Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

jeżeli masz skierowanie, nic nie będziesz płącić. W pierwszej ciązy tez miałam skierowanie, nie spełniałam warunków a mimo to nic nie płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mi tez nie przeszkadza obecna nazwa i tak nikt nie bedzie widział co piszemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że BYLE DO WIOSNY - dobry pomysł :) nie chcę żeby wszyscy wiedzieli że jestem w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupa facebookowa założona "Oby do wiosny" (byle do wiosny już istnieje więc pozwolilam sobie zmienić) Teraz potrzebuje namiary na was dziewczynki i będziemy mogły sie podejrzec, he he- proponuje wysłać mi na maila i ja was zaproszę. A potem każdy członek grupy będzie już mógł to zrobić. mamy grupe tajną, czyli jak z opisu wynika, tylko jej członkowie ją widzą, posty i zdjecia także. mój mail : xxmyszka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Hej :) jestem za:) przesłać dane?? Dobrze że się nie kojarzy z ciążą, bo jeszcze nie wszyscy wiedzą i w sumie jeszcze nie muszą :P Teraz to ja wam zazdroszczę bo moja wizyta na 4 listopad :/ jak to przeczekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Hej :) jestem za:) przesłać dane?? Dobrze że się nie kojarzy z ciążą, bo jeszcze nie wszyscy wiedzą i w sumie jeszcze nie muszą :P Teraz to ja wam zazdroszczę bo moja wizyta na 4 listopad :/ jak to przeczekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, chyba żeby dodać was do naszej tajnej grupy musicie najpierw dołączyć do moich znajomych... Albo się już pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam 3 maile - mex2, Gosici i kasztanka86 - zaproszenia poszły. Jak przyjmiecie to wtedy dodam was do grupy bo inaczej nie mogę jeśli grupa jest tajna, a takiej chciałyśmy (żeby nikt nas nie widział, nie podczytywał i nawet w wyszukiwarce nas nie znajdzie ktoś z poza grupy) Teraz te osoby które są w grupie też powinny móc zapraszać. Lola88 wyślij mi maila na xxmyszka1@wp.pl żebym cie mogła odnaleźć albo podaj swojego to ty mnie zaprosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może lepiej jak Ty xxmyszka bedziesz miala dostep do zapraszania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Super pomysł z tą grupą :) Nikt nas nie będzie podglądał ani pisał durnych komentarzy :D Już wysłałam maila, czekam na zapisanie do grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosici, Mex2, Gość Ola, Kasztanka86, Kamii84 już w grupie - a co z resztą? Dziewczynki czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zostaję tu na kafeterii :) Pozdrawiam przenoszące się mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×