Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem prawiczkiem i tyle

Czemu tyle dziewczyn ma za sobą seks analny

Polecane posty

Gość Jestem prawiczkiem i tyle

Nie twierdzę, że moja partnerka ma być dziewicą, ale nie wyobrażam sobie bycia z taką, która uprawiała seks analny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to czemu ? bo chcialy sprobowac jak to jest w pupke. I jedne to polubily a inne znienawidzily. Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta i nie uprawiam anala,wez tez pod uwage,ze tu na forum ludzie bzdury pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem prawiczkiem i tyle
Ja nikomu nie bronię, ale obawiam że mogę trafić na taką co już to robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demmmm
Jak kobieta mowi ze lubi anala to klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak kobieta mowi ze lubi anala to klamie." - czyli jak moja dziewczyna sama mi czasami proponuje zebym weszedl w jej pupe to tez klamie i robi to tylko dla mnie. Oj ale mam kochana dziewczyne. Tak sie poswiecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie anal bo to bardzo przyjemne i wcale nie boli jak sie wyluzuje i nawilży :P a odczucia są boskie, nie da sie porównać tego wogóle z orgazmem pochwowym bo jest inny. Dla mnie dziwne jest to jak ktos nie chce spróbować seksu analnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dziwne jest to jak ktos nie chce spróbować seksu analnego jezyk.gif xxx Jestem facetem i podobają mi się kobiety i nie chcę próbować anala bo jakoś "pedalsko" mi się to kojarzy. Ja muszę widzieć, że jest to dorosła kobieta więc trochę zarostu na kroczu też musi być bo jak ogolona to dziwnie się czuję jakbym z jakimś dzieckiem to robił a nie dorosłą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedalsko bys sie poczul ? kobieta zawsze musi byc troszke zarosnieta ? x A skad takie blokady w twojej glowie. Ja lubie w pupe i nie mysle ze to jest pedalskie. Czasami lubie jak kobieta sie wygoli do zera, a czasami lubie jak ma na maxa zarosnieta c*pke. x Moze jestem bardziej dojrzaly. Bo nie sadze zeby dojrzaly facet zawracal sobie glowe tym ze cos moze byc pedalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woo hoo
Bo chcą po prostu spróbować... A właściwie czemu BOISZ się, że trafisz na taką, która ma za sobą anala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie sie boi ze bedzie miala otwor jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki tam otwor jak wiadro. nie opowiadajcie glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, internetowe obsesje i trendy najlepiej świadczą o tym co realnie w polskich domach się robi. Rzeczywistość jest bardziej szara niż Wam się wydaje, ale co prawiczki o tym mogą wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, ta szara rzeczywistosc to chyba u ciebie i twoich znajomych. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem prawiczkiem i tyle
Dziewczyna, która próbowała seksu analnego kojarzy mi się z kimś wyuzdanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, mi się moja rzeczywistość podoba. Ale faktycznie jeśli dla kogoś tak wybitnie ciekawe są analno-pissingowe przygody, plus watki międzyrasowe, a to własnie motywy internetu, to co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja dziewczyna lubimy anal. Sprawia nam to przyjemnosc. tyle w temacie bo juz szkoda cokolwiek pisac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie jeśli kobieta mów wam że chciała by zrobić kupe na klate swojemu partnerowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiejemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co powiecie jeśli kobieta mów wam że chciała by zrobić kupe na klate swojemu partnerowi ?" Że jest seksowna, ma fantazję i otwarty umysł:classic_cool: A nie jest nudną, szarą kwoką co to tylko po bożemu lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem prawiczkiem i tyle
Nie wiem gdzie ta szara rzeczywistość - większość młodych ludzi lubi eksperymentować z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
a ja się zastanawiam czy to wszystko jest zgodne z wytycznymi unii europejskiej.i co na to wszystko Bruksela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"większość młodych ludzi lubi eksperymentować z seksem" Czym dla Ciebie jest eksperyment? Jest mnóstwo rzeczy o których jednak prawiczki nie będą co tydzień pisać "nie mógłbym być z dziewczyną która daje sobie skończyć na brzuchu" bo te rzeczy po prostu nie są tak kontrowersyjne jak anal, wielu partnerów itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
@krwawa :) A to wszystko było na grilu przy znajomych :) Może to być atut przy rozwodzie w sądzie ? Tylko jak z siebie te słowa wydusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie wyobrażam sobie bycia z taką, która uprawiała seks analny" Niby dlaczego taka, która ma za sobą anal jest według ciebie gorsza od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem prawiczkiem i tyle
Dla mnie taka ma zbyt "radykalne" doświadczenie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nie powie Ci że miała anala w przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem prawiczkiem i tyle
Lepiej żeby nie kłamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×