Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po jakim czasie związek?

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się od półtora miesiąca z fantastycznym facetem. Widujemy się niemalże codziennie. Czy to już związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiaj z nim bo może być tak że on tego poważnie nie traktuje. Moja znajoma spotykała się z takim gościem wszystko niby super a on jej na którymś spotkaniu przedstawił swoją... dziewczynę. Po prostu on ją jako przyjaciółkę traktował ona zrozumiała inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w żwiązku innym nie jest na 100%. Spędzamy ze soba mnóstwo czasu - czasami 24 godziny na dobę... Jak go.. nie wiem, spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj może jak widzi dalej tą znajomość albo coś w tym rodzaju. sama nie wiem albo czy widzisz we mnie przyjaciółkę czy kogoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega na tym, że to on pyta mnie "Co dalej z nami?". A ja jako kobieta nie powinnam chyba odpowiadać tylko poczekać na to, co on powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanów się i odpowiedz. jeśli jest ci z nim dobrze on jest dobry jest wam dobrze może być związek a on cały czas czekać nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 32 lata i nigdy nie czułam się tak przy żadnym mężczyźnie. Bardzo chcę z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaEF
do tej dziewczyny, ktora pisala o kolezance--> facet spotykal sie z twoja kolezanka codziennie, a mial dziewczyne? wtf??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaEF
Autorko, a seks macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mamy, wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bognabogna bogna
"A ja jako kobieta nie powinnam chyba odpowiadać tylko poczekać na to, co on powie?" LOL Kobieto ogarnij się, a niby dlaczego, nie możesz mu odpowiedzieć czego chcesz skoro on pyta? Korona ci spadnie z głowy. Tak możecie czekac w nieskończonośc, on pewnie czeka na twoja odpowiedź aż sę zdeklarujesz, ty czekasz na jego. To sobie poczekacie. Jeszcze pewnie on odbierze twoje milczenie jako niezdecyodwanie albo kosza, a ty jego jako nietraktowanie sprawy poważnie. Ogarnij się i powiedz mu, że chcesz związku. Serio, bo potem będzie za późno, on spotka, kobietę, która będzie bardziej zdecydowana i będzie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaEF
jak on pyta o was i jak macie seks, to facet chce zwiazku. chce potwierdzenia. glupias :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadam o koleżance, no wiesz było codziennie albo prawie codziennie, Ona była serio święcie przekonana że są razem. No nie miał cały czas tej dziewczyny ale poznał ją po prostu. A z koleżanką się przyjaźnił. Skoro czujesz się z nim jak z żadnym to po co się zastanawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jak się poznaliśmy nie hciał stalewgo związku, powiedział mi to po tygodniu znajomości. Ale powiedział też niedawno, że zmienia się jego życie bardzo dzięki mnie. Czyli... działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nie chciał stałego A zastanawiam się dlatego, że boję się go spłoszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaczynasz znajomość od seksu to on długo u twojego boku nie zabawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaczęłam od seksu. A w wieku trzydziestu kilku lat trochę inaczej podchodzi się do wszystkiego niż jak się jest nastolatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłaś. 1,5 miesiąca to jest kpina a nie dojrzzała znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×