Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiak16

czy istnieją jeszcze mężczyźni

Polecane posty

Gość misiak16

porażka! panowie czy wam wszystkim aby chodzi o seks? dlaczego nie istnieją mężczyźni, którzy mogą ze swoją dziewczyną pooglądać film czy po prostu pójść na spacer? aby by imprezowali, pieprzyli i do widzenia. tragedia... są tutaj jacyś inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mają 60-90 lat :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy są k***a nudni. To nawet nie faceci, tylko jakies zniewiesciale p***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sumie ja
Jestem ja :) Zabierał bym ukochaną na spacery, oglądał filmy, otwierał zawsze przed nią drzwi, kupował kwiaty itd. Jeśli tylko chciała by być ze mną ;) Ale niestety, nawet my których wy kobiety uznałyście za wymarłych mamy problemy z dziewczynami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety same nie wiedzą czego chcą-chama czy delikatnego. We wszystkim potrzebna jest równowaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem że nie chce chama bo nie lubie takich w sumie ja - taki facet byłby dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sumie ja
Jest dla innej :) Ale ona nie potrafi docenić tego co mogę jej dać i nawet nie chce dać mi szansy :) Jestem gdzieś pomiędzy przyjacielem a chłopakiem :) A aktualnie jesteśmy w stanie kłótni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to może wcale nie jest dla Ciebie skoro nie docenia tego i nie daje szansy...ja bym doceniła ;) kurcze czemu jakaś laska ma szanse na takiego faceta i to odrzuca a taka ktora dalaby wiele za taką szanse nawet jej nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men24
Niestety na takich kobiety nie zwracają uwagi lub ewentualnie ciężko ich poznać bo są z reguły nieśmiali. Ale tak istnieją O to samo można zapytać kobiety, czy istnieją jeszcze normalne, wrażliwe, kochające i wierne kobiety :[ Takich też ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porzdni faceci sa dla kobiet zazwyczaj zbyt nudni, nie oszukujmy sie kzda woli bad boysa niz normalnego milego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość porzdni faceci sa dla kobiet zazwyczaj zbyt nudni, nie oszukujmy sie kzda woli bad boysa niz normalnego milego faceta. xxxx Dokładnie. Same takich odtrącają, nie zauważają a później krzyki, że takich nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak16
men24 jeżeli facet nie daje swojej kobiecie powodow do zazdrosci, kocha ja i delikatnie rozpieszcza to ona bedzie wierna i nie bedzie widziala poza toba swiata. Delikatnie rozpieszcza - kupuje kwiaty, zabiera do kawiarni, i bardzo wazna jest jak dla mnie bliskosc. Nie mam na mysli od razu seksu, bo zycie nie na tym tylko polega . :-) W sumie ja - przykro mi ze twoja kobieta cie nie docenia. Musisz czuc sie chyba dokonca niespelniony w tym zwiazku, prawda? Jestes facetem, o ktorego ciezko w dzisiejszych czasach, chyba ze to ja jestem staroswiecka. Chcialabym byc z kims kto mysli tak jak ja. Jezeli faktycznie jestes taki jak sie opisujesz to brawo, poniewaz takich jak ty jest bardzo malo, a tacy maja najwiekszą wartość. Co do nieśmiałych panów - jest to bardzo urocze :-) jezeli po pewnym czasie stac was na okazanie uczuc kobiecie,to jest to bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takiego spokojnego kochającego wiernego faceta i bardzo mi to odpowiada. Doceniam to co mam bo mam dużo:) A i on docenia mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiak16 \jesteś staroświecka. Dziś kobiet, które takich facetów szukają jak Ty jest niewiele. Zmieniła się mentalność kobiet ich sposób oceny mężczyzn stąd później tego gadania, że faceci to dranie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaje mi się że Autorka jest staroświecka. moim zdaniem to osoba która wie czego chce i ma do tego prawo. A taki partner jakiego szuka to na prawdę skarb szkoda że ja czasem swojego nie doceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo prawika, żeby sobie moc ponarzekać, żałosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja jaka ja
moj jest takim wielkim bohaterem ze potrafi przyburzyc tylko do mnie. Nigdy do zadnego faceta, zreszta do nikogo. Wczoraj na wycieczce, ktora miala byc fajna i mila wyzwal mnie i moja 11-letnia corke od k***w. najgorsze ze wszyscy mysla ze on jest taki dobry. Dlatego jak widze takich facetow o jakich pisze autorka jest mi przykro ze ja takiego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseksualny typ
tak to sobie tłumacz, że nikt mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseksualny typ
po czym to stwierdzasz? tak samo też nie lubię ludzi, rozmawiać z nimi bo mnie nudzą i denerwują, zamiast słuchać ludzi na żywo wolę posłuchać muzyki wtedy jak mi się nie podoba to zmieniam kawałek na następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie stetryczaly wez viagre, bo potwierdzasz teze topiku, w calej malej rozciaglosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze rozpoznajesz , jak sie do Ciebie zwracam jeszcze tylko jedna niebieska tabletka, to i płeć powróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njun, naprawde nie musisz mi przypominac jak durna jestes:-) jesli lubisz uzywac wiagry, to rob to, bez opowiadania o tym na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×