Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
!offerma

zdychającą kafeterię

Polecane posty

na którą zagląda już tylko pies z kulawą nogą próbują podtrzymać przez żałosne antypolskie prowokacje. coś wyczuwam że to się nie uda. trzeba było myśleć zanim zaczęliście tolerować trolli i bydlaków którzy przepłoszyli stąd wszystkich normalnych.

a teraz jak ilość wejść zmalała dramatycznie, ilość postów i tematów tak samo to "tonący brzytwy się chwyta". za późno drodzy państwo, za późno.

fakt, słabo jest. nawet nie ma z kim gadać. nikt nie podniecił się tym, że z desperacji przygarnęłam kota i założyłam o tym topik. wszystko zeszło na psy. 1 a te antypolskie prowokacje to chyba akurat pogrążają, a nie podnoszą czytelnictwo. w końcu tu uczuciowy jest ;) 1 off mam pytanie - czy w łodzi jest motylarnia? bo ja bym się wybrała.

no sypie się. off, miałem ci linka podesłać do nowego forum ale nie mam Twojego maila.

Gość gość
Offerma - zjeb Wg badań Megapanel (najbardziej wiarygodne zrodlo, reklamodawcy z tego korzystaja) Kafeteria zajmuje drugie miejsce zaraz za Wizazem posrod for dla kobiet. Zaglada tu 3mln unikalnych userow miesięcznie, 30mln odslon, 3mln wejsc miesiecznie z telefonow.

a mi tam się nie chce żadnych nowych forumów. wystarczająco dużo czasu straciłem na kafeterii.

Gość gość
Wg tych samych statystyk Kafeteria sie rozwija, coraz wiecej uzytkownikow :) podobnie jak Wizaz.

"Zaglada tu 3mln unikalnych userow miesięcznie" znaczy więcej niż 1 na 10 dorosłych polaków siedzi na kafeterii. no chyba w marzeniach :D

kiedyś kafe miało najlepszy design (bo skrypt zawsze był prze-chu-jo-wy), a teraz wygląda strasznie badziewnie. i oczy bolą. 1 wpadam z przyzwyczajenia.

niewiarygodnie 3 mln czarnych nicków?

wystarczy popatrzeć ile nowych postów pojawia się w ciągu minuty a jak jeszcze weźmie się pod uwagę ile z nich ma jakikolwiek sens a ile jest pisanych przez głupich troli i jest zupełnie bez sensu to już w ogóle płacz i zgrzytanie zębów. i żadne manipulacje statystykami tego nie zmienią.

Gość gość
3mln real users, unikalnych wejsc z roznych IP w ciągu miesiaca ! Nie codziennie... Dane ogolnie dostepne, wpiszcie w gugle : kafeteria megapanel 2013

Gość omłena mensa
nie chcą cię czytać!?o jakże mi przykro:(będę się za ciebie modlić

a wiecie, że mój pierwszy topik żelkowy był o offermie? :D na jakimś topiku coś tam zgadłam i on mi obiecał za to jakąś nagrodę, której się później domagałam :D oczywiście g.... dostałam :classic_cool:

czyli jak ta sama osoba wejdzie na kafeterię z domu, z pracy i z telefonu to już jest 3 "real users"? ciekawe :D

"czyli jak ta sama osoba wejdzie na kafeterię z domu, z pracy i z telefonu to już jest 3 "real users"? " 1 cholera, ale poprawiam staty :D nie wiedziałam nawet, że jestem tak boska, że aż w 3 osobach :D

co racja to racja, kafe schodzi na dno , nie ma juz z kim pisac większosc normalnych osób odeszło

stara gwardia też rzadko wpada cream, ty żyjesz?

argen 🖐️ jeszcze zyje , czasem napisze kilka postów ale ogólnie kafe juz mnie nudzi

Cream, od jak dawna na kafe jesteś?

Gość gość
taa bo stary nick to ... C.R.E.A.M z***bista roznica :classic_cool:

Gość gość
biedny oferma

Gość gość
szkoda, że offerma tak się zniesmaczył obecną kafe, czytałam jego posty z zainteresowaniem, to jeden z tych normalniejszych użytkowników

Formuła się przejadła, brakuje wyrazistych postaci, które trzymałyby poziom rozmów. W tym również wielu z nas się zmieniło i przygasło na kafe. Teraz jest tu już normalny ruch, ludzie przychodza z pytaniami i odchodzą.

Gość mi mala niebieska
zgadzam sie, niestety. jest potwornie nudno i niski poziom :( wchodze z przyzwyczajenia i chyba z nadzieja, ze jeszcze stare czasy powroca ;)

Gość gość
offerma, korjonos,darker ,argen, pzw - to najlepsze prawiki na kafe.

Cream, no to kawał czasu

Gość gość
ja bym najchetniej podpalila te cala kafe.pl wchodze tu raz na miesiac, na pare minut i zawsze mam chec rzygac xxxx zostako same gimgowno i macjej b xxxx nie ma tematow w ktorych mozna sie posmiac, porozmawiac xxxxx nie ma starych nikow zostalo i przybywa same scierwo gimnazjalne ze swoimi problemami typu po rannym bzykanku biegnie szybko do pracy a powinien mi podziekowac za seks

a ja lubiłam dawniej to forum. jak nie było co robić, to dało się pogadać i czas szybciej mijał. teraz rzeczywiście coś się tu nudno robi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować