Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie wesele? - Jarosław i okolice

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję restauracji, domu weselnego, hotelu, w którym mogłabym wyprawić uroczystość weselną wraz z narzeczonym. Interesuje mnie oferta, która zawiera w cenie nocleg, abym oczywiście mogła przenocować gości. Interesuje nas również tylko i wyłącznie Jarosław oraz jego okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka Nówka
Zainteresuj się koniecznie Krakowiakiem, na Kopystyńskiego w Jarosławiu. Z tego co pamiętam można pomieścić 200 osób na sali. W sieci powinnaś znaleźć ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ejj krakowiak to cos strasznego..dziwi mnie,ze ktos wybiera takie miejsce..colosseum,palacyk w ozansku,polonez,jasminowy dwor,zygmuntowka w szowsku,adm tam sa fajne wesela,dobre jedzenie i piekne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele? Nie macie jeszcze zaproszeń, winietek czy podziękowań? Zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl , 535006900 Robię ręcznie zaproszenia, winietki itp. niedrogo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakowiak to coś strasznego? Proszę Cię... Chyba nigdy nie jadłeś w wymienionych przez siebie "miejscach". Zapewniam Cię, że byłem w każdym oprócz Poloneza, ponieważ z tym związana jest moja praca. Nie będę tutaj robił żadnego zestawienia czy rankingu, bo mija to się z celem, ale śmiało mogę powiedzieć, że Krakowiak nie jest "tak straszny" jak mówisz. W ogóle jadłeś tam? Czy oceniasz od zewnątrz? Bo jak dla mnie to jedzenie pierwszoligowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i przepraszam, że zwracam się do Ciebie w rodzaju męskim, ale nie wiem czy jesteś on, czy może ona... Tak czy siak gość - on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliusz 98
Kojarzę to miejsce jeśli chodzi o Krakowiaka w moim mniemaniu jest tam bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet, nawet... po zdjęciach mi się spodobało. podpytam koleżankę o więcej, bo wyprawiała, chociaż nie byłam obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o weselajaroslaw.pl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barelhunt
Tak tak to jest stronka Krakowiaka właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można tam przenocować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankenweeni
Można ceny noclegów zaczynają się od 50 zł od osoby. A jeśli chodzi o gości weselnych to cena noclegu zaczyna się od 35 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę domy weselne z noclegami. To jest bardzo komfortowa oferta, z myślą dla gości. Szkoda, aby ktoś musiał wcześniej opuścić zabawę tylko z powodu konieczności dojazdu do domu, a do tego przecież zmęczenie robi swoje. A z rana od razu można na poprawiny się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnaM
Zgadzam się, że w miejscach bez noclegów nie ma sensu wyprawiać wesela. Tym bardziej, jak ma się rodzinkę rozrzuconą po całym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ADM w JAROSŁAWIU piękne miejsce mamy tam ślub w sierpniu wiem ze budują tam hotel ale nie wiem kiedy będzie do użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy w Zajeździe nad Sanem. Jedzenie jest genialne, a ceny niskie, za nocleg płacimy 50zł razem ze śniadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwór Zygmuntówka - sala elegancka, przestrzenna, pyszne jedzenie, wysoki standard, hotel ma piękne pokoje ! Trudniej z terminami bo jest bardzo oblegany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123456789
Odstąpię termin 11.06.2016 rok Dwór Zygmuntówka wiecej info karolina1193@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Nasze wesele robiliśmy w Zajeździe Polonez – www.zajazd-polonez.pl . Idealne miejsce, żeby zrobić takie przyjęcie, myśmy mieli ponad 180 gości i zmieścili się wszyscy bez problemów. Jasne warunki cenowe, świetne menu opracowane przy konsultacji z nami, ogólnie kontakt z obsługą wzorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio robiłam wesele w Zygmuntówce - beznadziejnie :( jedzenie beznadziejne ,no i podanie tego jedzenia jak na biwaku - koszmar i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ete
Zygmuntówka - zdecydowane TAK! Jedzenie, sala, obsługa na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artoo
Chciałbym odświeżyć temat przyjęcia weselnego w okolicach Jarosławia. Jakie lokale są godne uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zygmuntowka tak jedzenie bardzo smaczne ale kucharz który kroi tort fatalnie , kelnerki łapią kawałki tortu w powietrzu , moim zdaniem jest to bardzo nie eleganckie .Dla mnie pokaz tego pana jest na najniższym poziomie .Piszę to jako gość weselny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie www.gdziewesele.pl tam na pewno znajdziesz idealne dla Ciebie miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×