Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka lampa do hybrydów

Polecane posty

Gość gość

Witam pytanie jak w temacie.Czy hybrydy można robić w lampie UV jak paznokcie żelowe? czy musi być jakaś specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie zna odp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolus
zależy jaki masz lakier, tu masz sporo lakierów http://kosmetycznahurtownia.pl/, przy każdym masz napisane czy potrzebujesz lampy czy nie, jeśli tak to od razu masz i lampy do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można skorzystać ze sklepu stacjonarnego w Nowej Soli : Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902 Jak widać w internecie jest jak widać wiec wiele ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grannuy
*do hybryd ;) ja używam lampy z semilaca, lampa led. miałam ją w zestawie kupionym na topdrogeria.pl i jak na razie jest wszystko okey. do hybryd można stosowac zarówno lampę LED jak i UV. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorana
Czy Semilac ma tylko lampy led?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie w normalnej UV, w której kiedyś robiłam żelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laosi
Ja dopiero zaczynam sama robię hybrydy i zamówiłam sobie zestaw startowy, cały z Semilac. Wiele osób polecało i myślę, że to dobra decyzja. Trzymajcie kciuki za moje pierwsze próby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarysia26
W sumie to nie wiem- ja kupiłam zestaw do robienia hybryd i nawet żeli nie planuję zakładać, więc nie wiem czego się do nich używa. Sprawdź sobie na stronie https://em-nail.pl/pl/ ale widzę, że mają w ofercie osobno lampy do hybryd i do żeli. Mam nadzieję, że pomogłam. Powodzenia w poszukiwaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam od niedawna sama robić hybrydy, lakiery mam Mollon, świetna marka i tam też kupiłam cały potrzebny mi do tego sprzęt. Idzie mi coraz lepiej a lakiery są bardzo dobre, nie odpryskują, ładnie pokrywają paznokieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam już kilka lamp i tak właściwie najardziej lubię SunUv 5 jakoś tak ona się nazywa :) Bardzo dobra lampy mają. Nie ma co przepłacać i kupować lamp Neonail czy Semilaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×