Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PASZPORt POMOOCY

Polecane posty

Gość gość

witam 20 sierpnia wylatujemy na wczasy chlopak chcial mi zrobic niespodzianke wykupujac wczasy ja jednak mialam nie wazny paszport... pedem zlozylam wniosek 23 lipca i teoretyczny terin odbioru mam na 23 sierpnia... po tygodniu od zlozenia byl juz status personalizacja dokumentu niestety taki status jest juz od 8 dni ile to trwa w tym czasie ? POMOCY !! dodam ze skladalam wniosek w tychach ... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ktos cos podpowie blagam bo to oczekiwanie mnie wykancza :( :( :( !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzieś poza Europę ten wyjazd? Może dowód wystarczy? Bo jak się uprą to będzie równo miesiąc i tyle ten paszport wyrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za otuchę, ale strasznie sie martwie neistety to nie europa ale egipt.... nie moge dodzwonic sie do urzedu gdyz abonent jest czasowo niedostepny od kilku dni ...:( czy ktos z was w tym czasie wyrabial moze paszpot ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokój się, bo Ci wleję. :D Paszport będziesz miała w piątek albo w poniedziałek najpóźniej. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak nie bedzie to mam prawo cibie zlac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na starszych nie wolno podnosić ręki! Nu nu nu! A Ty się wyluzuj i zapomnij na chwilę o temacie. Będziesz miała paszport na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za zapewnienie :D teraz tylko odliczam dni do urlopu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec tak dzis dzwonila do pani z katowickiego wydzialu paszportowego bo oczywiscie do pan z tychow nie da rady sie dodzwonic ciagle abonent niedostepny... wiec paszport jest gotowy do nadania i moje pytanie jest nastepujace , ile to jeszcze potrwa czy paszport z warszawy trafi do katowic i dopiero pozniej do tychow czy odrazu do tychow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×