Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romantycznaromantyczka

Perfumy czy zamienniki na prezent

Polecane posty

Gość romantycznaromantyczka

Cześć. Szukam odpowiedzi na pytanie wyżej. Prezent ma być dla mojej przyjaciółki. Ma w domu oryginalne perfumy i zamienniki. Kocha szarą pumę, która mi się nie podoba, ma ją jeszcze oryginalną.. Zamienników widziałam kilka, m. in. Paris Avenue Hype i PA Mirage. Ma ktoś jakiś pomysł na kolejne perfumy ode mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daje się w prezencie perfum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie zamienniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie podróbki? A jak ktoś używa to czemu ma temu komuś nie kupować zamiennika? Przesadzacie. Ja używam z Paris Avenue podróbek i jestem zadowolona i kupuję je też na prezenty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz jej kupić kolejne Paris Avenue? Jak tak to zdecydowanie Paris Avenue - Life blue, idealnie wkomponują się w jej półkę z zapachami. Za 100 ml, teraz w promocji zapłacisz 25 zł, więc się opłaca, póki są przecenione. PZDR, Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEromantycznaNIEromantyczka
Kolejne z Paris Avenue? To może takie, które już ma na półce? Wiesz, może już nie mieszaj jej w głowie kolejnym zapachem, ileż można mieć różnych perfum? Może kup jej ulubione jej perfumy, które kończą się najszybciej... Na www,edp24.pl kupujesz? Mają podróbę szarej Pumy, Pantera się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycznaromantyczka
Kurczę, no właśnie się tak zastanawiam czy kupić coś co już ma, czy jakąś nowość. Ona bardzo lubi perfumy, ale dwóch flakoników nie sposób kupować :P Dzięki za tą szarą pumę, już znalazłam, ;d Właśnie na tym www.edp24.pl. Kurczę, muszę już poważnie się zastanawiać, bo czas zamawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paris Avenue Life blue to moje ulubione perfumy odkąd tylko je odnalazłam. Nie lubię generalnie się chodzić i psikać, ale akurat o tym zapachu nigdy nie zapominam. Nie wiem komu on pachnie za krótko, dla mnie jest w sam raz! Piekne, upajające perfumy paris Avenue <3 :p Kup je w prezencie przyjaciółce, na pewno się spodobają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELGA123
Paris Avenue - De costa femme, idealne dla młodych takich jak ja :) Teraz na www.edp24.pl mają do tego promocję, że jak zamówisz na ponad 50zł, to krem dostaniesz czy jakiś tam kosmetyk. Ja zamówiłam perfumy sobie i przyjaciółce, zobaczymy co przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otto
I jedno i drugie. Jak znajdziesz dobre zamienniki, to na pewno nikt nie będzie miał problemu z tym, że to podróba. Ale jak trafią Ci się jakieś rozwodnione czy śmierdzące to Twój problem i na prezent ich nie dawaj. Ja, jako facet używający perfum od lat, polecam stronę z paris avenue, zobacz co mają, przejrzyj wybierz, zdecyduj. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paris avenue to szjas i tandeta. i won z ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, ze TOBIE sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a idz w cholere z ta zalosna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym wolała dostać oryginalne perfumy a nie podróby, ale sama korzystam z tych paris avenue, których używam odkąd ktoś mi sprezentował, bo nie są najgorsze, no ale jednak podróby.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdania jak widać bardzo różne, więc i decyzja trudna. Ja kupiłam córce te paris avenue, bo chciała i strasznie je lubi, woli od wszystkich tych dziecięcych, kupiłam jej zamiennik szarej pumy, pasir avenue pantera i jest zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie idiota reklamuje ta kupe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że oryginalne perfumy. A co sama chcialabyś dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od osoby. Nie koniecznie trzeba kupować perfumy za nie wiadomo ile, musisz dobrze poszukać, wybadaj może co by ten ktoś wolał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycznaromantyczka
Dzięki za odpowiedzi! Zdecydowałam się na kupno paris avenue Elle. Myślałam o zamienniku pumy,ale postawiłam na coś nowego, mają duzo flakonów w tym sklepie wiec miałam w czym wybierać. Dziękuję za pomoc, mam nadzieję, że komuś ten wątek pomoże tak jak mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten paris elle to podroba jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast kupic jedne oryginalne za gruby pieniadz jesli tez uzywa zamiennikow kup kilka butelek a na pewno bedzie bardziej zadowolona niz z jednego flakonu. Ja swoje perfumy kupuje na www.zapachowiec.pl i tez daje je w prezencie znajomym bo jakosciowo sa naprawde dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda91

Oj przestańcie się już kłócić. Ja często zamawiam na edp24 próbki, bo są tanie i dobrej jakości. Z perfum w pamięci zostały mi: Vanilla Hills woman (waniliowo-kwiatowa poświata zapachowa), Antilope Deluxe(zdecydowany, mocny zapach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×