Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obrączki

Polecane posty

Gość gość

Hej kafeterianki ;) Czy któraś ma może obrączki z białego złota, polerowane? Planujemy takie kupić z narzeczonym, bo oboje nie lubimy żółtego złota, i zastanawiamy się jak z trwałością takich obrączek? Chcemy najprostsze, takie: http://www.yes.pl/49280-zlote-obraczki-klasyczne-polerowane-szerokosc-3-mm-ZO-X-333-3OB-701 (chociaż niekoniecznie z tej firmy, chyba zdecydujemy się na miejscowego złotnika) bez żadnych diamencików, szlaczków, czy wzorków, myślicie, że będą tak samo trwałe jak ze zwykłego złota? Ma któraś jakieś nieprzyjemne doświadczenia z obrączkami z białego złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.yes.pl/44439-zlote-obraczki-eternel-ZO-Z-585-OBR-738FW - moje są takie, nie polerowane i nie matowe. Są bardziej błyszczące niż na zdjęciu (nie kupowałam u nich ale nic nie wiem o tym żeby moje były polerowane- to chyba nie standard?). Po 4 latach przydałoby się oddać do polerowania właśnie, niestety widać na nich rysy i przetarcia, próbę mamy 585. Obrączka mojej mamy, z żółtego złota, tej samej próby mam wrażenie jest bardziej trwała. Nie noszę żółtego złota ale właśnie w ramach tradycji chciałam takie na obrączki, mąż się uparł na białe- może i ma rację bo ładne. A model chyba najbardziej klasyczny i sobie chwalę, tym bardziej że nie noszę pierścionków to nie chciałam wymyślnej obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakieś takie bym chciała, proste klasyczne... Jakoś nie przemawiają do mnie te wszystkie wzorki i żłobienia... I też nie noszę żółtego złota, dlatego wolałabym białe, zresztą narzeczony też woli takie. Właśnie trochę się boję, że będą mało trwałe, ale może nie będzie tak źle... :) Dziękuję za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, z pierwszej odpowiedzi- więc ja swoje polecam, wyciera się- fakt, ale równomiernie, nie widać specjalnie jakiś rys, a biorąc pod uwagę ile z mężem mamy prac ręcznych to naprawdę nieźle z nimi jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny, pomogłyście mi podjąć ostateczną decyzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×