim dowartościowuje się na kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzysz, nie przesadzam mają ładne, regularne rysy twarzy, nie mówię o chłopakach wszystkich koleżanek(bo niektórzy są faktycznie mniej urodziwi), ale o paru, którzy są naprawdę bardziej atrakcyjni niż one same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa jasne tylko tak piszecie a prawda jest taka ze: niscy mają branie łysi mają branie brzuchacze (panowie typu bears) mają branie tacy mają branie , ja tych cech nie posiadam i jestem sam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co nie śpi i czyta
Blondasy i łysole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy ruskie anglicy to najwieksi brzydale wg wiekszosci świata i portalu beautifulpeople !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro trafia Ci sie najgorszy sort to znaczy ze jestes odbierana przez mezczyzn jako nieatrakcyjna kobieta. A za granica wcale nie jest lepiej choc napewno odmiennosc na poczatku fascynuje i moze i mialabys adoratorow ktorzy nie byliby brzydcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p******ę, a czy oni na swoje łysienie wpływają np. brakiem higieny że to im zarzucasz? to normalne, że część facetów łysieje, jedni wcześniej, inni później. tak samo jak normalnym jest że większość kobiet ma cellulit, że po 30 metabolizm się zmienia itd po drugie, widać za wysoko chcesz srać niż d**ę masz. skoro na 1000 facetów tylko jeden przystojny się Tobą interesuje. widać jesteś aż tak nieatrakcyjna z jakiegoś względu po trzecie, musisz mieć strasznie smutne życie skoro wygląd partnera jest sprawą priorytetową, pozostaje współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie maja wplywu ze lysieja czy sa niscy ! Wplyw tylko maja na sylwetke i tego brzucha mozna bylo by sie pozbyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Bo przecież wszyscy obcokrajowcy są lepsi od Polaka, prawda ? Pozatym, kto powiedział, że "obleśny" facet, jak ty nas nazywasz, nie może skrytykować grubej baby, cz innej, która z jakiegoś powodu mu się nie podoba ? MOŻE, ma do tego pełne prawo, tak, jak ty masz prawo krytykować ich. Tylko nie zawsze trzeba robić to publicznie. Przechodząc do szczegółów; - akurat na łysienie nie wiele można poradzić, bo to głównie kwestia genów. - Rzadko kiedy widzę źle ogolonych, nie wiem gdzie ty tylu widujesz. - brzuszek ciążowy, jak ty go nazywasz - patrz, też mam malutki, chociaż nadwagi prawie nie mam. Na kondycje też nie narzekam, no ale w twojej obecności powinienem się spalić ze wstydu, bo obrażam twoje poczucie męskiej estetyki. - skoro patrzą na ciebie, jak cię chcieli z*****ć to znaczy, ze coś jest z tobą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"polaczek" no to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i na sympatie trzeba sobie zasłużyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki maja kompleksy i wiecznie zaden facet w tym kraju im sie nie podoba ! zapomnialy same jak wygladaja i ze niewiele do zaoferowania maja poza wygladem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat łysienie i wzrost jest zapisane w genach tak samo jest w przypadku kobiet.A w ogóle to polki też do ładnych nie należą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozatym, kto powiedział, że "obleśny" facet, jak ty nas nazywasz, nie może skrytykować grubej baby, cz innej, która z jakiegoś powodu mu się nie podoba ? MOŻE, ma do tego pełne prawo, tak, jak ty masz prawo krytykować ich. Tylko nie zawsze trzeba robić to publicznie. xx Oczywiscie, ze oblesny facet ma do tego prawo, ale wtedy wychodzi na pieprzonego hipokryte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość84 - takich jak Ty autorka miala chyba na mysli. Przeciętniak, ktory uwaza sie za niewiadomo kogo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nak ktos wychaczy kobietom blad to od razu ze zly i do kitu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×