Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mama_Leti
Wczoraj czytałam o kłopotach Juzki... Współczuję Ci strasznie sytuacji, masakra, jak Teściowa tak może traktować Synową w ciąży.... Masz rację, siedź teraz u rodziców, nie możesz się tak denerwować... I jeszcze Miśka! Trzymaj się i pisz jak tylko będziesz coś wiedziała. A jeszcze rano miałam C***isać, że takie ciśnienie jest chyba w normie, bo też miałam ostatnio takie u lekarza... A okazało się zwiastunem czegoś poważnego... Smutno mi Dziewczyny, każda z nas chciałaby, żeby ten czas oczekiwania na dziecko był idealny, wspaniały... A każda boryka się z innymi problemami... No ale teraz mamy podwójne problemy i musimy mieć dwa razy więcej siły:) W końcu jesteśmy mamami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam te bella happy bo pare dziewczyn pisalo, ze sa chlonne itd a nie dlatego ze maja wyciecie. Przeciez faktycznie ten kikut szybciutko odpada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka tez sie trzymaj, dobrze zrobilas ze pojechalas do rodzicow. Ja w sumie nigdy sie nie dowiem, jak to jest z tesciowa sie klocic bo zmarla...no ale Twoja to faktycznie przesadza i to mocno. Kiedys sie na tym przejedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ja sie dowiem w czwartek jak moj wynik. Ale nie martw sie, ponoc podaja antybiotyk przy porodzie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nei wypisuje bzdur, wychowywalam sowej pierwsze dziecko na normalnych pieluchac, kupowalam po prostu odpowiednie rozmiary wg wzrostru dziecka, czyli zaczelam od zerowek ;/ wiec nie zarzucaj mi, ze nie wiem jak wyglada pielucha! moejmu dziecku kikut odpadl po 6 dniach, wiec wg mnie profilowane pieluchy to fanaberia, jak pisalam pielucha newborn pampersa jest dobrze wyprofilowana i nie przyslania pepka dziecka koniec na ten temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
miska - będzie dobrze, nie denerwuj się tak. Już się robi taka atmosfera napięta na forum :) Bo każda przeżywa sytuację każdej :) Ja też jak czytam to się zastanawiam jak piszecie o tych skurczach czy to juz czy jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] gość ale newborny papmersa sa tak zbudowane, ze po co wam jakies z dzirami, A kto powiedział ze o dziurę chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wyluzuj, przeciez jak ten kikut odpadnie szybko to przeciez nie znaczy ze nie mozna tych pieluch do konca wykorzystac kazdy niech robi po swoijemu nikt tu nikomu nic nie narzuca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afera o nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka tak sobie mysle o Twoich problemach i to takie przykre,ze ludzie bliscy potrafia nam zadac tyle bólu, ze sie nie zastanowia co mowią a później juz sie nie da tego odbudowac, bo ja przynajmniej tak mam ze jak ktos mi zrobi jakąs przykrosc to juz nawet jesli próbuje to naprawic to zawsze gdzies w głowie to zostaje i juz nigdy nie jest tak samo. I Twoja tesciowa tez w takiej sytuacji ze Ty krótko przed porodem a ona nie mogła ustapic i jakos tego poodkrecać, nawet chociaz spokojnie przyznac sie do błedu ze nie pomyslała i ze teraz jej głupio to ona jeszcze dowaliła wam bardziej. Smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
hej laseczki;-)no to się działo od wczoraj..hmm od czego by tu zacząć..? Miska22 będzie dobrze, tak jak pisały dziewczyny jesteś pod opieką lekarzy więc nic złego się nie stanie. Po to robimy badania, żeby lekarze wiedzieli jak mają z nami postepować. Napisz koniecznie jak będziesz coś więcej wiedzieć o Twojej sytuacji. Juzka1 no normalnie zdenerwowałam się tą Twoją teściową, co za babsko..wrr! Też mam nadzieję, że się kiedyś przejedzie na swoim zachowaniu..dobrze, że masz wsparcie u męża i dobrze, że pojechałaś do rodziców..w takiej syutacji warto mieć bliskich wokół siebie którym na Tobie zależy. A niedługo będziesz miałą dzidzię i świat się stanie piękniejszy! Dziewczyny Maja to bardzo ładne imię i mi osobiście się dobrze kojarzy;-) Agu83 pisała chyba, że już prawie nic w domu zrobić nie