Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemamm

Ogladanie czyichs zdjec na fb

Polecane posty

Gość niemamm

Witam. Kilka tygodni temu, człowiek który sam mnie zaczepił w jakiejś sprawie na fb, stwierdził, że jestem niemoralną wariatką, bo cztery, góra, pięć razy, z czystej ciekawości oglądnęłam jego zdjęcia na fb. Ma jakąś aplikacje przez którą to sprawdził i na drugi dzień usunął wszystkie zdjęcia i stwierdzając, że jestem nienormalna, bo on jet żonaty itd...o_0 Facet o 11 lat ode mnie straszy, w życiu bym się nim nie zainteresował jako facetem, oglądałam zdjęcia bo były piękne, pokazywałam Ojcu, siostrze, (bo to ktoś z rodziny) a tu taki przypał. Czy to ja rzeczywiście jestem nienormalna czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamm
W takim razie skąd wiedział? Dlaczego usunął wszystkie zdjęcia na drugi dzień i tak mnie podsumował? jest informatykiem, tak nawiasem mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamm
zresztą nie interesuje mnie techniczny aspekt tej sprawy, tylko sam fakt, że ktoś wielokrotne obejrzenie własnego zdjęcia przez kogoś postrzega w kategorii zbrodni:S W końcu publikując zdjęcia musimy liczyć się z tym, że inni będą je oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje jedynie coś takiego jak who is live ale wtedy musialby cię mieć w znajomych żeby to wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze po prostu zartował? nie wiem, moze cos mu padlo na glowe i zachowal sie jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc ma cos z glowa chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
mozliwe, ze to nie on, tylko jego zona to wypisywala, zobaczywszy, ze oglada go jakas laska. mialam podobny przypadek: pisalam do kolegi na n.k., ze ma takie ladne zdjecia, taka ladna rodzinke, a jego kobieta z jego konta pisala do mnie, zeby sie odczepisc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamm
Facet ma 46 lat, jest naukowcem, więc trudno uwierzyć że ma coś z głową. sama już nie wiem, co myśleć. Żona by mu chyba zdjęć z fb nie sunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogła mu awanturę zrobić, nigdy nie wiesz co się u kogoś w domu dzieje. Może mają gorszy czas i stąd taka ostra reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamm
istnieje jedynie coś takiego jak who is live ale wtedy musialby cię mieć w znajomych żeby to wiedzieć _____________________ Oczywiście, ze ma mnie w znajomych,. jesteśmy daleką rodziną, ale who is live pokazuje tylko kto przegląda twój profil wtedy gdy oboje jesteście aktualnie zalogowani. Nie oglądaliśmy wtedy jego zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×