Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam organizatora na wesele

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję firmy, która zajmie się kompleksową organizacją wesela. Chciałabym poznać wasze zdanie, propozycje dotyczące ofert z łódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka M
Ja na Twoim miejscu zainteresowałabym się współpracą z Panią Eweliną z firmy Linda. W sieci powinnaś znaleźć stronę firmy z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Jeśli potrzebujesz zaproszenia, winietki itp to zapraszam na prv hanna.dziwoki@onet.pl Tanio i pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma Linda, skąd konkretniej jest? Jakieś dokładne namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam bardzo solidną i dobrą firmę, która zajmuje się przystrojeniem i florystyką wesela : www.zemlerdecor.pl i jest ze Szczecina :) tworzą naprawdę magiczną atmosferę.. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli planujecie wesele w Szczecinie, serdecznie polecam oferty na http://www.gdziewesele.pl/Szczecin/ Znajdziecie tam nie tylko piękne sale weselne, ale także godne zaufania zespoły, usługi oraz konsultantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malewujka
Jeśli chodzi o Lindę to Kopaniny 25a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adres jest przecież zbędny, wystarczy skontaktować się telefonicznie i dogadać na spotkanie. Wszelkie info jest na stronie catering.7x.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty z abzdury piszesz,jak to adres zbędny ,adres musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedłem na tą stronę i ich menu się prezentuje znakomicie, Duży wybór potraw. Chciałbym się spytać, czy ktoś już korzystał właśnie z ich usług jeśli chodzi o catering. Najbardziej mi zależy na smaku potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka Kalina
Dziękuję. Sama szukam dobrych propozycji. Bardzo się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to jest catering? Można np u nich zamówić jedzonko i oni by je przyrządzili i dowieźli w dane miejsce? Chciałem wejść na stronkę ale ona nie działa a potrzebuję informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne że tak. Mają taką opcję w swojej ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni robią darmową degustację,wystarczy się umówić na spotkanie a zaproszą do swojej kuchni i pokazą jak gotują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę i okolicę to polecam Convivium.com.pl Miła dziewczyna, z sercem podchodzi do tematu, nie boi się wyzwań i jest otwarta na różne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna634
Ja na wesele miałam uStudio i jestem zachwycona ich organizacją wszystkiego. Wcześniej robili wesele mojej przyjaciółce, a że mi się podobało to też się skusiłam. Wszystko było przygotowane doskonale, jedzenie przepypszne. Wesele idealne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Organizacja ślubu i wesela nie jest łatwa, ale warto dać sobie pomóż. Fajne propozycje mają na; http://tobedziepieknyslub.pl . Może akurat wam też pomogą zapiąć tą imprezę na ostatni guzik. Ja dałam sobie pomóż i nie żałuję wesele udało się w 100%. Jak to się mówi- Miałam ślub marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Save The Day
Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu, który rozpoczyna nowy jeszcze piękniejszy rozdział. Nie pozwólcie aby został zapamiętany jako pełen chaosu i niedoskonałości, stresu i nieprzespanych nocy. Od tego jest konsultant ślubny który sprawi że wasz ślub będzie tym wymarzonym a wszystkie stresujące i pochłaniające czas sprawy weźmie na swoje barki------>www.savetheday.pl zachęcam do kontaktu i współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magadusia
Mogę polecić dziewczyny z Warszawy dwie suuper konsultanki ślubne Rozważna i romantyczna chyba tak się nazywają. Widzialam je przy pracy, maja fajne pomysly i sporo pozytywnej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam slub kompleksowo organizowała agencja Agaya, dziaałją na terenie Warszawy, Białegostoku, Łodzi i Wrocławia ale raczej też dojeżdzają w inne miejsca. Powiem wam mielismy slub z marzeń, normalnie bajka. Super się zajęli wszystkim od ubioru, po prezenty dla rodziców włącznie. Mega zadowoleni jesteśmy http://agaya.eu/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie ciekawej atrakcji to polecam pokaz barmański oraz obsługę barmańską z własnym mobilnym barem. Na prawde robi świetną robotę. www.barcydzielo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

U mne na ślubie było parę atrakcji dla gości, które pozwoliły urozmaicić imprezę, która udała się rewelacyjnie. Pracownia Artis pomogła mi dobrać rewelacyjne opcje w tym candy bar, pokaz barmański, cudowny koncert smyczkowy do naszego pierwszego tańca i fotobudkę. Goście byli zachwyceni, a my mamy niesamowite wspomnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara G.

Piękne wesele zorganizowali mi eksperci z Pracowni Artis, a znałam ich już z imprez firmowych które organizowaliśmy wspólnie dla mojej firmy. Polecam ich niebywałe wyczucie i pełen profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna

W przypadku mojej siostry również wspaniale sprawdziła się Pracownia Artis - cała uroczystość i wesele odbyły się pod gołym niebem, ale pomyślano również o alternatywie na niepogodę (na szczęście się nie przydała;)) a wszystko było niczym w bajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania

Zdecydowanie Pracowania Artis - mają niebywałe podejście i pasję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×