może..no ja mam tak samo. Ogólnie robię to co zawsze, ale jestem 3x więcej zmęczona. Mąż mi ciągle powtarza, żebym troche przystopowała bo to już 8,5mc (dziś zaczęłąm 34tydz) ale ja lubię mieć wszystko zrobione. Wczoraj byliśmy na szkole rodzenia, było o kąpieli i pielęgnacji noworodka, każdy podchodził i "kąpał" po kolei. Muszę przyznać, że męzowi nawet to poszło, aż się zdziwiłam. Byłam dziś na pobieraniu krwi i mocz jeszcze oddałam. Ledwo się wdrapałam na 2 piętro laboratorium bo takie wysoki schody mają..idę do rejestracji i stanęłam w kolejce sapiąc jak niedźwiedź a gdy byłam blisko nagle 2 baby się przede mną wpychają, że one tu stały tylko sobie usiadły..zacisnęłam tylko zęby bo już nawet nie miałam tchu, żeby się coś odezwać...eh Jeśli chodzi o pieluchy to ja kupuję normalne chyba, w ogóle to położna (też świeża mama) mówiła, że bardzo podobne gatunkowo do oryginalnych pampersów są Dada i te z Rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
zjadlam sobie wlasnie lody a na obiad nie wiem co robic wczesniej mialam ochote na barszcz czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) miśka to mnie zmartwiłaś, dobrze że dziś poszłaś na wizytę, daj znać co i jak z Tobą, powodzonka aby wszystko było dobrze Juzka masakra tesciowa...ale patrz jaka dumna nie przeprosi masakra ale one juz takie sa moja tez nigdy w zyciu mnie nie przeprosila zawsze udaje ze nagle juz jest wszystko ok ale wydaje mi sie ze takiego nr by nie wywinela, a Ci goscie juz przyjechali? czy kiedy maja być? to jakas bliska rodzina?? czy Twoje dziecko bedzie 1 wnukiem tej strauchy sorki ze tak mowie ale nienawidze takich ludzi co sie tak zachwouja i rania innych i to w dodatku gdy jestes w ciazy!! macie racje kochane obysmy nigdy nie były takie dla swoich synowych/zieciow, tak bardzo bym chciala aby mnie zieciu w przyszlosci lubial, nie chcialabym go wkurzyć...moja mama tez nieraz wkurzyla mojego meza ale to raczej blahostki ona wogole ma takie dziwne teksty moj m jje raczej nie lubi ale toleruje wiec jest ok i mam nadzieje ze tak pozostanie, na szczescie mieszkamy daleko od siebie ale niekiedy przez telefon badz smsa idzie zdenerwowac 2ga osobę. bylam w tym lidlu kurcze dziewczyny ja juz jetsem taka babulenka mecze sie jak cholera, krotki spacer a ja juz nie mam sily na nic a mialam w planie ogarnac lazienke ale chyba zostawie to na jutro, bola mnie i plecy i pachwiny buuu. obiad na szczescie mam zrobiony, maz wieczorkiem zrobil- ech wspanialy on jest jednak. kurde kochane ja mam od pocztaku ciazy problem z krwawieniem z nosa jak siakam nos to mam krew na chusteczce czy wy tez tak macie? Miska i Juźka 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
oj motylek, ale ochoty narobiłaś;-) ja ostatnio miałam taką ochotę, a nie było w sklepie moich ulubionych..Ja dziś na obiad robię zapiekankę z makaronem i kurczakiem, nie za bardzo lubię gotować więc z reguły wybieram coś na szybko..ooo ale barszcz to bym sobie tez zjadła..może jutro zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
MP88 ja też taka babuleńka jestem jak chodzę. Byłam dziś na zakupach i szłam krokiem kaczym..wolniutko! Ja nie mam problemów z krwawieniem z nosa ale może dziewczyny coś Ci doradzą.. Ja zauważyłam ostatnio, że po nocy bolą mnie palce u rąk...?też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Ala ona w zyciu sie nie przyzna do bledu bo ona uwaza ze jej wolno ze ma prawo, MP to wogole sa obcy ludzie, ona jakby u tej rodziny pracuje za granica (wlochy) i jak powiedziala jest im wdzieczna i oni moga przyjezdzac kiedy chca. Dla niej oni sa wazniejsi niz my, nienawidze jej i jestem w stanie jej to powiedziec prosto w twarz, wczoraj z reszta jeszcze gorsze rzeczy mowilam, ale nie zaluje, ja chyba mam nerwice przez nią, tato probuje mi wytlumaczyc zebym olała, ze nie wolno mi sie klucic z nia bo ona strasza ze szacunek i ze sobie pomysli jak oni mnie wychowali ;D w sumie napewno tak pomysli ze wariatka jakas, ale ja do cholery bronie siebie dzidzię i meza, nam teraz potrzebny spokoj, a tu jedno pietro, wszystkie