Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o karze śmierci

Polecane posty

Gość gość

powinna być w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za. I dodatkowo chciałabym, aby w Polsce kastrowało się g****icieli, pedofilów, i innym filom, gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beruthiel - ty w pierwszej kolejności do zastrzyku śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako zwolennik anarchistycznej wolności zabijania nie mam nic przeciwko i takiej karze. Beruthiel - chcieć to sobie ty możesz. Gdybym był władcą pierwsze co bym zrobił to posłał na śmierć każdego bez wyjątku katolika który głośno krzyczał za karą śmierci a w d**ę Jezuskowi właził. Tacy mają mniejsze prawo do życia niż g****iciele i mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kara ponieważ nie prowadzi do poprawy ukaranego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo Boże przewiduje tylko trzy rodzaje kary: śmierć, chłostę i karę pieniężną. Dlatego jestem za tym, aby pozamykać więzienia i przywrócić te trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za. Powinno zabijać się wszystkich tych którzy pracują na czarno i nie płacą składek ZUS. To mogłoby skutkować zmniejszeniem dziury budżetowej, a w dalszej perspektywie i ozonowej. Mniej ludzi=mniej zanieczyszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara śmierci jest super. :classic_cool: Oczywiście pod warunkiem, że jest wykonywana na kimś innym niż ja :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za, ale tylko dlatego, że utrzymanie więźnia kosztuje bardzo dużo i szkoda go utrzymywać na koszt obywateli resztę życia. Jednakowoż, jej wprowadzenie NIE zmniejszyłoby przestępczości, większość zbrodniarzy nie myśli o tym, co się stanie jak ich złapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość To nie jest kara ponieważ nie prowadzi do poprawy ukaranego . kara nie musi prowadzić do poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kara smierci nic nie da , a do pracy najgorszej takiego wysłac i zeby dostawał kromke chleba i wode .W więżienu maja lepiej niz nie jeden na wolnosci tv , dziwki , narkotyki i jedzenie oraz opierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w resocjalizacje. Pedofilow, g****icieli, seryjnych mordercow powinno sie najpierw torturowac, a potem powinni dlugo umierac w meczarniach o co juz by zadbal chocby wyspecjalizowany chirurg. Wiem to chore co pisze ale nie wyobrazam sobie by tacy ludzie po kilku latach wyszli na wolnosc i szukali nowych ofiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe składa się głównie z psychopatów i frustratów, więc nie dziwne, że chcą śmierci innych a z chłosty to by się wielu ucieszyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×