Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Boję się dentysty

Boję się dentysty

Polecane posty

Gość gość
Też boje się dentysty. 15 lat temu dentystka robiła mi kanałówkę bez znieczulenia. Zemslałam z bólu, od tego czasu mam traumę. Chodze bo muszę, ale od razu po wejściu mówie ze się boję i lekarz w tedy tez inaczej do mnie podchodzi. Trzeba chodzić do dentysty. Znam przypadek babki która nie chodziła z 10 lat. Jak spuchła ze mówić nie mogła i w tej opuchliźnie wypadły jej dwa zęby to poszła. Okazało się że na tam raka, kobieta jest na wykończeniu, jakby zgłosiła się na początku objawów to by szanse miała 80% na wyzdrowienie. A tak nawet jak go wyciąć nie było. 3 chemię nie pomigłt, w tej chwili, chodzić nie jest w stanie, zeby jej prawie wszystkie wypadły, chuda z Buzia jak buldog. Szkoda kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to karygodne i niewyobrażalne, jak dentystka może się śmiać z Twojego uzębienia? To strasznie nieprofesjonalne… Chyba oczywiste jest, że ktoś chodzi do dentysty właśnie po to by te zęby wyleczyć. Nikt z idealnie zdrowym uzębieniem nie wybiera się na borowanie przecież. Dodatkowo świetny PR sobie pani stomatolog zrobila, nie ma to jak odstraszać własnych klientów, tak by już nigdy nie zdecydowali się jej odwiedzić. ;) A tak poważnie, to właśnie przez takie dentystki człowiek się śmiertelnie boi jakiegokolwiek leczenia, sama raz miałam do czynienia z ‘’panią przyjemniaczką’’, która tak niedelikatnie się ze mną obchodziła, aż mi język skaleczyła ;x i potem przez długi czas w ogóle bałam się samego słowa ‘dentysta’. Zgadałam się z kolezanką z pracy i poleciła mi Eco –med. W Chełmie, ze tam podobno takie ekscesy się nie zdażają i wybrałam się, ale jako typowy dentofob chciałam mieć leczone zęby laserem, by uniknąć bólu, bo słyszałam że to najlepsza metoda i faktycznie, jak mi zęba leczyli NIC nie czułam!  Także warto poszukać jakiegoś fajnego gabinetu i dobrać metodę leczenia dla siebie i ogarnąć jakoś te zęby bo myślę, że wstawianie sztucznej szczęki wcale nie boli mniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze rozumiem twój lęk przed dentystą, ja sama również się bałam. W końcu gdy się odważyłam okazało się że nie jest to takie straszne jak myślałam. Bałam się, że będzie mnie bolało natomiast medycyna w tych czasach idzie coraz bardziej do przodu. Są takie znieczulenia że nic nie boli. Więc możesz być spokojna, to nic strasznego .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze rozumiem twój lęk przed dentystą, ja sama również się bałam. W końcu gdy się odważyłam okazało się że nie jest to takie straszne jak myślałam. Bałam się, że będzie mnie bolało natomiast medycyna w tych czasach idzie coraz bardziej do przodu. Są takie znieczulenia że nic nie boli. Więc możesz być spokojna, to nic strasznego .:) http://www.jellybearhair.pl/?utm_source=womm&utm_medium=g&utm_campaign=womm-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derra

nie ma sie czego bac - serio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matewskaelwira

Swego czasu też miałam dosyć duże opory przed wizyta u dentysty, jednak pewnego dnia ból był tak silny, że nie było innego wyjścia. Mieszkam w Lublinie, więc szukałam kogoś w okolicy z dobrymi opiniami. Ostatecznie padło na Dentala na ulicy Lwowskiej. Nie wiedziałam czego się spodziewać, poszłam i od razu pozytywne zaskoczenie. Placówka bardzo czysta, dobrze wyposażona i generalnie ładna wizualnie. Obsługa uśmiechnięta i chętna do pomocy. Powiem tak - najlepszy gabinet stomatologiczny w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już się nie boję. Byłam w Stomatologii Cichonia i udało mi się wyleczyć pięknie zęby bez strachu i stresu. Na prawdę jestem zadowolona z leczenia - rzetelnie i przyjemnie. nie boję się już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób czuje strach przed wizytą u dentysty. Ze mną było podobnie ale trafiłam na świetnych stomatologów z Eurodental w Warszawie. Teraz chodzę do nich chętnie bo wiem, że to prawdziwi profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko najgorzej jak mieszkasz na jakimś zadupiu i ciężko o dobrego dentystę. Tak jak w Poznaniu czy Warszawie to chociaż masz wybór. Ja też jestem straszna panikarą i unikam jak ognia dentysty ale czas już wziąć się za swoje uzębienie bo jest tragiczne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×