Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaaaaaaa

czy kupował ktoś coś w sklepie internetowym AgraffkaLove

Polecane posty

Gość rozczarowana2
A ja bym uważała z tym zachwytem, najwyraźniej ktoś próbuje zatrzeć ślad złej opinii. też mam niestety złe doświadczenie: na paczkę czeka się bardzo długo, a jakość ubrań jest taka sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusilda238
"rozczarowana2" wyrazilam jedynie swoja subiektywna ocene odnośnie mojego zakupu:) Nie musisz mnie od razu posądzać o "pracę" dla tego sklepu ;p;p Ja najwyraźniej miałam więcej szczęścia od Ciebie:) gorące pozdrowienia:) P.S Czy któraś z Was wie może gdzie można w sieci nabyć fajne buciki? Cos innego niz "czasnabuty.pl" Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam problemów z zakupami przez internet, wiadomo że wakacje i święta to się dłużej czeka, ale to co zamawiam jest zgodne z tym co widzę na zdjęciach, wystarczy wczytać się w skład materiałowy i bez problemu można ocenić co jak wygląda, a jak nie pasuje to zwrot i po sprawie a nie takie rozczulanie się nad za cienką bluzką, dramat dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozxzarowana2
Moze inni maja szczęście mi najwyraźniej go zabraklo - nawet rachunku nie dostalam a powinnam - paczka zapakowana tak niedbale ze gorzej to nigdy nie widzialam. A odsylanie to znow na moj koszt takze to bez sensu sie robi. Ja czytam sklad ale nie zawsze to odzwierciedla stan faktyczny. bardzo duzo kupuje przez internet i jakosc tego sklepu a innych to przepasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się czasem zdarza..I ktoś całkiem przypadkowo może jakoś trafić na coś słabego..Chcę jednak przyznać, że mi się tutaj w tym wymienionym sklepie interenetowm udało kupić i przede wszystkim tam wszystko mi przyszło w odpowiednim terminie tak jak należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana2
Mezczyzna kupuje w tym sklepie ?? A to dziwne bo asortyment wybitnie kobiecy☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam okazji, nawet o nim nie słyszałam :P Ja jestem wierna http://quiosque.pl/, ujeli mnie jakością i dużym wyborem, nie martwie się o zadne wystające nitki czy że paczka nie dojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam zakupić coś w tym sklepie, zachwycona opiniami, niestety spotkałam się z ignorancja, i totalnym olewaniem klienta. Odradzam szkoda nerwów, przez dwa tygodnie próbowałam uzyskać informację na temat statusu zamówienia, albo odpowiedź była w stylu " że jest okres urlopowy i dlatego jest opóźnienie w dostawie " albo wogole nie dostałam żadnej odpowiedzi, naprawdę odradzam, jest wiele innych stron gdzie można zakupić fajne ciuszki i gdzie klient jest traktowany normalnie,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia7894
Dziwią mnie opinie negatywne o tym sklepie. Zakupy robiłam dwukrotnie w dłuższym odstępie czasu. Za każdym razem produkt został dostarczony o czasie bez żadnego problemu. Niedługo skorzystam z ich oferty ponownie. Sama prowadzę sklep internetowy (z innym asortymentem) i wiem, że czasami zdarzają się sytuację losowe, na które sprzedający nie ma wpływu, stąd może takie sytuacje. Ja osobiście zachęcam do zakupów w agraffce:) Dziewczyny, czy macie jakieś dobre namiary na internetowe drogerie? Dziękuję za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana2
dziwnym trafem w chwilę po niepochlebnej opinii dodawana jest opinia , która ma zatrzeć negatywne wrażenia kupujących...moja rada: zamiast pisać na forum, lepiej pracować na dobre wrażenie obsługując klientów w najlepszy sposób biorąc przykład z innych sklepów internetowych. Czasy, kiedy klient był petentem dawno minęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgossia D
