Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala5879

test ciążowy

Polecane posty

Gość mala5879

Czy jesli zrobie test 17 dni po stosunku, ale 2 dni przed miesiaczka z porannego moczu to wyjdzie wiarygodny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wyjść ale niekoniecznie to też zależne jest od czasu owulacji, także najpewnij zrobic w dniu spodziewanej @ , a jaki wynik ci wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ulotkach masz procentowo rozpisana wiarogodnosc na dana ilosc dni przed spodziewana miesiaczka. 2 dni przed to juz chyba 80%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala5879
Jeszcze nie zrobilam, ale juz wariuje i nie wiem czy wytrzymam do poniedziaku :( Dzisiaj jest 15 dni od stosunku i planuje jutro kupic test i zrobic go w sobote z porannego moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób dzień po spodziewanej @. I jeden test też nie da Ci pewności. Z tego co wiem to czasem się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi np to trzy dni przed spodziwaną @ i to nawet nie z porannego moczu wyszła bardzo blada kreseczka ale zauważalna, także spróbuj zrobic nawet dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi juz wyszedl wiarygodny na 4 dni przed spodziewana @,w prawdzie 2 kreska byla blada,ale byla.powtorzylam w dni spodziewanej @ i juz byly 2 wyrazne krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała5879
A miałyście jakies objawy ciąży? Np widoczne naczynia krwionosne na piersiach przed wykonaniem testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala5879
jest ktos jeszcze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×