Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie lampy do mieszkania kupic

Polecane posty

Gość naniuszka
przy kupowaniu lamp zadbaj też też o odpowiednie światło, jest istotne jeśli chcemy dbać o nasz wzrok, ja wszystkie żarówki zamieniłam już na ledy acive jeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zainwestować mądrze i w lampy dobrej jakości , to ja polecam te z activejet. Tu przynajmniej sie wie że będzie trwałe.Poza tym lampy sa bardzo oryginalne i nietuzinkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
zainwestuj w oświetlenie ledowe, super się sprawdza, poza tym marka acive jet ma ledy o naturalnej barwie światła więc super się sprawdzają do pomieszczeń, nie meczą tak oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na świeżo po wymianie oświetlenia w kuchni i nowe spoty chociażby zamawiałem od firmy Bercal. Duże, profesjonalne studio światła w Krakowie na Conrada, poza tym są też dostępni online na www.bercal.pl Byłem u nich tam na miejscu koło Makro i naprawdę ekspozycja jest z prawdziwego zdarzenia. Aż człowiek nie chce z tego świata lamp wychodzić, a to tylko pokazuje jak bardzo ważne jest odpowiednio dobrane oświetlenie dla zmysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajkaa
ja kupiłam niedawno listwy podświetlanie activ jet do kuchni super doświetlają blaty no i nadają fajny wygląd w kuchni, jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne mam doświadczenia z firmą Bercal. Kupowałem u nich kilka żyrandoli, parę lamp stojących, czy lamp nocnych – wysoka jakość, ciekawy design. Prowadzą swoje studio architekta wnętrz i akurat światło w projektach często odgrywa kluczową rolę, także zależy mi żeby mieć dostęp do naprawdę fajnych, niebanalnych modeli. Więcej o ich ofercie, marki jakie są w stanie sprowadzić jest na ich portalu - bercal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierejka
moim zdaniem najważniejsze jest to jakiej jakości oświetlenie kupimy, ja mam w całym mieszkaniu ledy active jeta o naturalnej barwie światła i super się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrinnn
Można ciekawe wzory lamp znaleźć w internecie. Ja kupowałam fajną lampę podłogową do pokoju dziec***arę tygodni temu przez serwis elektryczny.com. Dobrze prowadzony sklep z szybką wysyłką kurierem. Lampa doszła bez szwanku, fajnie w ogóle całość zabezpieczyli, spakowali, także nawet jakby kurier rzucał paczką to nic się nie powinno stać złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję rzucić okiem na ofertę naszego e-sklepu na mlamp.pl, gdzie mamy wiele ciekawych i stylowych opraw oświetleniowych :) Dodatkowo im więcej zakupisz, tym większe rabaty otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accsss
Z tych sklepów z oświetleniem które znam i z których kupowałem to chyba jakościowo najlepiej wypadł serwis http://elektryczny.com. Mają dużo rzeczy i raczej są to solidne lampy, bez tandety która po kilku miesiącach się rozejdzie w szwach. Tak samo żarówki, czy włączniki mają w szerokim wyborze, można sobie kupić wszystkie potrzebne akcesoria jeśli ktoś światło w domu jakoś sobie przerabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeuszzz
https://lampy-24.pl/ pod tą domeną znajdziecie Państwo niesamowite oświetlenie wielu znanych i cenionych firm. Dodatkowo dzięki bardzo bogatej ofercie mogą zaproponować niesamowite ceny. Ja swoją lampę kupiłam o 48% taniej niż na największej porównywajcie cenowej. Zresztą wystarczy kliknąć https://lampy-24.pl/ i samemu się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia123
Jeśli lubicie styl nowoczesny, awangardowy i industrialny, bardzo stylowe i oryginalne lampy znajdziecie w tym sklepie: https://www.profizorka.com. Ja mam i gorąco polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kinkiety z activejet oświetlają sypialnię, a także korytarz i łazienkę, w każdym pomieszczeniu sa inne ale nowoczesne i wprowadzają fajny nastrój, barwa światła nie męczy oczu, jak dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mieszkaniu sprawdzają się dobrze ledy, są oszczędne i zdrowe dla oczu, ja mam lampy active jet o naturalnej barwie światła która jest zdrowa dla oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga7716
Trzeba dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania w pełni dopasowane do naszych potrzeb oraz konkretnego pomieszczenia. Tutaj https://azzardo.com.pl/32-natynkowe są ciekawe rozwiązania. Prawda jest taka, że lama, która fajnie prezentuje się u sąsiadów, niekoniecznie będzie ładnie wyglądała u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wszędzie LEDy, postawiliśmy na te z activejet i nie żałujemy. Świetnie się sprawują w każdym pomieszczeniu, nie muszę oszczędzać na prądzie i świtało jest włączone prawie non stop w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też kupowałam ledy active jeta w OBI właśnie mają ogromny wybór a do tego cenowo też kształtują się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem do każdej aranżacji na pewno będą pasować Ekskluzywne lampy oświetleniowe, które możecie zobaczyć chociażby w tym sklepie http://www.lampa-lampy.pl/ . ja mam u siebie w domu właśnie jedne z tych lamp i jestem z nich bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dea

Wybór oświetlenia jest na rynku ogromny, zobaczcie sobie chociażby lampy w obi. Mnie bardzo podoba się lampa activejet wisząca, mam zamiar właśnie taką kupić sobie do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polariss

W mieszkaniu fakt, najlepiej podoba mi się delikatne oświetlenie LED. Sprawdźcie sobie takie lampy w OBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

W AT mają mega dużo różnych wzorów. Jak są u Ciebie to koniecznie zajrzyj. DO tego mają teraz jakąś fajną wyprzedaż. A jak wiadomo zawsze warto wydać trochę mniej za dobre produkty i rzeczy do wystroju wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie inspiracje oświetleniowe u producenta profili LED Klusdesign.pl Mają dużo fajnych propozycji. Warto do nich zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam oswietlenia w formie lampionów papierowych. Wynajmowałam mieszkanie i był tam taki żyrandol i po prostu cieszyłam się jak się z niego wyprowadziłam i nie musiałam go znosić. Fruwały w nim muchy oraz nie był praktyczny ( nie dało się za bardzo oczyscić z niego kurzu). 

Jestem wielką fanką halogenowych spotów na suficie. Wygląda to dobrze, jednocześnie jest praktyczne oraz daje rozproszone światło w całym pomieszczeniu. A nie tylko tam gdzie sie znajduje lampa.  Polecam cos takiego:

https://www.elampy.pl/reflektorki-i-spoty/2667-spot-toda-1101.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu robiłam zakupy w superwnetrze.pl, bo mają akurat promocje na chlebaki oraz deski do krojenia i oglądałam ich oświetlenie. Moim zdaniem warto sie zainteresować. Prawdziwe cudeńka. Tak swoją drogą to często mają różne okazje promocyjne, sporo u nich zawsze oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×