Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Veronika 35

stringi na plaże

Polecane posty

Gość gość
to że ktoś ma zasady nazywasz moherem? no tak trzeba jakos swoje k*******e poglady usprawiedliwić najlepiej szufladując kogoś i poniżając kto ma zasady i honor, normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Ja niestety mam jeszcze dużo pracy, którą jutro rano muszę przekazać współpracownikom do dalszej obróbki, więc siedzę, ale życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Miałem zasady: najpierw studia, dom, podstawa finansowa i co teraz mam? Nie nadążam za własnymi dziećmi, bo jestem za stary. Chcę siedzieć i pracować, zarabiać a muszę niańczyć, pieluchy zmieniać, ganiać na place zabaw, a możliwości już nie te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
A poza tym z każdym rokiem wieku matki wzrasta ryzyko wady genetycznej u dziecka (mnie to doświadczyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stringi jak najbardziej ale dla dorosłej kobiety nie dziewczynki, mamy co mamy 11 nastki z tapetą, w stringach z cyckami na wierzchu, wydaje im że są dorosłe, wszyscy rodzice zgrywają nowoczesnych a potem płacz bo córeczka się puszcza (takie wyzwolone społeczeństwo mamy przecież) albo w ciąży. I nikt mi nie powie,że tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
tak było, jest i będzie. 150 lat temu 18 -letnia dziewczyna, która nie miała męża, była uznawana za starą pannę (Zosia w "Panu Tadeuszu" ma 15 lat, czy zatem A. Mickiewicz był pedofilem?). Zmieniły się poglądy, ale fizjologia nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś ludzie w wieku 15 lat byli dojrzali, teraz 15 fizycznie jest już kobietą ale mentalnie dzieckiem i pod kopułką pusto i taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne porównywać ludzi kiedyś a teraz :) poglądy? raczej to,że teraz ludzie dojrzewają coraz później, śmieszne argumenty na prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
A to już nie moja wina, że system wychowawczy jest opóźniony w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wina wychowania, mnie mama wychowała na porządną kobietę i jestem jej za to wdzięczna. Byłam na nią zła,że nie pozwalała mi się malować czy ubierać w bluzki bez pleców a teraz jestem jej za to wdzięczna. Nie wyrosłam na zwracającego tylko na wygląd i seksualność pustaka. Każdy sam odpowiada za wychowanie dzieci i taka jest prawda, czasy też nie pomagają, Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Ja też staram się dzieciom wpajać zasady, ale bardziej stawiam na samodzielne myślenie niż system nieuzasadnionych nakazów i zakazów. Co osiągnę okaże się za jakieś 10 lat. Niestety nie ma idealnego i niezawodnego systemu wychowawczego, który gwarantowałby osiągnięcie sukcesu. Każdy (mam nadzieję) stara się wychowywać swoje dzieci najlepiej jak umie, a co z tego wyjdzie, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale właśnie trzeba te zasady mieć i myśleć trochę a nie pozwalać 15 paradować z gołym tyłkiem, skromności i szacunku do swojego ciała na pewno jej to nie uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
nakaz noszenia barchanowych gaci do kolan też niczego nie nauczy a jedynie spowoduje bunt, gdy jej się "coś" przegrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
wielbiciel_stringów to jest szansa, że będziesz jeszcze chciała od niej pożyczać ten kostium. Może zdążysz sobie kupić podobny? mówisz poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny_smok
Jesteś młodą kobietą zapewne z potrzebami, a w tamtym klimacie te potrzeby bardzo się nasilają. Do tego piszesz, że jesteś atrakcyjna. Więc czemu nie masz się pokazać? Tylko, plizzz, nie dajcie się zbałamucić jakimś konusowatym brudasom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Mam nadzieję, że się domyśliłaś, że wredny smok i wielbiciel stringów to ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Na mój gust powinnaś szybciutko zamawiać, by paczka zdążyła dojść do Ciebie przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział coś o barchanowych gaciach? w jakim świecie człowieku żyjesz,że nie słyszałeś o normalnym stroju? Nie generalizuj tak wszystkiego aby wykręcić kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
Możę zamówię . Obawiam się zcy nie będę wyglądała śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Popatrz na zdjęcia z plaż sprzed 50 i sprzed 100 lat. Zobacz jak przez ten czas zmieniła się moda pod tym względem. Twój "przyzwoity" na dzień dzisiejszy kostium 50 lat temu byłby wyzywający a 100 lat temu obleśny i nie do przyjęcia. Za 50 lat kobiety będą nosić tylko malutkie zatyczki dziureczek i to będzie cały ich strój plażowy (jeśli widziałaś C-stringi to wiesz, w jakim kierunku to zmierza). Ja jestem zwolennikiem naturyzmu i uważam,że na plaży najbardziej stosowna jest całkowita nagość, ale jak kto lubi. W końcu ciało jest dziełem Bożym a nie szatańskim, tylko niektóre myśli pochodzą od szatana i powinni wstydzić się ci, którzy je mają. Gdyby Bóg chciał, byśmy ciała mieli zawsze okryte nie odbierały człowiekowi futra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
a co byś polecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
Veroniko, stań nago przed lustrem i popatrz w w nie. Zapytaj się co, a raczej kogo widzisz. Jeśli zobaczysz tylko mamuśkę nastoletniej dziewczyny, nie kupój kostiumu. Jeśli, natomiast, dojrzysz młodą i atrakcyjną kobietę siadaj do kompa (zanim się ubierzesz) i czym prędzej zamawiaj kostium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
wies nie mam się czego wstdzić jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel_stringów
a jaką masz urodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
szczypła sylwetka szatynka długie włosy b. b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamą dwóch córek i nigdy w życiu nie pozwoliłabym na takie stroje. Jesteśmy liberalną i otwartą rodziną, ale zboczeńców i pedofili nie brakuje. 15 lat to dopiero rozkwitająca kobiecość, taka młoda dziewczyna to nie wamp, który ma kusić seksapilem, nie zdaje sobie sprawy jaką powiedzmy "sensację" może wywołać. Myślę, że to niebezpieczne, a strój pozkazny w linku, no sory ale jest wulgarny. I uwaga, wiele europejskich dzieci ginie bez wieści na wakacjach, Grecja, Turcja i Tunezja, Włochy i Hiszpania. Plakaty wiszą na lotniskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
Nie wiem czy zdążą przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×