Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościófffa

Matki idiotki i ich biedne niemowlaki na plażach

Polecane posty

Gość gościófffa

Skąd tyle idiotek się bierze? Czy ten przykład idzie ze Stanów czy skąd???? Jak można zabrać niemowlę na 30-40 stopniowy skwar? Czy wydaje wam się, że jak przykryjecie główkę niemowlaka czapeczką albo pieluszką to to wystarczy? Krowy tępe dla waszej wiadomości - aż 75% promieni słonecznych jakie człowiek "chłonie" w ciągu całego życia przypada na jego najmłodszy niemowlęcy wiek. Powinno się was wsadzać do paki i tyle albo kształcić, kształcić i jeszcze raz kształcić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj wrocilismy z Chorwacji, byla tam taka rodzina z malenkim dzieckiem w wozku. ilekroc szlismy czy to na plaze, czy na do kawiarni czy na spacer czy gdziekolwiek ten wozek stal w jednym miejscu, cale 12 dni pobytu. zachodzilam w glowe czy oni na tej plazy spia czy jak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam Twoje zdanie.2-3lata temu nad mrozem widziałam dziecko (moim zdaniem 4-5 miesięczne) zjaranie na twarzy tak że byłam w szoku ! Ale nic nie zrobisz. Nie Twoje dziecko i nie Twoje łzy jak stanie się tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty autorko typowa wtracająca się w życie innych Polka...co Cie obchodzi co robia inni? patrz na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościófffa
dzieci mi szkoda, krowo najgorsze, że te idiotki nie odpuszczą nawet jednego urlopiku bo mąż tak chce i targają te biedne dzieciątka po 800 km nad ten zasyfiony bałtyk a potem narażają na tyle niebezpieczeństw nie ma na to jakiegoś paragrafu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie te co sie lubią obnosić w krótkich spódniczkach, z tablicą z imieniem dziecka w wózku, przebierające obsrane pieluchy przy innych. Typowe wieśniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paragrafu? Póki nic się tragicznego nie stanie to chyba nie ma ;( Też mi zawsze najbardziej szkoda bezbronnych dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorsze sa te ciagnace noworodki!!! po hipermarketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie lepiej zostawic w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
no głupota ludzka nie zna granic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościófffa
tępe krowiszcza bez szkół nie powinny się rozmnażać i tyle, szkoda mi tych niemowlaków jak nie wiem Za co Bóg je pokarał takimi głupimi matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja opalam moje maleństwo
opalam moje maleńtwo od pierwszych dni życia ja też byłam opalana i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda Ci dzieci, to może całą Afrykę jedź ocalać. Ktoś napisał już, nie twoje dzieci, więc się nie gorączkuj tak. Zawsze dzieci były na słońcu, teraz takie przewrażliwione mamuśki panikę sieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami nie ma wyboru I dziecko do sklepu zabrac trzeba. Na plaze przy 30 stopniach to tylko "widzimisie" rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościófffa
co mają afrykańskie dzieci do biednych, nieprzyzwyczajonych do upałów niemowląt z Polski? Jak tam, urlopik się udał mamuni i tatusiowi bawiącym się w kochających rodziców? Bo żeby udał się twojemu biednemu dziecku to szczerze wątpie, bezmózga łajzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D zabawna jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gościófffa dzieci mi szkoda, krowo najgorsze, że te idiotki " jeżlei ty masz dzieci to mi tez ich żal...miec matkę ktora ma takie słownictwo? żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś do pół roku z dzieckiem z domu ludzie nie wychodzili...teraz często ciągają wszędzie, czy ma to sens, czy jest potrzeba...przegięcie w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama2
Troche ostro napisane ale prawda :DTak jakby nie mozna sobie bylo jednego urlopu "odpuscic" i spedzic go gdzies w spokojniejszym i chlodniejszym miejscu. Nie mowie zeby od razu w borach Tucholskich czy na Grenlandii sie zaszyc ale mozna znalezc cos pozredniego pomiedzy rozgrzana plaza i lodowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościófffa
a co, psiocząc na waszą głupotę skrzywdzę swoje dziecko? Nie! A wy tępe krowiszony krzywdzicie swoje własne dzieci wystawiając je na upały i to mnie boli i razi w oczy Szkoda na was słów. Najgorsze jest to, że robicie to często w desperacji, żeby nie zepsuć kochanym mężulkom urlopów. Matki, pfffff...Najpierw r***awice a potem matki, Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 35 stopni w cieniu a baby dzieci w wózkach ciągają po dworze. Czy nie można poczekać do tej 18? 19? Az kilka stopni spadnie temperatura? I do tego te dzieci mają czapki wiązane-cienkie ale z uszami :O wiązane pod szyją....niech matka na 35 stopni się tak ubierze i sobie głowe obwiąże. A dziecko? Spuchnięte całe, do czerwoności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestescie beznadziejne, matko. Skad jestescie , kto was wychowywal? Dla mnie dramat. Zwyczajne kretynki. Beda paragrafu na jakas matke szukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościófffa
*zwykłe r***awice, a nie matki! Adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
ta co opala dziecko od urodzenia,gratuluję głupoty,bo to,że Tobie nic nie było jak byłaś opalana w dzieciństwie to zasługa tego,że wtedy nie było dziury ozonowej poczytaj sobie jakie skutki daje opalanie się w tych czasach,o dzieciach już ni wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo na plażach-siedzi takie dziecko nad jeziorem co prawda w gondoli i jeszcze tertą przykryte a'la moskitiera!. W cieniu stopni 34. Co musi się w tym wózku dziac? :O nie dość ze wozek złapał tempetarury od powietrza, i od odbijających promienie to jeszcze saune ma dziecko bo dopływu powietrza nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościófffa
i nikt nie uświadomił, że dzieci odprowadzają ciepło przez główki? a te jeszcze czapki na ten upał, brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie zgadzam z autorką... chociaż słownictwo jak z rynsztoku... a najbardziej mnie wkurza argument bo dawno... dawno nie było takiej dziury ozonowej jak obecnie a drugie świadomość u ludzi też była niższa. kiedyś słońce było uważane za zdrowe, dziś wiemy że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK niech robią tak jak robią-poczekajcie do wieczora lub do jutra. Na kafe POJAWI SIE KILKA Tematów " PRZEGRZAŁAM DZIECKO-CO ROBIC!!!!! albo -dziecko poparzyło sobie skóre......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem trzeba jak z rynsztoku. Poczekajcie -jutro w wiadomościach powiedzą pewnie ile matek z dziecmi na pogotowiu wylądowało po dzisiejszym dniu :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×