Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwarka

pokarz cycki usłyszałam w telefonie męża

Polecane posty

Gość siwarka

Wczoraj przez przypadek zadzwonił do mnie telefon męża. Kiedy odebralam uslyszalam jak mąż mowi do kolezanki z pracy "pokarz cycki" po czym ona zaczela sie śmiać. Po rozmowie z mężem on powiedział że to takie żarty że oni w pracy tak żartują do koleżanek "dla śmiechu" ale jakoś mnie to nie uspokoiło. Poczułam się źle że mój facet do obcych kobiet mówi takie rzeczy... dziewczyny co myślicie? Czy może przesadzam tym że wzięłam to sobie mocno do glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugty
tez bym sie obawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeeeeeeeeeeeeetaaaaaaaaaaam, w pracy cycki są porządku dziennym i śniadaniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w pracy nie spotkalam sie z czyms takim i tym bardziej nie wyobrażam sobie ze mowie do kolegow pokarz hu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba "pokaż" usłyszałaś. Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie on pracuje, że tak sobie rozmawiają między sobą? ;-) nie wyobrażam sobie żeby kolega z pracy tak do mnie powiedział... albo mąż do koleżanek w sądzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No roznicy mi to nie robi bo mimo bledu wiesz o co chodzi a to nie forum ortograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kucharzem w restauracji ... dla mnie to ogolnie szok dlatego chcem sie poradzic czy nie przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzasz Taki wycisk bym mu dała, że by zaprzestał tego typu odzywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam mu wycisk nie odzywam się do niego nie spalam dzisiaj z nim a on wychodzac do pracy udał że on jest obrażony i caly dzien nie odzywał się do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne jest. Też tak rozmawiam z koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy,spotykam tylko męża mojej szefowej;no jakby mi kuźwa wyjechał z takim tekstem to by znaczyło,że świat chyli się ku upadkowi;a facet jest moim równolatkiem i owszem,żartujemy sobie często na różne tematy;):Dno ale NIE TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna jędza z kropką
To niekoniecznie znaczy, że mąż Cię zdradzi. Może też po prostu oznaczać, że Twój mąż jest prostakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem aniołem
normalne czy też nie - jeśli źle się poczułaś słysząc, na jakim poziomie mąż rozmawia z koleżankami, to masz prawo oczekiwać, że uszanuje Twoje uczucia i zaprzestanie żartów w tym klimacie. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może chodziło o piersi z kurczaka ? moja kumpela mówi na nie właśnie ,,cycki,, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napewno nie chodzilo o piersi z kurczaka bo swoje zachowanie tlumaczyl ze to żarty i wszyscy tak u niego zartuja mnie to nie uspokoiło a na dodatek on udaje obrazonego ze ja nie rozumiem ze to zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałaś inną naturę swego mężyka-wężyka, jest to dwulicowy gość, inaczej rozmawia z koleżankami w pracy, a inaczej w domu z Tobą, okazuje się żartownisiem w swoim mniemaniu a brak mu elementarnej kultury, po prostu moja droga nie znasz swego męża, nie wiedziałaś, że taki potrafi być "żartobliwy", no cóż, pewnie do końca nigdy nikogo nie poznamy, "Pokaż mi h..." powiedz mu z uśmiechem, sprawdź, czy się będzie śmiał i czy jest aż takim luzakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×