pokoje przechodzone, masakra jakas, moj ma z nia porozmawiac teraz tzn jak mnie nie bedzie w domu zapytac czy jest swiadoma tego co powiedziala wogole, bo on chce robic ten strych i tam swoja kuchnie i lazienke, tyle tylko ze zaczniemy a ta hadra mi powie ze wynocha znowu i co ... Ostrzegaly mnie dziewczyny z pracy ze dlugo tam nie wytrzymasz, a ja ze nie co ty, bedzie ok, 1,5 roku po slubie i prosze ;//// nigdy w zyciu nie oddam swojego dziecka do tesciowy !!!!! Dziekuje wam za mile slowa, jestescie wilelkie, ja nie wiem komu bym sie zaliła jakby nie to forum :D to taka terapia ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Miska ja tez.miałam podobny wynik białka ale mój gin nic z tym nie zrobił tylko dal skierowanie na powtorne badania i wyszlo polowe mniej bialka i nic za trzecim razem białko samo zniknęło dziś pochodzilam po sklepach z kolezanka i mam dosc juzka współczuję Ci jutro w końcu idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku mi tez zorbilas smaka mam taka ochote na cos slodkiego a nic nie kupilam buuu chyba powiem m zeby cos kupil jak bedzie wracal z pracy swojej grubej zonie:)) Patrzac na przyklad Juzki wiem ze nigdy nie moglabym mieszkac z rodzicami ani moimi ani z tesciami, zatruwaja tylko zycie, wole kawalerke malo miejsca ale z dala od nich...Juzka to byloby rozwiazanie w przyszloscu jakbyscie zrobili osobne wejscia osobne kuchnie i lazienke wtedy bys nie musiala jej widywac az tak czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy piszecie o jedzeniu a ja wam napisze, ze juz bylam dzisiaj 8 razy w kibelku i nie na siku...do tego boli mnie krzyz i ledzwia i jak narazie czasem skurcze lapia...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
Juzka nie ma za co, nie dziękuj, my się tu wszystkie razem żalimy i wspieramy nawzajem;-) MP88 ja na szczęście mam ptasie mleczko..co trochę podjadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Fionka przed porodem ponoc ze sie tak mamy wyprozniać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka chyba sie juz Twoj organizm przygotowuje... wiesz juz kiedy masz termin cesarki? moze juz pisałaś jesli tak to sorki... tak sobie leze i mysle ze musze cos pozmieniac w szafach i moze namowie meza na wyjazd do ikei ale to chyba nie dzis zeby kupic takie przrgodki do szaf zeby rzeczy niektore nie lezaly luzem, musze tez udostepnic kolejna szafke dziecku wiec musze troche logistycznie to obmyslec hehe no i jak zawsze w mpoim domu brakuje wieszakow ja nie wiem co sie z nimi dzieje co chwile kupuje i wiecznie malo:) towar deficytowy hehe, musze tez kupic przescieralo ale kurde teraz wszedzie sprzedaja na gumke a ja nie moge miec bo mam naroznik no ale moze w ikei uda mi sie cos znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) dzisiaj miałam termin w Klinice i od dziś za równe 4 tyg. 25.03 mam termin cesarki jako 1wsza w tym dniu o godz. 8.00 rano Super. Nie było stresu już wszystkie dokumenty wypełnione tylko dzień wcześniej mam być o 10 na badaniach i rozmowie z anestezjologiem a 25 o 7 mam być w szpitalu i znieczulenie będzie podpajęczynówkowe, więc jestem zadowolona tak jak chciałam wszystko - każdy miły bez problemu - nic tylko teraz czekać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
jednak zrobie barsZczyk czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam fajnie dziewczyny z cesarka o tyle lepiej ze dokladnie wiesz kiedy co i jak raczej nie ma zaskoczenia, powiem Wam ze ja bardzo bym chciala urodzic do terminu nie chcialabym po bo to juz pozniej taki stres:))) a mysle ze raczej bedzie pomiedz 7 a 16 kwietia bo 7 to data z usg genetycznego a 16 z miesiaczki, wolalabym do 7 juz urodzic;-))) motylku a jaki barszczyk robisz ukrainski?? uwielbiam ostatnio jadlam u tesciow na weekend pyszny byl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam mielone, ziemniaczki i salatke ale ze sloika bo nie chcialo mi sie robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
wrocilam ze sklepu ale sobie palca wlasnie rozcielam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×