Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frittty

wizyta u ginekologa i trudne pytnie

Polecane posty

Hej :) Mam spory problem... A mianowicie mam zamiar w koncu udac sie pierwszy raz do ginekologa. Ale...niestety nie wiem czy przebila mi sie blona :( Bylo to dosc dawno a wtedy niestety nie mialam pojecia o tych rzeczach. Co odpowiedziec ginekologowi gdy zada mi pytanie "czy jestes dziewica?" bo odpowiedz "nie wiem" zabrzmi bardzo głupio... Kłamać nie chce bo i tak sie dowie. Miała któraś z Was taką sytuację jak ja? Proszę o odpowiedzi co z tym fantem zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że nie wiesz a czemu? Bo wkladalam sobie swieczke/ bo upadlam na pipke/ bo siodelko z roweru spadlo i sie nabilam etc to zaden wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie chodzic do ginekologa, niestety rzadko chodze - tylko kontrola raz na rok, a szkoda bo te paluszki potrafią zawsze zdziałać cuda, a jak dotyka piersi to żaden jeszcze tak mnie nie dotykał normalnie prawie orgazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadasz szczerze że nie wiesz, bo miałaś przygodę seksualną, używałaś tamponów, więc albo jest, albo nie ma. Bo aktualnie z nikim nie współżyjesz. Położysz się na fotelu to sam oceni czy masz czy nie masz Dla lekarza to akurat nie nowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój był tak onieśmielony jak przed pierwszym stosunkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie paluszki? Jesteś pewna że to ginekolog??? Bo ten zimny wziernik raczej paluszkiem nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież palcami też sprawdza, w tych rękawiczkach, mój był dobry, wiedział gdzie nacisnąć, co i jak, ale masaż piersi rękami i tym przyrządem do usg to normalnie jeszcze tak nie miałam. Jednak ginekolog to ginekolog heheh "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żeby się zapytał, chyba że jesteś małoletnia. Poza tym błona nie znika, tylko jest naderwana, a są dziewczyny które są dziewicami a błona jest naruszona. A jak się zapyta nawet, to powiedz nie uprawiałam seksu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' gość ja lubie chodzic do ginekologa, niestety rzadko chodze - tylko kontrola raz na rok, a szkoda bo te paluszki potrafią zawsze zdziałać cuda, a jak dotyka piersi to żaden jeszcze tak mnie nie dotykał normalnie prawie orgazm '' Przecież widać że to jakiś falas pisał, bo p******i jak potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta! co w tym dziwnego? ja lubię takie doznania, długo szukałam na necie fajnego gina, oczywiście musiał też nieźle wyglądać, ale już wiem dlaczego ma tyle dobrych opinii hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz sobie zajęcie a nie chodzisz po forach i p********z farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gadajcie jej tak, żeby nic nie mówiła itd, bo jak jej to pierwsza wizyta i jej zrobi usg dopochwowe a sie okaze że ma błone to ją zwyczajnie bardzo zaboli a po co to? powiedz autorko prawde, to tylko lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co tylko ja lubię takie doznania? same przyznacie, że ginekolog to ma to obcykane i wie jak zrobić dobrze kobiecie, ja narazie byłam u kilku i każdy fajnie dotykał, a jak raz byłam u kobiety to jak wkładała paluchy to bolało bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raczej nie powinien bo lat mam 17, zaraz 18 i nie chodzi mi o to czy informacja trafi do rodzicow bo to juz wiem :) u mnie to taka dosc dziwna i nieprzyjemna sytuacja i nie wiem czy nie bedzie sie dopytywac, albo sypac dziwne komentarze jak mu powiem ze nie wiem. przeciez ginekolog od razu sie zorientuje czy to tampon czy cos innego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żeby zrobił przy pierwszej wizycie, chyba że by było jakieś wskazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj mnie się nie pytał, a tak jak sama mówisz, on sam zauważy jak bardzo naruszona jest błona i nie będzie Ci tak za bardzo majdrował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×