Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co dziś jedliście ? Ja 0,5kg bobu, dwie kiełbaski z grilla, kubek porzeczek

Polecane posty

Gość gość

4 kromki chleba z białym twarogiem i szczypiorkiem, 2 kromki z polędwicą sopocką, 2 kropki z żółtym serem, 2 brzoskwinie, 1 Prince Polo, torebke ryżu białego 100g, gotowaną pierś z kurczaka, mały jogurt naturalny, ciasteczko z imbirem i żurawiną (b.dobre), garść wiśni i chipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 suche bułki i kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drozdzowke z serem, hamburgera i mc flurry magnum, talerz makaronu z sosem i pieczenia, litr lodow orzechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sniadanie jajecznica z 4 jajek, banana pozniej płatki z mlekiem, na obiad zupe pomidorową ,potem dwie zapienki w restauracji, smaczne ale drogie 15zł sztuka, pol arbuza, pol paczki ptasiego mleczka :P, serek wiejski z bułką, wuzetke i teraz jem kanapki z cieplym chlebem, masełkiem, serkiem i pomidorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka23333
pół paczki Cheetosów serowych 1,5 kromki chleba z pomidorem, ogórkiem i serem żółtym 3 naleśniki z prażonymi jabłkami 1 kawałek ciasta babkowego 2 szejki waniliowe (ok 0,5 l) 0,5 l soku pomarańczowego 0,5 l kawy szklanka wody zaraz zjem z 1,5 kromki chleba z salami i tyle na dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo żrecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka23333
..i nic nie tyjecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajecznica 2 jaja, kawałek zupy pomidorowej, jogurt sojowy, nie miałam okazji by coś zjeść więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja perdole jakie obżartuchy ja tyle przez tydzień nie zjem co wy przez pół dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bułkę z szynką i serem, jogurt, shake'a truskawkowego, trzy cukierki krówki, puszkę coli. Mało jak na mnie. I śmieciowe jedzenie. Nie miałam czasu na zjedzenie czegoś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tak: śniadanko:Płatki z mleczkiem obiad:1,5kromki z plasterkiem sera zółtego z 3 małymi kawałkami papryki. kolacja:pół woreczka ryżu ze śmietaną i cukrem. 4 wafelki 5 biszkoptów 3 lody rożki duże A piłam wodę przegotowaną,wodę mineralną niegazowaną i 2 szklanki wody z kranu(ale już się jej nie napije)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziele skrzypu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 pierogow ruskich, rybe i ryz, marchewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×