Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na co zwrócić uwagę kupując laktator

Polecane posty

Gość gość

ręczny. Jest taki wybór że nie mam pojęcia na co zwrócić szczególną uwagę. Syn ma 7 mc, chcę przejść na butelkę bo wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMałejHani
najważniejsze,żeby był elektryczny,na ręcznym się zajedziesz,ja mam medela maxi swing polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem w tym że taki laktator elektryczny kosztuję ok 300-400zł mnie narazie na taki wydatek nie stać:( pamiętam jak dali mi taki laktator w szpitlu bo miałam straszny nawał pokarmu i szału wcale nie robił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to sexi:Pprzed slubem kuszaca sukieneczka a po slubie laktator:Oidziesz na silownie i wracasz do dawnej figury a dzieciakowi dajesz butle i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMałejHani
może go źle używałaś....ja ze swojego i moich koleżanek doświadczenia wiem,że elektryczne sprawdzają się najlepiej, na ręczny naprawdę szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam nawał pokarmu, kupiłam medelę i ściągnął troszkę. Ręcznym odciągnęłam 10 ml i miałam dosyć. Teraz od czasu do czasu nadal używam medeli i w ciągu 5,6 minut ściągam po 120-15-ml. Przy prawdziwym nawale ręczne są do bani. Ja miałam ręczny avent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwygodniej jakby był kompatybilny z butelkami których będziecie używać. Jeśli masz zamiar np w pracy odciągać to lepiej cichy, mnie głosny trochę krępował, albo ręczny. Fajnie jak ma regulację siły ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jak czytam takie wypociny przed ślubem sukieneczka....powiem Ci że ja po ciąży mam lepszą figure niż przed!! Jestem szczuplejsza, mam większe cycki mój facet nie kocha mnie za wygląd ale za to KIM JESTEM a nie CZYM....żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam reczny i powiem ci ze nic nie dzialal! piersi tylko bolaly a mleko nie wyplywalo. Najlepsze sa elektryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaję że nie ma znaczenia czy ręczny czy elektryczny, ważne żeby był dopasowany do kształtu Twojej piersi. Jak nie będzie dobrze dolegał to wiadomo, że bardzo cieżko będzie cokolwiek odciagnac.Teraz kupowałysmy laktator mojej siostrze i jej podpasował ręczny aventu, jest bardzo cichy, wiec faktycznie mozna nawet w pracy odciągać. Fajne jest to, że mozna sobie dokupić tą wewnetrzną nakładke masującą w szerszym rozmiarze jak ktoś ma większe brodawki i ta klasyczna nie dolega idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jego jakość i moc. Jakość rozumiem ogólnie - chodzi o to, żeby materiały, z jakich jest wykonany były porządne. To dobrze prognozuje na ssanie, dobry laktator elektryczny ma regulację siły ssania, a poza samą regulacją działa w dwóch fazach - pobudzającej i właściwej. Dobrze jest też mieć taki, który może działać podłączony do prądu, na baterie oraz jako ręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×