Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość ola
xxmyszkaja juz sosik mam gotowy z pysznych podgrzybkow a lody i tak sa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farba dulux kolor rajska plaża:D Brzmi wakacyjnie;) Ale jest taki uniwersalny, bladziuteńki żółty, taki neutralny ;) Ja z kolei jestem nastawiona na córcię... przed ciążą mi się śniła, mojej mamie się śniła, taka mała misia z wielkimi ciemnymi oczami i ciemnymi włosakami;) Ach jaka piękna jest;)))) Co do grzybków oj to bym zjeść nie mogła:D Przed ciaza uwielbiałam, tak samo jak czosnek, cebulę, a teraz? Odruch wymiotny:D:D: Ja nigdzie nie wyjeżdzałam:d Tzn do pracy, 20 km dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ten wozek wazy 18kg konkretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
aco bedziecie uzywaly na biust i brzuszek co by piekny byl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
jaschudlam 800gram hehe ale jak sie najem to potrafie miec kilo wiecej hehe, nie mam zadnej fazy na jakies dziwne jedzenie, jedyne to to ze otwieram lodowke na bezdechu i strasznie drazni mnie zapach fajek gdzie przed ciaza bylam nalogowa palaczka i uwielbialam smaczek papieroska i dymka, no i agresywna jestem dla meza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Czarna kawa w danych technicznych masz z rama pozniej z gondola i siedziskiem wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka..... nie idę jednak, czekam do wizyty.... nie mam jeszcze wynikow badań dopiero za tydz. będą więc nie ma sensu bez tego..... trudno.... zobaczymy potem co sie dzieje..... nie chce świrować już..... jeśli lekarz tak uważa więc chyba wie co robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tych wózków na rynku że będzie ciężko coś wybrać. chyba najlepiej będzie się wybrać do jakieś hurtowni i na żywo pooglądac. Mex2, długo czekasz na te wyniki - tydzień czasu? Jeszcze tylko trzy tygodnie, a nawet 2 i pół i już będzie wizyta - zleci jakoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ooa
ja mam wizyte na 14ego kto tez tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc , czekam ..... i tak nic nie poradze nawet jak bedzie źle.... a z drugiej strony moze bardziej się ten krwiak wchłonie w najlepszym wypadku.... ma s*******n jeszcze 2 i pól tyg ;p ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo zwariowałabym.... ale to czlowiek tak się nastawia i jednak grzecznie czeka ;p DAMY RADĘ!!!!!!!!!!!! musimy nie mamy wyjścia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc właśnie. Pozatym dziewczyny, bez przesady, pomyślcie o naszych matkach... czy one miały USG? Jak często? I co? Co one mają powiedzieć, jak one się denerwowały... Ciąża i jej utrzymacie - trzeba pozostawić to naszemu organizmowi. On wie, co jest dobre dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Witam:) u mnie dzisiaj trochę gorzej z plamieniami:( zawsze jak pojawia się światełko w tunelu to za chwile rozczarowanie ;( cóż u mnie jeszcze niecały tydzień do wizyty. No ale naszym mamom nie wyskakiwały jakieś odklejające się kosmówki, krwiaki i inne denerwujące przypadki... Ja na razie smaruję się oliwką, ale za jakiś czas kupię sobie coś na rozstępy:) myślicie, że kiedy zacznie rosnąć brzuszek?? mój nie należy do bardzo płaskich więc zastanawiam się kiedy zauważę różnicę:D No ja jestem pogubiona w wózkach. Na razie oglądam to co podsyłacie:) A jak każda chciałabym funkcjonalny, ładny, wygodny, lekki i tani:) ale takie idealne chyba nie istnieją. Myślałam o Quinny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ja myslalam o bio oil zeby sobie wsmarowywac tu i tam kurcze tez macie takie odczucie ciagnieciaw jajnikach albo napiecia jak myjecie podlogi albo jak jestescie w pozycji zgietej wiecej niz 5min heh, nie kojazyc z niczym innym hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----- Czarna kawa bez mleka, zapewne masz racje. Ja w pierwszej ciąży 9 lat temu na pierwszych dwoch wizytach w 6 i 10 tygodniu ciąże mialam stwierdzona tylko na podstawie badania "ręcznego" a pierwsze usg w 14 tygodniu. Jakoś nie pamiętam żebym się stresowala, denerwowala czy wariowala tak jak teraz. Ale to było kiedyś, bylam młodsza, takie rzeczy jak dzisiaj sie dzieją nie byly często spotykane. Myślę że na moje zniecierpliwienie i nerwy ma też wplyw wcześniejsze poronienie. Ale bym juz chciała wózki na żywo wybierać :-D ----- Ola, mnie nic nie ciągnie ale ja tez nic nie robie oprócz leżenia ;-) Nie mam skojarzeń, he he ----- lola88, plamisz pomimo leżenia czy jednak oszukujesz i wedrujesz po mnieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Najczęściej leże, ale zdarza mi się oszukiwać. Ja jestem już na zwolnieniu 3 tydzień a plamię od 4. Na konsultacji u innego gina w zeszłym tyg, wykrył tego krwiaka. Nie wiem dlaczego, ale powiedział że nie zagraża i mam się nie martwić, ale nie przeciążać i nie było nakazu leżenia. Oczywiście poczytałam fora i leże tak jak piszą. Nie wiem czemu lekarz nie kazał mi leżeć, mam mieszane uczucia, bo jest uznawany za jednego z najlepszych lekarzy w prowadzeniu ciąży. I cały czas mam w głowie jego słowa " No i mamy tu pozostałości po krwiaku. Dobrze, że wycieka, bo się oczyszcza". Ale kurcze czemu tak długo skoro to pozostałości. A moja ginka nic nie znalazła.... Za tydzień poruszę z nią ten temat. Mnie wczoraj trochę ciągnęło, ale w takich sytuacjach mam brać nospe. Najlepiej byłoby nie wiedzieć o ciąży do II trymestru :) Mi na razie musi internet wystarczyć do oglądania wszystkiego co się na świecie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
No wlasnie ja tez bym wolala juz sie dowiedziec pod koniec 3 miesiaca i byc spokojna cieszysc sie ciaza , oj to juz koniec mojego sprzatania bo jakos mnie ciagnie w lewym boku jakby tez piecze chyba poleze heh a taki wir sprzatania wpadlam no ale nic maz musi dokonczyc jakby niezrobil to lepsze niz latajace koty kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
mex2 odliczaj odliczaj dzieki temu wiem ile mi zostało, dziewczyny ale jestem szczęśliwa wróciłam wczoraj do swojej ukochanej pracy, mega dopływ endorfin, fasolce też się chyba podoba zero mdłości nic nie boli nie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusss..... licze liczę.... :) super, że dobrze się czujesz w sumie ta ciaża to ma byc przyjemnosc a nie męczarnia ;) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a ja nie wiem czy wroce po ciazy do swojej pracy , jeszcze nie wiem co chce w zyciu robic hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musicie to zobaczyć ..... www.youtube.com/watch?v=ImBEgjSwK1k szok !!! jak to wygląda...... boje się..... hahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
hahahah jakis pilkarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×