Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierwsze konto w banku

Polecane posty

Gość gość

Mam 19 lat, chcę założyć 1 konto w banku ale kompletnie nie mam pojęcia w którym, będzie mi służyć przede wszystkim do przelewania pieniedzy, do odbierania wypłaty i takich drobnych spraw. Jaki bank polecacie ?? często przy zakładaniu konta nie informują o ukrytych opłatach dla tego chciałabym znać waszą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Deutsche Banku prowadzenie, przelewy jest za free, tylko jest tam wymagana comiesięczna wpłata w wys. jakiejśtam, nie pamiętam jej wysokości karta też jest za free, płaci sie tylko za zwiększony debet, zwany kredytem odnawialnym, raz do roku, od 2 tys np. 60 zł, jakie są progi, też nie pamiętam wszystkie bankomaty za free (Polska i Europa, reszta nie wiem, bo nie korzystałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mi przesłać pieniądzę będę trzymał je bez żadnych opłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mi przesłać pieniądzę będę trzymał je bez żadnych opłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSIŁABYM ŻEBY KTOŚ MI DORADZIŁ :) najlepiej jeśli ktoś miał do czynienia z konkretnym bankiem który poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM W ALIOR BANKU, nienarzekam, aczkolwiek wymagane są regularne wpływy. w pko bp jest konto za zero praktycznie bez opłat lub z prowizją 3 zł za brak wpływów, podobnie w millennium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta3311
Moja córka też ma ten sam problem. Nie wiedziała na co się zdecydować bo na prawdę w cale jej się nie dziwię. Wystarczy spojrzeć na to ile jest teraz tych banków i czym one próbuję skusić potencjalnych klientów. Poradziłam jej żeby spróbowała założyć konto tam gdzie ja tzn http://pocztowy.pl/indywidualni/bankowosc/internet/ Zresztą na bardzo dobrych warunkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie maja pocztowy i jest to porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Przed założeniem konta warto przejrzeć rankingi i poczytać opinie na temat poszczególnych banków. Ja mam zamiar przenieść swoje konto i od kilku dni czytam opinie na http://www.banki-opinie.info/ Pewnie do poniedziałku coś wybiorę i w końcu założę nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakienka
Jeśli ktoś zakłada pierwszy raz konto w banku to najpierw niech się lepiej zapozna z danymi z porównywarek bankowych. Choćby tutaj http://banki.edu.pl/ są opisane wszelkie konta i opcje proponowane przez banki w Polsce. Pierwsze konto to nie lada wyzwanie dla młodego człowieka, coś o tym wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×