Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
Nawet nie wiem czy mam taka funkcje :D ani co zjesc na sniadanie hihi ale mam zgage dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Juzka a jak by tak zrobić w pokoju anex kuchenny? W sensie lodówka własna+ kuchenka i jakaś szafka. Chociaż tyle żebyś miała sobie gdzie herbatkę zrobić. Może jak zobaczy to teściowa to stwierdzi że rzeczywiście macie jej dość. Lepsze chociaż tyle. ------- Za oknem u nas słońce. A ja mam coraz więcej obaw związanych z porodem:( Boję się o małą żeby nic jej się nie stało... żeby lekarze nie zaniedbali sprawy :( Żeby nic się tylko złego nie stało. Cały czas mam jakieś takie obawy i myśli smutne ostatnio :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane;) Ja dopiero teraz wstałam, ale piękne słoneczko za oknem:) az chce się żyć. Każda z nas chyba zaczyna miec leki zwiazane z porodem, ale ja jakos nastawiam sie pozytywnie, bedzie dobrze zobaczycie !! dadza nam dziecko i o wszytskim zapomnimy:) Ja dzis tez chyba cos poogarniam, bo ciagle robi sie bałagan w tej kawalerce aha no i jeszcze chce isc do lidla bo jakies paski meskie sa a musze kupic mezowi bo nie ma to akurat bedzie pretekst zeby sie troche przejsc;) kurcze dziewczynki mam takie grube uda ze az mi sie lacza jak chodze i mi sie takie potowki zorbily no jakies jaja normlanie straszne to jest, smaruje az masia cynkowa zeby wysuszyć bleee;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
hej ja znowu duzo razy siku chodzilam i znowu nad ranem bol jak na okres, wzielam nospe i magnez dzwonila do mnei pani od poscieli i materaca i jutro ma to u mnie byc:) na miejscu juzki korzystalabym bym z kuchni normalnie, staralabym sie nei zauwazac babsztyla no i moze faktycznie pomyslala o przeniesieniu sie do rodzicow wlasnych jak daleko twoj M mialby do pracy?? Miska a masz juz torbe spakowana i wszystko poprane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
MP ja mam teraz ten balsam i zel do hig intymnej t ez z tej serii a czy te pieluszki maja wyciecie na pepuszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
ja chyba tez powiesze na balkonie czy przypinacie te ubranka klamerkami jak suszycie na balkonie? niby dzis nei wieje ale chyba poprzypinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
dzien dobry - a u mnie dzis chmury i 3 stopnie - akurat jak mam do polazenia - lekarz praca chcialam pospacerowac a nie komunikacja eh... motylku ja tam zawsze klamerkami pranie przypinam jak wieszam na balkonie nawet jak nie wieje za bardzo to zawsze istnieje mozliwosc ze cos zwieje a srednio mi sie potem chce szukac po dziedzincu gaci np:) milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu moze sie jeszcze u ciebie oociepli u mnie sloneczko a ile stopni to nie wiemo wykonalam pare tel i ide sie umyc;) aaa jeszcze mialam sen o ubieraniu dziecka, ze zakladalam kacperkowi jakis dziewczecy swterek bo mial kwiatuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane, czytam was, gorzej z odpisywaniem, bo samopoczucie fatalne. Juzka - wspolczuje tesciowej na prawde. Nie wiem co mam Ci napisac. Mam wizyte w czwartek u gina i boje sie ze mi powie, ze juz do konca mam lezec w szpitalu. Czyli ok 2 tygodni. No ale coz, jesli kaze to musze. Moja babcia przyniosla mi dzisiaj 32 oponki:) i jem sobie. W czwartek nie bedzie miala czasu robic, wiec juz dzisiaj zrobila:) a mialam na nie ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka a juz myslalam ze ejstes juz po:) moja mama moze zrobi oponki we czwartek a ja z siostra fawoork no i oczywiscie kupie jakies paczki bo w sumie to lylko w tlusty czwarek jem paczki chociaz raz czy dwa w ciazy mi sie zdazylo ze zjadlam:D umylam sie i mysle co by tu zjesc wczesniej myslalam o bulce z dzemem truskawkowym ale teraz to chyba zjadlabym cos na slono nie wiecie czy w tesco trwa jeszcze promocja na chusteczki nawilzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juzka kolejna ofiara tesciowej, ale rozumiem cie, nie wytrzymalabym z babsztylem, czemu kobiety sa takie wredne, pomyslmy o tym na przyszlosc, zeby naszym synowym nie zatruwac zycia :) motylku o jakich dziurkach na pepek ty piszesz w pieluchach ?? jeszcze sie z tym nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa bella happy