Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Kasztanka86 nom jak tak patrze czasem co trzeba zrobic a o oknach juz nie wspomne to az mi sie plakac chce, chociaz maz obiecal ze 2 sztuki jutro umyje, no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi :( pojechałam na zakupy ,potem po syna ,wrociłam do domu ,na szybkiego zjadłam kajzerkę..i taka pełna sie zrobiłam ,tak mi ciasno ,tak mi smutno ,że jestem gruba i jest mi niewygodnie,a co bedzie dalej....Pod szkoła u syna była ciężarna kobieta ,ale tak brzydko wyglądała...taka rozlana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoSiCi dzidziuś w tej chwili jest najważniejszy :) po ciaży wszystkie zrzucimy :) ja proponuje treningi ewy chodakowskiej wspólnie :) codziennie jak nasze dzidzie zasną a my mamuśki do dzieła i wspólnie będziemy sie wspierac i chwalić efektami :) co Wy na to? ja miałam taki plan od początku :) dlatego bardzoo tuszą się nie przejmuję :) a jak bedzie nas więcej będzie raźniej ;) oczywiście jakiś tam umiar teraz jest wskazany ;p ja się stara ale nie wychodzi :) jem na potęge ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Martwiłam się że mnie piersi przestały boleć a tu proszę znów zaczęły:p Też myśłałam o Chodakowskiej zaraz po urodzeniu :) Tyle że trzeba mieć dobrą kondycję bo ona ma bardzo męczące ćwiczenia. Jak już lekarze pozwolą nam się troszkę ruszać proponuję jogę dla ciężarnych ,pomaga porozciągać mięśnie,przygotować do porodu i przedewszystkim trzyma się przy niej jakąś formę :) Jest spokojna i napewno nie zaszkodzi dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki, wykroki..... nie....... nie na moja ciażę... bałabym się że cos uszkodzę ... ja w ciaży kompletnie odpuszczam ćwiczenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
to od czerwca lecimy z chodakowska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak tak ,bardzo bym chciała żebyśmy potem cwiczyły.Sama nie potrafię sie zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, zlitujcie się, tyle produkujecie stron :D Mnie dziś kłuje w boku, miejsca sobie nie mogę znaleźć. Mustela jest moim hitem, w pierwszej ciąży stosowałam ją regularnie razem z oliwką johnsona i uchroniły mnie od rozstępów i rozciągniętej skóry. Tym razem dodaj do tego zestawu preparat poporodowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
a dzien dobry, wSTAJE O 6 EJ CALKOWICIE wyspana juz dawno po sniadanku a teraz mnie sennosc chwyta i chyba czas na drzemke heh twz tak macie w ciazy? ja zawsze spiochem bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzień dobry dziewczynki, melduję się z pracy. Jak dobrze niektórym, które mają wolne :) Ja już od 06.00 na nogach i właśnie jem drugie śniadanie, bo dzisiaj mam wilczy apetyt :) Gość Ola-mnie spanie łapie po południu, a nigdy śpiochem nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja też wstałam, jestem po śniadaniu i też chce mi się spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciagu dnia ogólnie dobrze się czuję ale wieczory sa straszne.... bardzo mnie mdli więc maż musi chodzic do lodówki i szykowac jakąs przegryzke... wtedy moge zasnąć... jem ok 23.00 /24.00. Nieźle nie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Dzien dobry :) Też tak mam że mimo że zjem kolacje to w nocy strasznie mi burczy aż mdli... A macie takie porąbane sny? Ja mam od samego początku,codziennie coś mi się śni ,zwierzęta,kosmos ,ludzie wszystko takie realne i pokręcone. I już 3 razy zdarzyło mi się mieć orgazm przez sen czego wcześniej nie doświadczałam :) Zbieram się za pakowanie ,dzisiaj przeprowadzka do rodziców do Żar :) Miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie raz tak zdażyło;) myslalam że przez to że mam zakaz współżycia ;( ;/ co mnie irytuje...... bo mam taka chcicę że masakra ;/ nie wiem jak to jest z orgazmem ;p może chociaż to mogę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!a miało być tak pięknie!!! Cora zobaczyła na ebayu ,że zaznaczyłam do oglądanych bluzke ciążową i sie pyta po co mi? wiec powiedziałam,że bedziemy mieli dzidziusia.Lament ,płacz,ze ona nie chce ,że jestem glupia...przyszedł syn i pyta o co ona krzyczy ,wiec powiedziałam. Zamknęła sie w pokoju i siedzi,no przepraszam ,ale jest samolubna egoistka.Od małego,ukochana,uwielbiana...No przepraszam ale nie bede sie jej pytała o zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosici, przejdzie młodej. Nasz synek też początkowo nie był zadowolony że będzie miał rodzeństwo. Stwierdził że on chce być jedynakiem i że teraz będziemy mocniej kochać te nowe dziecko niż jego. Ale jak straciłam tą ciąże to nie mógł się już doczekać kiedy znowu będę miała dziecko w brzuchu :) Teraz nie może się doczekać i co drugi dzień mnie pyta czy dziecko już kopie :) U ciebie też będzie dobrze. Ola, wózek bardzo fajny. Taki stylowy, choć spacerówka nie specjalnie mój typ. Ale gondola, stelaż rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ja mieszkam w lesie w iec u mnie 3kolowe sie nie sprawdza musze miec cos wteren. macie racje tez spacerowka nie przekonuje mnie ale cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam że bardzo ładny, też podobają mi się trojkołowe ale obawiam się że to nie na nasze chodniki polskie i mogłoby się ciężko prowadzić. Minusem niestety też spacerówka - kubełkowa zdaje się, czyli bez możliwości położenia dziecka spać :-( Spacerówka będzie przez nas używana jakioś od pazdziernika/listopada. więc dla mnie ona będzie decydowała najbardziej. Musi mieć tam wygodnie półroczny maluch, który jak wiadomo jeszcze spacerki przesypia. Ja szukam dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×