Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onandon

Mój chłopak powiedział mi że

Polecane posty

Gość onandon

Witam. Mam chłopaka, jest on moim pierwszym i ja w sumie dla niego też tak bardziej na poważnie. Jesteśmy młodzi, ostatnio powiedział mi, że boi się że być może za kilka lat będzie żałował że się nie wyszalał, ale też powiedział że mnie kocha i chce tylko mnie i nie chce zmieniać tego co jest między nami. Nie wiem sama co o tym myśleć. Było mi przykro gdy to powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohahyyy
tez by mi bylo.jakis debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onandon
No właśnie kocha mnie, mówi, że chce być ze mną więc nie rozumiem co to za myślenie. A tymi wątpliwościami sprawia mi dużą przykrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohahyyy
mi sie wyydaje ze u kazdego przychodzi w zyciu taki moment ze mysli sobie ze za malo sie wyszumialo itd nie wazne czy ktos byl w jednym czy w pieciu zwiazkach.zastanawiam sie tylko czemu on przejmuje sie tym juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że mam krzywy nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mowie. Najwiecej par ktore sie rozwodzi to wlasnie te w ktorych partnerzy byli dla siebie 1 pod wzgledem lozka. Najczejsciej jedenej albo i drugiej stronie odbija i chce sprobowac i zobaczy jakby to bylo z kims innym w lozku. Dobrze Ci radze lepiej dacie sobie czas na wyszalenie sie a moze pozniej i tak wrocicie do siebie. Jak juz Twoj chlopak teraz o tym mowi to juz chialby poprobowac z innymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usłyszał w ostanim czasie parę takich opini i chyba jego też naszło na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie byl taki kryzys chyba po 5 latach. mam mlodszego faceta o dwa lata i jak wczesnie zamieszkalismy razem. i po tych 5 latach powiedzial mi, ze zaczyna zalowac, ze tak wczesnie zaczal powazne zycie. a chodzilo o kase, wiadomo na swoim duzo wydatkow, gdzie mogl mieszkac jeszcze z tata w wielkim domu. przeszoo mu, choc nie powiem mi tez bylo ciezko. jestesmy teraz juz prawie 8 lat i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam osobiscie 3 pary, ktore sie rozwiodly bo byli dla siebie pierwszymi w lozku. A zaczelo sie od tego ze albo Pan poszedl w bok albo Pani ale tez i oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onandon
Ale nie chcemy z siebie rezygnować. Ja na pewno nie chce, on też mnie zapewnia o tym. Może to tylko takie głupie gadanie, bo usłyszał gdzieś. No a może coś innego. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile macie lat. Jak jestecie modzi to zastanow sie czy ty nie chcialbys sobie poszlec zobaczyc ja to jest z innym w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onandon
No właśnie nie, nie chciałabym. Nawet w myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onandon
No właśnie nie, nie chciałabym. Nawet w myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jestes jeszcze mloda. Ale kiedys taka ochota pewnie i do Ciebie przyjdzie. Bo kazda zdrowa kobieta w pewny momecie zycia niestey nudzi sie swoi partnerem i zaczyna fantazjwac jakby to bylo z innym. Roznica jest taka ze faceci sexualnie rozbudzeni sa w wieu 20-25 a kobiety po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onandon
Być może ale teraz jestem na takim etapie że nie chce nawet o tym myśleć. Więc jeśli on pomimo tego co mi powiedział, wciąż chce być tylko ze mną to nie powinnam się przejmowąć tym gadaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja bylam z facetem 6 lat. Bylismy dla siebie pierwszymi. Rozstalismy sie. On po mnie mial 10 dziewczyn+przygody na jedna noc ile to nie wiem. Szalal bylo mu to potrzebne. Ja teraz jestem mezatka. Mam meza ktory za mlodu sie wyszlal i sam mi powiedzial ze kazdy zdrowy mlody facet powinin to zrobic zeby sie moc ustatkowac niczego nie zalowac. Sam mi powiedzial ze nie chialby byc tylko z jedna baba w lozku przez cale zycie-meczyl by sie z tym. Wiec no ja bym sie powaznie nie zwiazala z kims kott sie nie wyszalal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onandon
Ale gdy powiedziłam mu, żeby sobie szalał jak się tak tego boi. Wiedząć, że bardzo by mnie to bolało dałam mu wolną rękę ale on powiedział, że nie chce, że chce tylko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Tobie zakochany, wiec targaja nim sprzeczne uczucia. Poczekaj jakos sie rozwinie wasz zwiazek. Moze mu przejdzie i nie bedzie mial ciagot do innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onandon
Bardzo bym chciała żeby tak się stało. Ale nie wiem wciąż co myśleć, nie będę nic pochopnie robić, mówić. Jestem świadoma tego, że może być różnie ale po co się teraz o to martwić i zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onandon
Tak czy tak, dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×