Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość koteczek92

Dziewczyny, kiedy po raz pierwszy byla wasza pierwsza masturbacja?

Polecane posty

Gość koteczek92

Bo ja gdy mialam 16 lat gdy bylam pod prysznicem, z ciekawosci chcialam sprawdzic jak to jest gdy przytrzymam strumien wody na mojej... wiecie, zrobilo mi sie tak przyjemnie ze az zaczelo mi sie krecic w glowie, i tak sie u mnie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 6 lat i bawiąc się lalką barbie przez przypadek dotknęłam się nią tam i spodobało mi się to uczucie, zaczęłam lalką pocierać, aż do orgazmu, ale się wystraszyłam tego uczucia, bo myślałam, że umieram i potem przez miesiąc nie dotykałam się tam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek92
jaki tam grzech, sprawianie sobie przyjemnosci i rozkoszy to nie grzech, myslac o tym i piszac nabieram ochoty i chyba bede niegrzeczna dzisiaj w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza masturbacja u mnie nastąpiła trochę dziwnie.Jak miałam 13 lat usiadłam na stole i zaczęłam ruszać nogami do przodu i do tyłu. Po jakimś czasie poczułam że przechodzą mnie dreszcze i robi mi się błogo.Nie wiedziałam co się ze mną dzieje.Ale musiałam skorzystać jeszcze raz i znowu zrobiło mi się dobrze,i tak się masturbuje do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat podczas snu - leżałam na brzuchu i jakoś samo się stało. Niezapomniane uczucie, a co do kościoła to nie ich sprawa co się robi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj

w wieku 12 lat przechodzilam obok lazienki i slyszalam jakies dziwne jeki  . spojzalam przez dziurke od klucza a tam moja mama rozebrana siedzi  na brzegu wanny z rozciagnietymi nogami eksponujac swoj czarnowlosy wzgorek lonowy i dotyka  pociera i wklada paluszki do waginy a druga reka masuje swoje duze piersi .niema sie co dziwic ojciec byl w delegacji.kiedy poszlam do pokoju okazalo sie ze mam mokro w majteczkach.podczas wieczornej toalety sprubowalam i okazalo sie to bardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkryłam masturbację gdy miałam 16-lat,było to oczywiście podczas kąpieli, teraz mam 17 lat i zabawiam się w zależności od potrzeb średnio raz w tygodniu.

Na razie nie myślę o seksie,z resztą i tak nie mam chłopaka.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lidka.pl napisał:

w zależności od potrzeb

Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 21:56, Gość gość napisał:

ja miałam 6 lat i bawiąc się lalką barbie przez przypadek dotknęłam się nią tam i spodobało mi się to uczucie, zaczęłam lalką pocierać, aż do orgazmu, ale się wystraszyłam tego uczucia, bo myślałam, że umieram i potem przez miesiąc nie dotykałam się tam ;D

Niezłą masz fantazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×