Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewlasciwa

odnalazlam siostre ale mam watpliwosci

Polecane posty

Gość niewlasciwa

moi rodzice nigdy nie ukrywali faktu, ze jestem adoptowana. mam wrazenie, ze wiedzialam o tym od samego poczatku, a adoptowali mnie gdy mialam rok. w zeszlym roku zaczelam poszukiwania biologicznej rodziny. bardziej z ciekawosci niz z potrzeby kontaktu z nimi. i wtedy dowiedzialam sie, ze mam siostre blizniaczke, ktora zostala adoptowana 3 miesiace przede mna. udalo mi sie ja zlokalizowac ale teraz nie wiem czy chce sie z nia spotkac. nic o niej nie wiem, i troche boje sie. z jednej strony chce ja spotkac, mam takie wrazenie, ze cale zycie czulam jej brak i sama mysl, ze ona tam jest zapelnia te pustke ktora odczuwalam. a z drugiej strony boje sie, ze jestesmy zupelnie inne, wychowywalysmy sie w innych domach, ona moze nawet nie chciec ze mna rozmawiac. w osrodku adopcyjnym zasugerowano mi, zebym najpierw skontaktowala sie z jej rodzicami i zapytala, czy ona wie, ze jest adoptowana. ale jak o tym mysle zaczynam sie zloscic bo jesli wie ze jest adoptowana to czy mnie szukala? a moze jej nie zalezy? a jesli nie wie, to i tak nie mam prawa pojawiac sie w jej zyciu. nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pam Perceval
Dnia 5 sierpnia roku pamietnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odszukaj ja i doprowadz do spotkana. Twoja siostra, jezeli w ogole wie o twoim istnieniu, moge miec te same obiekcje co ty. Zycze wam radosci ze spotkana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odszukałabym siostrę i z nią porozmawiała. Raczej nie chciałabym najpierw pytać jej rodziców no chyba, że jest niepełnoletnia. W przeciwnym wypadku bałabym się, że jeśli nie wie o adopcji jej rodzice będą chcieli za wszelką cenę to ukryć i będą utrudniać ci z nią kontakt. Oczywiście może być zupełnie odwrotnie. Ale ja porozmawiałabym z siostrą w końcu to sprawa miedzy tobą a nią zadzwoniła do niej zaproponowała spotkanie. Jeśli tego nie zrobisz nigdy się nie dowiesz czy np. cie szukała itp. Jeśli nie wypali to nic nie tracisz zostaniesz na z tym co masz teraz a kto wie może zyskasz siostrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewlasciwa
za rada Nelmy skontaktowalam sie z siostra. mimo tego, ze wychowalysmy sie w dwoch zupelnie roznych srodowiskach jestesmy do siebie bardzo podobne:) mamy podobne fryzury, ubieramy sie podobnie( na spotkanie obie przyszlysmy w niebieskich tunikach i bialych spodniach!!!), lubimy podobne filmy:) widzialysmy sie juz chyba z 10 razy od tamtej pory:) Nelma dziekuje za motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Obecnie jestem w trakcie przygotowania programu o siostrach, które odnalazły się po latach i chciałaby wykonać badania DNA. Jeśli chcesz wystąpić w programie i wykonać darmowo badania - odezwij się: d.zimolag@tvn.pl W odpowiedzi podaj imię i numer, pod który zadzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×