Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak urzadzic dom drewniany

Polecane posty

Gość gość
Może cos w stylu skandynawskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw kosi
Podnosze za autorkę - rowniez jestem ciekawy jak urządzić taki dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azti
mam nadzieję,że nie wpieprzycie mebli z ikea!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagaa
To chyba zelży co wam się bardziej podoba. Tak czy siak ja bym zrobiła drewniane podłogi żeby nawiązywały do całości a rodzaj mebli musicie dopasować do waszego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telek
Ogrzewanie podłogowe pod panelami drewnianymi barlinka da nieziemski efekt, warto zainstalować takie ogrzewanie i cieszyć sie efektem szczegolnie w zimowe poranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telek, zgadzam się z Tobą - drewniana podłoga (oczywiście drewno musi być przystosowane do takich rozwiązań) w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym to super rozwiązanie, a co najważniejsze, w odróżnieniu od kafli na podłogówce, drewno zapewnia nam komfort cieplny przez cały rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkk1
Jakie deski barlinka polecacie? Jaki gatunek drewna? Czym zakonserwowac olejem czy lakierem? Chcialbym polozyc je w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisssa
mnie całkowicie osłabił dom drewniany z plastikowymi oknami , meblami z ikea! po co budowac dom z bali? dla kiczu? z ikea? paździeźa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie osłabił dom moich znajomych, śliczny, drewniany, duży taras, a w oknach straszne, obciachowe złote szprosy! no jak można wywalić tyle kasy na dom, a potem go tak oszpecić? nie moge tego pojąc, zawsze byłam zachwycona, jak przyjeżdżałam do nich oglądać ten dom, a jak wstawili okna, to aż żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagaa
Smutne :/ i właściwie co tu powiedzieć. Ja u znajomych się zdziwiłam jak zobaczyłam w pięknym drewnianym domku podłogę z płytek :/ zamiast położyć deski chcieli tak bezsensownie zaoszczędzić i żałują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się z odzewu - ogolnie chcemy mieć podloge drewniana w calym domu prócz w lazience i wc na parterze. Chcielibyśmy kominek oraz wystrój który będzie pasowal oczywiście do wnętrza tego domu. Okna drewniane rzecz jasna :-). A może ktoś wklei jakieś linki :-) Aha no i meble z IKEA odpadaja ;) http ://www.google.pl/search?um=1&client=tablet-android-asus-nexus&rlz=1Y3NDUG_plPL549BE546&hl=fr&tbm=isch&sa=1&ei=15snUrvfN4a-0wXLiIHYDQ&q=maison+en+bois+int%C3%A9rieur&oq=maison+en+bois+int&gs_l=img.1.0.0.29056.35698.0.36464.31.25.0.2.2.2.229.2723.7j15j1.23.0....0...1c.1j4.26.img..13.18.1813.zfr-CRfoOUg&biw=961&bih=553&sei=_psnUrz-N-q00wXfxoDwBw#biv=i%7C134%3Bd%7CjAP-p9Bcm3g4gM%3A http ://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTbrix7wZI9URs3p6JPptbckwswUxhpkFrDSXETeLUKgvQTWbNK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D0mek
Drewniana podłoga to podstawa w takim domku. Fajnie wyglądają szerokie dechy bielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle drewniane dodatki będą tutaj wskazane aby utrzymac cały klimat. Pamiętajmy też o odpowiednim oświetleniu,ciekawe lampy można znaleźć na www.Goldsun-Lampy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurij_an
telek masz jakąś sprawdzoną firmę instalującą takie ogrzewanie podłogowe pod drewnianą podłogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deski warstwowe można montować na ogrzewaniu elektrycznym jak i wodnym tylko nie każdy producent podłóg dopuszcza takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowol
Czyli, które deski się nadają na ogrzewanie podłogowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ogrzewaniu podłogowym najlepiej sprawdzają się deski i parkiety warstwowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszą mnie przeciwnicy ikea Nawet w czasopismach z wyższej półki pokazowe są kuchnie z ikei bo są praktyczne i ktoś z polotem w drewnianym domku je ze smakiem wkomponuje. Ale to trzeba umieć a nie gotowe z BRW kupować lub z innych podobnych sklepów. Często większe badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kto lubi
to co wstawiła markata mnie się w ogole nie podoba i dla mnie to pomyłka w drewnianym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki przyblizony koszt takiego domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techniiczny
Ogrzewanie podłogowe bardzo dobrze się sprawdzi w małym domku i zyskuje się miejsce po grzejnikach. Jeżeli ma być drewno na podłodze to tylko deski warstwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drewno na ogrzewanie podłogowe? jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ogrzewanie podłogowe zdecydowanie najlepsze są deski lub parkiety warstwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drewno na ogrzewanie to tylko deski warstwowe. Sprawdź tylko czy producent daje gwarancje na taki montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam deskę Barlinecką i się okazało, że bez problemu można kłaść na ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×