Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxaddaxx

czy pomogl komus magnez na stres

Polecane posty

Gość xxxaddaxx

czy to tylko zabobony?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam przez 2 miesiące magnez (4 dawki)... czy ja wiem czy to coś dawało :D nie odczuwałam różnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga24
To ściema ,a myślisz ,że na czym zarabiają forsę?Nazbieraj orzechów włoskich ,jedz z musli ,kup melisę ,zmieszaj w słoiku z dziurawcem po 3 tyg.czuć róznicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciema jedynie na co pomagal to na skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stres to polecam zakupić suplement Forstres. Naprawde jest genialny i niezwykle pomocny w takich stanach pobudzenia, ale tez nie działa jak usypiacz. Dla mnie jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że niedobór magnezu wpływa niekorzystnie na nasz układ nerwowy, więc jak się uzupełni to powinno być lepiej. na skurcze na pewno pomaga. warto łykać, nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnez nie pomaga na stres, ale stres bezlitośnie zżera magnez z organizmu, więc należy go po prostu uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna Goska
Jasne, że pomaga. Przynajmniej mi pomógł kiedy przeżywałam stresy w pracy. Do tego miałam straszne skurcze nóg nocami. Zaczęłam brać Chela Mag B6 = http://www.olimp-labs.com/11,13,326/Produkty/CHELA-MAG-B6-SKURCZ.html i wszystko ustało. Stałam się spokojniejsza i mniej nerwowa, a skurcze ustały prawie do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie pomaga. Mi na stres pomaga tylko orgazm, dobra muzyka i fajne filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi pomaga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pomóc, choć mi bardziej na stres pomaga nervomix, jest na bazie melisy, szczególnie jak nie mogę spać to ułatwia mi zasypianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxaddaxx
Szkoda... właśnie kończe serie z metadonem i chce wypróbować jakiś nowy staff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H_W_D_P
gdy szprycujesz się metadonem, tylko jeden na sto wygra z armagedonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metadon bierzesz?:) skąd masz ,podziel się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś już wspomniał o nervomixie. Również mogę polecić. Działa łagodnie i nie otumania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulej pijak
mi na stres pomaga tylko wódka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak, ale po wódce nie można prowadzić samochodu. Lepiej zastosować nervomix, o którym wspomniała Lolka27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też dostałam zalecenie od lekarza brania magnezu. Zastosowałam się do polecenia i garściami jem ziarenka słonecznika, dyni, suszone morele, żurawinę i jest oky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby suplementy pomogły trzeba brać przez dłuższy czas. Ja nie mam na to czasu. Wezmę tabletkę i mam spokój. Są ziołowe więc wiem, że mnie nie uzależnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaa
Na stres najlepsza jest wódka. Magnez może pomóc najwyżej na drgającą powiekę czy mięśnie łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka86
Ja się nie do końca zgodzę ze stwierdzeniem, że magnez pomaga tylko na skurcze. Ze mnie straszny nerwus jest, przynajmniej tak się w rodzinie utarło. Mega się stresuje przed ważnymi wydarzeniami, Drżenie rąk murowane. Pije dużo kawy, i pojawiły mi się skurcze powiek. Kupiłam Chela-mag b6 i zaczęłam brać regularnie. Skurcze minęły, ale co ciekawsze, po dłuższym czasie przyjmowania zauważyłam zmiany w sytuacjach stresowych. Zdecydowanie łatwiej mi było opanować nerwy, a drżenie rąk już dawno mi się nie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yezzun
Magnez może i w jakimś stopniu tam pomaga na nerwy i stres, ale dla mnie złotym środkiem jest lek o nazwie Nervomix - jedna tabletka, 30 minut i człowiek staje się nagle dziwnie spokojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magnez pomaga i tak jak wyzej polecam orzechy i dzirawiec, do tego duzo wody i mniej cukru, wiecej warzyw.. sok z marchwi, i z innymi warzywami.. bedzie dobrze.. i mozna jeszcze dorzucic wit d, choc ja biore multiwitaminy i tez dzialaja.. kiesdys niebralam magnezu przez kilka dni i jak tylko siegnelam znowu po, to zaraz wieczorem poczulam sie lepiej, relaks i radosc. polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala03421
Oj nie mi magnes na stres nigdy nie pomagał przeważnie biorę Nervomix który bardzo szybko eliminuje stres albo zaparzam jakieś zioła melisę albo coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolosia
Też stosuję już od dłuższego czasu właśnie Nerwomix na stres. Nie uzależnia jest bezpieczny także w takich już naprawdę stresujących sytuacjach biorę. Stres może być przyczyną wielu chorób także trzeba go unikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaa661
Ja też już ponad rok zażywam Nerwomix i już nie pamiętam nawet kiedy się stresowałam. Dzięki temu nawet w pracy mnie szef pochwalił bo kiedyś bardzo się stresowałam i przez to naprawdę bardzo dużo projektów zawaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krelly
Od dawna pracuję w stresowych warunkach i próbowałam wiele aby się go pozbyć... magnez niestety nie pomagał jednak znacznie pomogły mi tabletki Nervomix biore profilaktycznie jedna przed praca i jedna przed snem i jest chociaz troche lepiej... wiem tez, ze stres moze byc motywujacy, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnez trzeba brać regularnie dopiero w tedy zadziała niestety. Kup sobie Nerwomix sprawdza się właśnie w takich niespodziewanych sytuacjach, ja mam zawsze w torebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmmmi
Na stres, to jest najlepsza rozmowa z psychologiem. Takiej terapii nic nie zastąpi. Tutaj https://psychomedic.online/ są namiary na klinikę, która oferuje terapię online. Można w ten sposób porozmawiać z psychologiem nie wychodząc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo nie jestem konsekwentna pomógł kiedyś na redukcję ilości spożywanej kawy lekarz przepisał mi magnez, jak tak mi wszystko drżało i przez pewien czas również serducho, takie drganie mięsni to z braku magnezu, ale u mnie chyba po prostu nerwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×