Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nika 002

Zgodziłam się na trójkąt, teraz tego strasznie żałuję...

Polecane posty

Jak ja mogłam być taka głupia :( teraz nasze małżeństwo wisi na włosku, bo zgodziłam się na zrealizowanie fantazji męża... nigdy nie róbcie niczego wbrew sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 28
możesz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Może zacznę od początku. Jesteśmy małżeństwem od 2 lat i lubiliśmy wzajemnie spełniać nasze fantazje w łóżku. Pewnego razu mąż wyznał, że chciałby spróbować trójkąta 2k+m. Na początku nie chciałam się na to zgodzić, lecz po dłuższym czasie stwierdziłam - czemu nie? Zaprosiliśmy moją koleżankę z pracy. Wiadomo, trochę wypiliśmy i poszliśmy na całość... Po tym wszystkim czuję obrzydzenie do siebie, do męża, do niej... Nie wiem jak sobie z tym poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 28
jak dawno to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tygodnie temu.. Myślałam, że z czasem mi przejdzie, że zapomnę o tym, ale tak naprawdę jest coraz gorzej. Kłócimy się, nie uprawiamy seksu, ciągle widzę przed oczami jego i ją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 28
musiała być w tym jakaś fałszywa nuta ty zaprosiłas tą koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo myślałam, że inaczej to będzie wyglądało. Za bardzo te przeżyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 28
mąż znał ją dobrze przed tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on ją tak normalnie bzykał ? w sensie w ten sam sposób co Ciebie? czy jakieś tam zabawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo właśnie to są skutki wyłuzdania i odarcia z wszelkich wartości.. Jak mogą dwie kochajace się osoby posunąć się do takiego wynaturzenia ??? Sorry, ale co Wy zwierzętami jesteście ??? Nie wiedziałaś, że będziesz o to zazdrosna, zła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, a co mam ze szczegółami opisywać? :o znał ją jedynie z widzenia, ale mam obawy, że się spotykają za moimi plecami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W myślach mnie to podniecało, ale jak przyszło co do czego szybko się przekonałam, że wyobraźnia bywa lepsza od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dijkols
a co jak ona np. w ciaze zaszla ? btw totalna życiowa porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 28
też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Może teraz pora zrealizować trójkąt k+2m? :> Nie masz jakiegoś przystojnego kolegi, na którego zawsze miałaś ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dijkols
asia - no z***bisty pomysł, genialny po prostu. A może potem w ogóle zamiana partnerów?? .. Ludzie, co wy macie w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę już żadnych trójkątów, wierzcie mi :o w ciążę? Tego pod uwagę nie brałam... Chyba odejdę od męża, bo po tym wszystkim to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest jak geometria do hamaka wskakuje!!! dziękować Bogu ze nie kwadraty czy jakieś tam inne figury. Bo facet tak chciał? No argumenty nie do podważenia bo tak chciał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 28
Niestety sa skutki uboczne takich zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dijkols
Dlaczego nie brałaś tego pod uwagę? Przecież zawsze jest takie ryzyko.. W ogole on założył chociaż gumke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założył, bez gumki mu nie pozwoliłam... Ale zawsze jest taka możliwość, to mnie przerasta już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dijkols
"bez gumki mu nie pozwoliłam " -- to on chciał bez gumki ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Znam parę osób, które zdecydowały się na trójkąt czy czworokąt i nie mają żadnych problemów w związku z tego powodu, wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, że predyspozycją do udanego przeżycia trójkąta jest rozgraniczenie seksu od uczucia i takież interpretowanie zachowań partnera - że realizowanie pociągu seksualnego to nie to samo co zdrada uczuciowa. Autorko, a czemu właściwie masz z tym problem? Wiem, że to pytanie może brzmieć co najmniej śmiesznie, ale może powinnaś dokładniej i bardziej rozumowo przeanalizować swoje uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj... stało się i się nie odstanie. Widać, że cierpisz z tego powodu a chyba nie o to Ci chodziło... Teraz kwestia ratowania małżeństwa albo też nie.. Bo jeśli mąż nie żałuje i kręci go seks na boku to.. moim zdaniem nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rozgraniczenie seksu od uczucia" no to tak jak w świecie zwierzecym, brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chciał bez gumki... To, jak na nią patrzył, jak dotykal... Poczułam się wtedy, że mnie nie kocha, to ją pragnął bardziej :( kurczę, planowaliśmy mieć dzieci, rodzinę, ale teraz wiem, że już mu nie zaufam tak jak kiedyś... Dość mam tych kłótni, on ma dość moich wyrzutów, w końcu "sama się na to zgodziłam i wiedziałam na co się piszę", koszmar jakiś, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to świnie, ale pomyśl, że może i dobrze się stało, skoro on chciał bez gumki, patrzył i pożądał jej, co by było jakby po 20 latach małżeństwa poszedł z kimś innym, a tak jakby co masz dalej życie przed sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widać, że myśli fiutem, niestety. Nie wiem co mam Ci napisać. Dla mnie sprawa jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma kontakt z ta trzcia? i jak miedzy Wami w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×