Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile dokladnie miesiecy mialo wasze dziecko gdy przestalo sika w pieluchę w dzien

Polecane posty

Gość gość

Bo nie wiem czy już czas i to ma sens. Mój syn ma teraz 14 miesięcy. Oswoiłam go z nockiem i zastanawiam się czy już nie czas na pożegnanie pieluchy. Chce to jednak zrobić raz a porządnie a nie ciuciac się przez kilka miesięcy. Mam plan taki ze pieluchy będą już tylko na wyjścia i noc, natomiast w dzień ma chodzić bez pieluszki, żeby rozumiał o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 roku tak mniej więcej, co do dnia nie pamiętam, ale sikać w nocy przestało już wcześniej bo zawsze pampers był suchy i dlatego zaczęłam w dzień sadzać na nocnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 24 miesięcy ściągałam mu pieluchę co jakiś czas i obserwowałam reakcję; jak się zlał bez oporów , to dawałam spokój na jakis czas; a jak zauważyłam, ze zaczyna wstrzymywać sikanie, to był znak że nadeszła juz pora pozbycia się pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 roku :) obydwoje w tej okolicy, wcześniej to było łapanie sików :/ nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około dwóch lat. Wcześniej to takie sadzania dla sadzania.Bo mi zależało.A jak miało 2 lata to zaczęło wołać że chce "eee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak u nas pampers tez juz po nocy suchy. chyba zrobimy probe jak zalapie to odstawiamy pieluchy. Jak nie zalapie to powtórzymy "eksperyment z amiesiac". Wlasnie nie chce się bawic w lapanie siuskow. chciałabym żeby był on swiadomy, ze ma sikac do nocnika a nie w pieluchę i potrafil wolac , ze ma potrzebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien po 2 urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bilans dwulatka poszedł juz bez pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza próba ok. 1,5 roku, ale zakończona porażką, drugie podejście 2,5 roku - sukces właściwie od pierwszego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla bla
2 lata i 3 mce- sukces w jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 miesięcy i chcesz dziecku pieluchy zabrać moja córka w tym wieku to szczała non stop do pieluchy i nie wiedziała nawet chyba że sika. jak chcesz żeby zaszczało mieszkanie to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sa rozne
moja miala 16 miesiecy jak po domu chodzila bez pieluch. Na dwor i do zlobka poszla bez jak miala 19 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie i syn i córka jak 2 lata skończyli- nocniki mieli jak już 9 m-cy ale nie kumali nic- to ja tylko pilnowałam, w nocy też te pieluszki cuche były ok 1,5 roku ale w dzień jak bym sama nie pilnowała to nic by nie wyszło- po skończeniu 2 lat dziecko jest bardziej świadome i woła samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miała 20 mscy jak przestała nosić pieluchę w dzień i 2,5 roku jak przestałam jej zakładać ją na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
najlepiej to robić przed latem.ja mojej jak miala 1,5 roczku to akurat przypadał koniec wiosny-przestałam zakladac pieluche,oczywiscie w dzien-narazie na noc zakladałam.bo niestety moze inne dzieci tak ale moje nei załąpało od razu.wiec po co codziennie zmieniac posciel? ja to zrobilam bez bólu,małymi kroczkami. w dzien bez pieluchy a ze zaczeło się lao to super,oczywiscie zdarzało się nieraz ze zasikała wózek no ale cóz?ale bez pieluchy tzn całkowicie bez pieluchy,na spacery tez. bo jak latem łąziłysmy to na całe dnie,plus plaza.,potem jakos tak od jesieni mala juz sama krzyczała zse nie chce pieluchy na noc,jakos tak zrozumiala ze jak miala pieluchę i jej się chciało sisi w nocy to przez sen się kreciła tak dlugo az nie znalazła się na nocniku-dostala juz jakiejs blokady i nie umiala juz zrobic w nocy do pieluchy.oczywiscie wszystko bez zadnej przemocy,krzyków,bicia,wszystko na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok i 8 miesięcy ściągnęłam pieluchę i już. w nocy też nie zakładałam :) szybko jej poszło odpieluchowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie 2 latka, ale w nocy dlugooo spał w pieluszce zanim załapał i zaczął się wybudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie dwa lata i 1,5 miesiącea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×