Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość róża na czarnym tle

Do każdego kto zna się na ezoteryce. Chcę odzyskać ukochaną osobę wszelkim koszt

Polecane posty

Gość gość
Niech on poda jesli chce, ja porzadkuje swoje zycie i nie chce ingerencji zadnych czarodziejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża na czarnym tle
Takich rad: wyjdź do ludzi, podrzyj zdjęcia, idź do psychologa najłatwiej udzielać tym, których problem nie dotyczy. Każdy kto jest szczęśliwy jest taki oświecony i mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża na czarnym tle
Ten podszyw, że mam 30 lat jest bardzo zabawny. Boki zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża na czarnym tle
Naprawdę mam 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy ludzie chca Cie pocieszyc i tez nie mozesz oskarzac ich o zla wole. Musisz sam znalezc swoja droge. A moze ona chcialaby chociaz przyjaznic sie z Toba? Moze wtedy byloby Ci latwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam widać? Uczucia, przyszłość, ale to na własną odpowiedzialność.. bo nic nie jest wyrocznią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy mialbys chociaz czesc tego co miales wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża na czarnym tle
Eh. Nie jestem głupi. Wykorzystałem już wszystkie możliwe rozwiązania poza tym o co tu proszę i użyciem siły. Drugiego nie zrobię, więc pozostaje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie chce mówić, ale taka przyjazn nie jest dobra bo wracaja wspomnienia, chyba juz lepsza izolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża na czarnym tle
Catherine. Proszę o kontakt prywatny, ponieważ nie chcę udostępniać tych danych publicznie. Jeżeli to może coś pomóc to wszystko powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam przyjazn by sie przydala, lepiej bym sie poczul i moze mialbym okazje pokazac sie z lepszej strony. No ale coz. Trzeba sobe radzic bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catherineeee a Ci wolno w ogole wrozyc bez kart. Podobno wierzycie, ze to ma jakeis odzialywanie karmiczne, chociaz ja w to nei wierze osobiscie i we wrozby tez juz nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to widziałeś ---> "W Szkocji na opłatku rysowano krwią z palca serdecznego koło. Potem opłatek święcono, przełamywano na pół. Jedną połówkę zjadała osoba cierpiąca z powodu nieodwzajemnionej miłości, drugą podawała obiektowi uczuć, który dzięki temu miał zapałać wieczną namiętnością."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ośla skóra a ta jej czesc ma jej podac we snie wlamujac sie do domu czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża na czarnym tle
Mail został wysłany. Czy ktokolwiek jest jeszcze w stanie udzielić mi jakichkolwiek porad odnośnie TEMATU, a nie psychologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego nie wzięłam pod uwagę ;) kurde bele.. to może to --> "Starożytni Grecy formowali z wosku figurkę, która przedstawiała daną osobę (w wosku znajdowały się włosy „ofiary”), a potem powoli podgrzewali ją na ogniu (aby i serce ukochanej roztopiło się w miłości), bacząc, by figurka nie rozpłynęła się, gdyż ukochaną osobę mogłoby spotkać nieszczęście. " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide spac. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie sie to mu doradzcie,beda konsekwencje to jego sprawa,zaplaci za to to jego zycie,jednak mi to wyglada na zaslanianie sie siostra,moze szukala pretekstu zeby odejsc jak sie kogos kocha to nawet zdrade mozna wybaczyc ...ile byliscie razem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym tam nie zaplaci bo nawet nic sie nie stanie. Juz naprawde dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża na czarnym tle
Już nawet nie będę odpowiadał na porady psychologiczne. Teraz już tylko czekam na fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnym tle
nawet jak gościu nie robi balona prowem,to i tak gówno z tego wyjdzie,zawsze na jego niekorzyść,dotego większość doradzaczy na forum to amatorzy, ludzie z problemami, a potem taki/a radzi innem głupkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża na czarnym tle
Tia. Odezwał się wielki profesjonalista, znawca wszystkiego i mędrzec. Dzięki, że wszystkich poinformowałeś jak się sprawy na kafe mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tam ze mnie psycholog.. :) fachowe porady Ci dałam autorze z dziedziny ezoterycznej a Tobie nadal nie pasi.. i weź się tuczłowieku staraj :) spać miałam, aż się normalnie zdenerwowała.. wrrrr :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża na czarnym tle
Tobie ośla nie mam nic do zarzucenia. Przynajmniej piszesz co wiesz zamiast umoralniające bzdury, które w ogóle nie działają. Mam już dość porad genialnych psychologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak lookrecja
doradzala sralala az w koncu doopa musi zarabiac jak wiele innych patologii z kafe :Dautor pewnie ten sam sort ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie moja praca została doceniona :] dziękuję za miłe towarzystwo!! teraz w końcu mogę stąd odejść spełniona :) Dobrej nocy.. w sumie to chyba.. miłego poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozek Czilalt na kupce siana
Teoretycznie istnieje czarna magia itp ale jak ktos jest mocny energetycznie i szczesliwy w zyciu to wiesz co? Takiej osobie mozna nasloczyc! Tak jak nawiedzeniowki, podpiecia, nacieki Ciemnych * nic nie sa wstanie zrobic jak osoba zyje swoim zyciem, Bo niby czego zla energia moze zlapac sie dobrej jak ja wypelnI tylko dobro swiatlo? Nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79 madzia
Jakby Cię laska chciała to by Ci szansę dała, ale ona Cię nie chce a Ty z siebie błazna robisz i za nią jak pies gonisz, powiem Ci że wcale się jej nie dziwię. Nie chce to nie chce, miej trochę honoru i rozumu chłopie. Prawdziwej miłości takie coś nie zabije a skoro zabiło to znaczy że z jej strony to nie była miłość. Z drugiej strony twoja to też nie jest miłość, to jest obsesja. Po co Ci jakieś pakciki, puknij się w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×