z wycięciem an pępek ,jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek oj chcialabym juz byc po:) jeszcze troszke. Stawiam na cesarke po 10 marca. Zobaczymy. Ja kupilam te bella happy 1 - zobaczymy jak sie spisza. Mam tez Dada i Pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miejscu pępka prawda? jaka precyzyjna odpowiedź...chylę czoła w niewiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny czytam was ale nie moge sie skupic, mam zatrucie ciazowe 30 mg bialka w moczu czekam w kolejce do ginekolog, ale pewnie wysle mnie do szpitala jestem zalamana... Torba spakowana tylko dla dzidzi nic : ale jak dostane skierowanie to ogarne szybko, boje sie ze bede miala cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska, nic sie nie martw. Pamietaj ze zdrowie dzidzi i Twoje jest najwazniejsze. Jesli bedziesz musiala miec cesarke - przezyjesz:) wszystko bedzie dobrze, informuj nas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Miska to sie narobiło. Ale juz jestes pod opieka lekarzy takze co zadecyduja to bedzie, nawet jesli cesarke ci zrobia to trudno byle maleństwo było zdrowe. Trzymam kciuki za was, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkalam sie z takimi pieluszkami, dlatego zadalam glupie ptytanie, to tez byl taki zabieg z tym pytaniem, bo szczerze mowiac, nie przypuszczalam, ze takich wynalazkow szukacie..... czy naprawde tyle tych wszystkich ulatwien potrzeba nam dziewczyny??? przeciez ten kikutek odpadnie za pare dni, zawija sie pielsuzke delikatnie, nikt nie kaze przeceiz przyslaniac pepka.. mozna to latwo ogarnac my łapiemy sie na lep reklamy tych wszystkich koncernow i oni na nas kase zgarniaja, ja wiem, ze lata temu bylo ciezko i nei chcialabym wrocic do pieluch z tetry, ale piewrsze dziecko nei mialo takich cudow niewidow i nawet nei suzkalam takich pieluch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pieluchy sa w kazdym markecie gdzie sa pieluszki bella happy robione stardardowo,nie kosztuja wiecej niz zwykle jakies 20 kilka zlotych za 42 sztuki wiec mozna na probe wziąc - taka byla sugestia poloznej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz widze, ze sa, ale ich nie kupie, poczytalam to forum, wydaje mi sie, to troche przekombinowane, mam pieluchy 0 pampersa i wiemz e sa na tyle male. ze umiejetnie dziecko przwine. nawet dziurki nie bede wycinac.. bo jak czytam, tez tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys tez nie bylo prądu a kobiety do porodu pracowaly w polu...nie przesadzaj to nie sa jakies wydumane pieluchy nie wiadomo skąd, a czasami pepek trzyma sie nawet kilka tyg, tego nigdy nie wiadomo,p u kazdego dziecka inaczej. ja kupilam dwie paczki, do szpitala i na pozniej, wychodzi tyle samo za szt ile pampers i żadnych wycieczek po sklepach nie trzeba.mozna nawet na allegro kupic przy zamawianiu wyprawki bo maja je sprzedawcy w wiekszosci bo sa popularne, tylko nie zwraca sie uwagi na wykonczenie najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nam tez poloznaym o tych pieluchach mowila a tu ktoras pisala ze w rossmanie sa takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale newborny papmersa sa tak zbudowane, ze po co wam jakies z dzirami, no poradzicie sobie dzieczyny nie panikujcie, bedzie ta pielucha pod pepkkiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam nie ma DZIURY ,tylko odpowiednio wyprofilowane nacięcie, lekko zaokrąglone wykończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez pielucha nie siega pod pachy zeby trzeba bylo dziury robic, najpierw zobacz a potem wypisuj brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
hej kochane, Od rana jestem u rodzicow, nie chce tej baby widziec, teść nie ma kontaktu z rodzina,nawet go nie znam, powiem wam ze mam dość, tez chetnie bym ja patelnia walneła ale to nic nie da ... tak starsznie jej nienawidze , nie wyobrazam sobie do swojego syna tak powiedziec, nawet nie przyszla przeprosic, wie ze jestem w ciazy ze wije gniazdko ze kazda matka broni spokoju dla swojego dziecka, i ma to w d***e bo ona jest najwazniejsza i ma prawo do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Miska daj znac co i jak , dzielna badz bedzie dobrze, jednak cos czulas ze cos jest nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×