Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monikaa686

Szukam konsultanta ślubnego

Polecane posty

Gość Monikaa686

Szukam konsultanta ślubnego na 7 czerwca 2014?? Z najlepiej z Warszawy?? Mam wizję co ma być na ślubie i wiem co chce. Ale nie do końca umiem sobie z tym poradzić! Czy oprócz mnie ktoś bierze jeszcze w 2014 roku ślub ?? Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) szukasz konsultanta czy jesteś konsultantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa686
Witam, Jak nic nie znalazłaś zapraszam do nas. Jeśli szukasz konsultanta ślubnego zapraszamy do kontaktu. www.uroczachwila.pl Konkurencyjne ceny i rabaty jak dla Ciebie. Jesteśmy z Warszawy nie ma problemu. Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie. Nic nie stracisz, a jeszcze zyskasz. Ten termin mamy wolny. Pozdrawiam Urocza Chwila Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nadal poszukujesz to zapraszamy do nas Specjalna oferta Zorganizujemy Twoją uroczystość z 50% rabatem na nasze usługi. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Wspólnie opracujemy wymarzony scenariusz Twojej uroczystości. Chcecie na swoim weselu pokaz sumo albo kapelę góralską? Jesteście miłośnikami renesansu i chcielibyście wesele w starym dworku, do którego zajedziecie bryczką? A może lubicie Gwiezdne Wojny i marzycie o wejściu na salę weselną przy dźwiękach Marsza Imperium? Dla nas to nic trudnego. Twoje dziecko chciałoby stać się Supermanem i olśnić swoich gośc***odczas zabawy urodzinowej? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wy marzycie - my realizujemy! DREAM PLANNERS! Profesjonalizm, elegancja i klasa. Skontaktuj się z nami. www.dream-planners.pl Kompleksowa organizacja uroczystości i przyjęć okolicznościowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekArecki
Sami wybraliśmy konsultanta Emerald Wedding Planners z Warszawy, profesjonalnie i kompleksowo wszystko załatwili, mega zadowolenie. Znajdziesz ich na www.emeraldweddingplanners.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje taki konsultant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaAntosik
Witam, serdecznie zapraszam na naszą stronę i do kontaktu: weronika.antosik@perfectday.pl Z pewnością będzie pani zadowolona. :) www.perfectday.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaAntosik
Witam, serdecznie zapraszam na naszą stronę i do kontaktu: weronika.antosik@perfectday.pl Z pewnością będzie pani zadowolona. :) www.perfectday.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska89
Ja polecam Miracolo ;) Bardzo miło, spokojnie i profesjonalnie. www.miracolo-slub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelllka
Ja korzystałam z Agaya z Warszawy http://zrobmywesele.pl/ I bardzo polecam bo sprawdzili sie świetnie we wszystkim co mi zorganizowali i byli bardzo pomocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefika
tu nie o koszt chodzi tylko o pomoc przy organizacji niektórzy widzisz mają pieniądze ale nie maja czasu żeby się samemu wszystkim zająć więc taki konsultant to dla nich tylko pomoc i wsparcie ja jestem ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesele z klasą
Wejdz na portal Wesele z klasą tam znajdziesz tysiące ofert Pozdrawiam Norbert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ta ofertę: http://www.miracolo-slub.pl Dostosowują się do budżetu Młodej Pary i zawsze można na nich liczyć no i oczywiście cały dzień ślubu są i wszystkiego pilnują do ostatniego gościa weselnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich zakochanych zapraszamy do skorzystania z naszego wedding plannera. Organizujemy również wieczory kawalerskie, panieńskie. www.invento24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do KM Wedding Planner & Event Designer www.eventsplanner.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrobi
Polecałem już na innym forum Wesele Na Podhalu. Konsultant pomógł nam w zorganizowaniu wesela, czuwał cały czas nad naszym BARDZO WAŻNYM DNIEM. W zamian za fantastycznie zorganizowany ślub i wesele ( idealnie, tak jak chcieliśmy) obiecaliśmy mu reklamę. Polecamy Wesele Na Podhalu: 783669317, weselenapodhalu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowozency
My również bardzo polecamy weselenapodhalu@wp.pl Pan konsultant wkładał całe swoje serce, by wszystko odbyło się tak jak sobie wymarzyliśmy. Mieliśmy odczucie, że pomaga nam jak przyjaciel, a nie "na zlecenie". Mieliśmy piękny ślub i wesele w górach, nie musząc się niczym przejmować. Serdecznie polecamy! +48 722024944; 783669317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie na ofertę Diamentowego Blasku. Oni zajmowali się organizacją ślubu mojej siostry. Byłyśmy pod wielkim wrażeniem zaangażowania i niebanalnych pomysłów. Naprawde warto korzystać z usług profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina41
Zerknij na ofertę sobie tutaj: http://tobedziepieknyslub.pl/oferta . Oferta godna uwagi. Moim zdaniem taki konsultant jest super sprawą, ponieważ doradzą i pomogą w szukaniu wszystkiego potrzebnego na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMil
Polecam firmę z Wrocławia www.okwedding.pl Pani Ola jest młodą kobietą z milionem pomysłów, wspaniale zorganizowaną i wesołą. Z nią Wasz dzień na pewno będzie piękniejszy i łagtwiejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wszystkim korzystanie z usług tak zwanej wedding planer Anny Wieruszewskiej na naszym ślubie wykazala sie brakiem kompetencji oraz profesjonalizmu. Ignorowała gości oraz nie zastosowała sie do wskazówek i próśb przez nas podanych związanych z organizacja naszego ślubu. Z każdym współpracownikiem negocjowała ceny- zawsze podając nam o ok 1000zl wyższe kwoty aby zatrzymać dla siebie różnice kwot. Po ślubie pozwoliła sobie zkonfiskowac wszystkie nasze dekoracje oraz prezenty przeznaczone dla gości. Naszego ślubu to juz nie zmieni, ale tych osob które stoja przed ta ważna decyzja i zastanawiają sie nad wyborem pomocnego wedding plannera już tak. Mam nadzieje moje doświadczenia pomogą wam wybrać kogoś bardziej uczciwego i odpowiedzialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texass 24
Nasz ślub bardzo nas stresował. Ogromnie stresowała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Zdecydowaliśmy część obowiązków zlecić fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Byliśmy zachwyceni, nasi goście także, dbałość o szczegóły Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pary, które szukają konsultanta ślubnego zapraszam do zapoznania się z moją ofertą www.ohwowwedding.pl

Gwarantuję najwyższą jakość oferowanych usług, indywidualne podejście do każdego zlecenia. Każdy mój projekt jest w 100% spersonalizowany. Ślub to dwoje kochających się ludzi - każda P-ara ma inne oczekiwania oraz różne marzenia. Jestem dla Was 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artis

Ja zachwalam szczególnie Pracownię Artis, w pracy pomagają mi organizować rewelacyjne eventy firmowe, a mój ślub był wielkim wydarzeniem dzięki kochanym dziewczynom, które zadbały o najdrobniejsze detale. POLECAM I DZIĘKUJĘ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Lis Wedding Planner

Zapraszam Rudy Lis Wedding Planner - zorganizujemy wszystko i wszędzie. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem - wiele lat pracy w międzynarodowych korporacjach przy organizacji imprez z rozmachem! Zaczynamy na własną rękę!

Ceny konkurencyjne - damy Ci mniej niż konkurencja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Zdecydowanie polecam Pracownię Artis z Krakowa - wspaniała przygoda i rewelacyjne efekty końcowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×