Sklep jak sklep. Mnie przyciągnęła ładna szata graficzna. Zrobiłam zakupy. Długi czas wysyłki ale została o tym poinformowana. Sukienka dotarła. Impreza w niej zaliczona. Jestem zadowolona chociaż chyba jednak preferuje inny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam! Zamówiłam dwa kardigany ok. 20.08.15. płacąc przelewem. Po dwóch tygodniach oczekiwania skontaktowałam się z nimi drogą mailową, otrzymałam odpowiedź, że tych swetrów już nie ma, oferują w zamian inne (dlaczego nie skontaktowano się wcześniej?) i zrekompensują całą sytuację. Zamówiłam inne pod warunkiem, że zwrócą mi koszty wysyłki. "Sklep" wyraził zgodę. Po tygodniu oczekiwania (zero kontaktu ze strony sklepu) znów wysłałam maila - i ponownie okazało się, że następnych swetrów też nie ma w asortymencie (jedne i drugie były na stronie sklepu). Poprosiłam o zwrot pieniędzy, których po kolejnym tygodniu nie otrzymałam, ale zdecydowałam się wreszcie na trzeci fason kardiganów. Kardigany otrzymałam, okazało się, że fason nieco inny niż na zdjęciach, ale w sumie ok. Tyle, że tydzień od otrzymania przesyłki nie otrzymałam obiecanego zwrotu kosztów wysyłki, choć zaraz po otrzymaniu towaru upewniłam się, czy sklep dotrzyma umowy związanej z rekompensatą. Pierwszy raz spotykam się z takim lekceważeniem klienta, jakiś koszmar a nie sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sklep to jakaś masakra. Nie odpisują na maile. Na przesyłkę czekałam przez miesiąc. Oczywiście zero informacji ze strony sklepu w końcu zrezygnowałam teraz tydzień czekam na zwrot pieniędzy prawdopodobnie się nie doczekam koszmar nie polecam tego sklepu. Dodam że telefonu tez nie odbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam problem z odzyskaniem pieniędzy za zwrócony towar, stała wymówka właścicielki to problem z bankowością elektroniczną. Postraszyłam rzecznikiempraw konsumenta i pieniądze przelali na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość warunkowana ceną zamawiałam droższe i tańsze rzeczy, jak w każdym sklepie nie zawsze mi się podobają na mnie tak jak na modelce ale nic w tym nadzwyczajnego nie widzę, pracowałam kiedyś w sklepie internetowym z bielizną i słabo mi się chce wierzyć w gadania o braku kontaktu, zwrotu, wysyłki itp. Bądź co bądź często sami nie zapoznajemy się z regulaminami i wiadomościami a potem narzekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję przez internet już kilka lat i naprawdę po raz pierwszy spotkałam się z takim olewaniem klienta. Kontakt? Tylko mailowy, o telefonicznym trzeba zapomnieć. Kiedy zaczęłam upominać się o pieniądze (zgodnie z regulaminem sklep ma 14 dni na zwrot pieniędzy) właścicielka odpisała, że miała problem z bankowością elektroniczną (upłynęły trzy tygodnie od otrzymania przez nich zwrotu) - takie tłumaczenie tej pani już pojawiło się gdzieś na forum. Poza tym ze względu na opóznienie przesyłki pańcia obiecała zwrot kosztów przesyłki. Kiedy zapytałam o to, odpisała, że nie pamięta czegoś takiego, więc wysłałam jej historię naszej korespondencji ze wspomnianą obietnicą. Wtedy przestała odpisywać na maile i kontakt się urwał. Napisałam więc, że zwrócę się do rzecznika. Po tym przelała pieniądze za zwrócony towar, ale obiecanego zwrotu kosztów wysyłki nie otrzymałam. Nie życzę nikomu kontaktu z tym pseudosklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że mówimy o innym sklepie, ja kupowałam kolejny rok sweterki na mikołaja i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana2
Kolejna pochlebna opinia napisana w chwile po tym jak ktos opisal swoje doswiadczenia w kontakcie z tym pseudosklepem. Wystawianie sobie laurek tak nie pomoze, jesli olewa sie klienta. Opinia idzie w swiat i albo zmieni sie nastawienie i poziom obslugi albo w końcu recznik konsumenta zapuka do drzwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×