Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikita94

jak doprowadzic sie do naprawde silnego orgazmu podczas masturbacji

Polecane posty

Gość nikita94

Przyznam sie ze jakis czas temu zaczelam sie masturbowac, owszem, dochodze do orgazmu ale moim zdaniem sa bez rewelacji, ogladam nieraz filmiki jak kobiety sie masturbuja i sadzac po ich zachowaniu podczas szczytowania maja silne orgazmy ze niektore az krzycza. Jak napisalam wyzej, tez dochodze ale jakos szybko to mija i nie sa to jakies silne orgazmy, chciala bym doprowadzic do takiego orgazmu zebym nie mogla sie powstrzymac od krzyku i moje cialo by oszalalo. Dziewczyny, moze macie jakies swoje fajne sposoby na silne orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na filmach kobiety udają że mają aż tak silny orgazm. Być może po prostu takie są twoje orgazmy. Ale spróbuj np. gdy się masturbujesz i czujesz, że już za chwilę dojdziesz, przerwać stymulację na jakiś czas. Po chwili znów zacznij się pieścić i tak kilka razy. Jest trochę różnych sposobów. Spróbuj poszukać w internecie. Ten który opisałam nazywa się edging. Nie wiem jak po polsku :) Jeśli przeszukasz internet na pewno coś znajdziesz. Możesz też np. pogadać z seksuologiem. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy w koło mówią że masturbacja to tylko namiastka seksu,że to tylko taki środek zastępczy,ja jednak nie zgadzam się z taką tezą u mnie masturbacja zawsze była i jest ważnym elementem rozładowania napięcia seksualnego i emocjonalnego,zawsze czerpię z niej dużo radości i satysfakcji.Od dłuższego czasu jestem w udanym związku małżeńskim mam dużą satysfakcję z seksu z partnerem pomimo tego i tak przy nadarzającej się okazji zabawiam się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj ;) Jeżeli jeszcze nie znalazłaś odpowiedzi to mogę ci pomóc ;) a mianowicie podczas masturbacji łechtaczki wprowadź wibrator ;) będziesz jęczeć z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×