Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mozna podac rybe z ryzem na kolacje

Polecane posty

Gość gość

Ludu kochany, mam mało czasu! Mintaj już się rozmraża, skropiłam cytryną i położyłam koperek na wierzch. Nie mam ziemniaków, makaron przecież nie pasuje, kasza zabardzo tez nie, CZY MOŻNA PODAĆ RYŻ DO RYBY? Nigdy nie jadłam, ale jakby ten ryż np. z jakimś curry wymieszać? Byłoby to jadalne? Może macie jakieś inne propozycje? Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można to czyn zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 3 lub grzywną każdy głupi to wie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem rybę z kaszą gryczaną zawsze, ale ja uwielbiam kaszę do wszystkiego. Dzień bez kaszy gryczanej to dzień stracony! A najlepsza ze smalcem pieczarkami i boczkiem, mniam, ale się głodna zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że możesz, a kto ci niby zabroni? Patrzeć na to jak narzucają nam inni? Bo nie wypada, bo to, bo sram to? Ja jak se chce to zjem śledzia z drzemem, chleb ze smalcem i z cukrem, pomidorową z ziemniakami, grochówke z ryżem... I hooj mnie obchodzi co któś o tym myśli, ważne że mi smakuje... Jak jakiś okrasa, makłowicz, sowa czy pascal zrobi gulasz wołowy z papryką, winem słodkim, musztardą i Cynamonem! To jest super tak? A jak ja bym cos takiego ugotował to zaraz, że do pożygania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani ja nie pytam czy wypada, tylko czy to jest zjadliwe/czy pasuje/czy ktos tak je i mu smakuje a nie ma wykreconych upodoban kulinarnych typu sledz z dzemem (bez obrazy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba wiesz jak smakuje ryż więc odpowiedz sobie sama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledzia z drzemem, do pożygania. :D Słownik k***a najpierw zjedz... A Ty możesz rybę spokojnie podać z ryżem. Chociaż dla mnie mintaj, to c**j nie ryba. Ryż dopraw curry albo szafranem. Choć wątpię, żebyś miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włóż ryż do c*pska i będziesz wiedzieć jak smakuje ryż z rybą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hue hue a na jakiej podstawie wątpisz, że nie mam? No nie mam kurde, ale żeby tak od razu stwierdzać :o Pewnie po tym mintaju się tak wymądrzasz. Phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×