Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

koleżanka ze szkoły ma 9 dzieci

Polecane posty

Gość gość

ja się zapieprze, tyle narodzić dzieci, do tego mąż pijak, ja sie dziwię takim kobietom, że pozwalają sobie na zrobienie tylu dzieci, to była mądra dziewczyna, ale chyba z jej psychiką coś się zrobiło, bo nikt o zdrowych zmysłach z pijakiem nie pozwoli sobie na tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej problem, o ile spotrzega to jako problem Wg mnie nikt o zdrowych zmyslach nie robilby sobie tylu dzieci z alkoholikiem ,( w ogole bez roznicy ile) bo dzieci wychowane w patologi ,tam gdzie jest alkohol nie mają latwego startu w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezu masakra :O ja mam jedno i mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubus Muchatek
kolega z pracy ma 12 z roznymi kobietami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alimenty go nie zjadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubus Muchatek
Ale mety? nie, Ala ma go w pompce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie do tego rok po roku...ja p*****le ja mam troje i p*****lca czasem dostaje jak sie jedno przez drugie drze a 9?masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pijak to nie miała do gadania - kładł się na niej - 3 min i finito - jak nie pomyśli o antykoncepcji to jej jeszcze z 5 narobi moja kolezanka ma 7mke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kobiety rodzą po tyle dzieci bo to jest ich sposób na przeżycie, fundusz alimentacyjny płaci za takiego tatusia alimenty po ok. 400-500 zł na dziecko, do tego rodzinne, pomoc z opieki na różne wyprawki, w wakacje zorganizowany darmowy wyjazd, matka tych dzieci więcej dostaje za darmo jak niejedna mająca męża pracującego. W tym złodziejskim naszym kraju to albo pracować za porządne wynagrodzenia a jak nie ma takiej pracy to rodzić i zyć na koszt państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... jak pijak to nie miała do gadania - kładł się na niej - 3 min i finito .." a to co ona leżała i słuchała jak jej robi, kolejna niemyśląca, a po wuj jest antykoncepcja, mądra kobieta nigdy nie pozwoli sobie na zrobienie niechcianych dzieci, to tylko puste, niedorozwinięte baby tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GB Learner
kto sponsoruje firmy produkujace antykoncepcje? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×