Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małabi

Panowie w jaki sposób lubicie być zdominowani w łóżku

Polecane posty

Gość małabi

Jestem z chłopakiem od roku. Jest fantastyczny w łóżku, ma niezliczoną ilość fetyszy, z czego chyba największe to stopy, szpilki, pończochy i wypięty tyłeczek. Seks jest absolutnie boski i broń boże nudny. Natomiast widzę, że ma ochotę żebym zrobiła z nim co chce. Nie jestem ani wstydliwa ani również nie jakąś cnotką czy szarą myszką. Chce zadowolić faceta w 100 %. Czekam na rady od panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to się marzy pissing.. Łagodniejsza wersja to np. pod prysznicem, kiedy jesteście tam oboje to nasiusiaj na niego ;) Albo wersja ostrzejsza, kiedy on leży usiądź na jego twarzy, ustach c*pką i popuszczaj co jakiś czas;) Gdzieś jeszcze czytałem, że podczas seksu analnego facet, kiedy wejdzie w kobietę może zrobić siku do środka.. W tedy doznania kobiety podobno są silniejsze, a orgazm mocniejszy. Kobieta czuje w środku ciepło i wypełnienie. Albo po prostu usiądź na jego twarzy, a on niech robi Ci minetkę. To wszystko co napisałem to mój fetysz i jednocześnie marzenie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małabi
sikanie mnie jakoś nie kręci. myślę, że jego też nie. lubimy czysty seks. co do siadania na twarzy sama kocham to robić, więc robie dość często, nawet rano kiedy ledwo otworzył oczy. A co byś chciał usłyszeć ? Bo to mnie interesuje bardzo. I czy jeśli złapie/przycisne gdzieś go mocniej to nie będzie wyglądało to śmiesznie, że kobietka zabiera za kupe mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Trudno wyczuć jak można zdominować faceta,który zakłada pończochy,szpilki i wypina tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie anonimowo
sikanie do odbytu?:O jedyne doznanie jakie by miała to sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
A Ten seks analny z pissem do środka o którym wspominałem wcześniej ? Kiedy jestem w kobiecie np. na pieska to chciałbym słyszeć jakieś ostre słówka, czasem i wulgarne ;) Dziwnie wyglądało by, gdyby kobieta przycisnęła faceta. Chyba, że przycisnęła by go do ściany, on by się odwrócił szarpnął ją za biodra, uniósł do góry podtrzymując za pupę ( dla silniejszych mężczyzn ) i nabił na swojego przyjaciela. Taki seks pod ścianą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateoXX
wbrew pozorom faceci lubią też ssanie i przygryzanie sutków, Możesz go mocniej złapać za jądra lub pośladki i wpić pazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małabi
Myśle, że woli we mnie skończyć niż nasikać mi w tyłek :) Jakie słówka ? Te wulgarne i te mniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
Wulgarne są bardziej pociągające, ale niech towarzyszy im stękanie, albo popiskiwanie kobiety... To jeszcze bardziej pobudzi faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie anonimowo
stekanie i popiskiwanie!:P:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateoXX
wulgaryzmy są pobudzające i gdy kobieta odczuwa ból a ją to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
to jak najbardziej ;) albo dominacja, że kobieta chodzi po plecach mężczyźnie w szpileczkach, albo kozakach. Fajnie jakby byłą ubrana w jakieś getry, albo podkolanówki :p Małabi, chyba piszemy w obu tematach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie anonimowo
halo! ona to chyba on ma byc zdominowany, nie na odwrót!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małabi
Wiem jak brzmieć w łóżku, spoko ;) pytam o przykład wulgarnych słówek. Dla mnie jednak oczywiste są te typu "mocniej, pieprz mnie, czujesz jaka jestem mokra" etc, one kojarzą się raczej z dominacją faceta czy się myle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
Może i dominacja faceta, ale one chyba działają na obojga. Takie właśnie słówka są najbardziej piekielne i uwierz działają na faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie anonimowo
anie zawsze. wazniejszy jest sposób mówienia, niż same słowa. sztuucznosć wybija z rytmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateoXX
albo gdy kobieta jest bardzo napalona sama wyciąga sobie penisa stawia go ustami a potem wskakuje okrakiem i się nadziewa na niego i sama posuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małabi
z tego co Mateo mówisz, to jednak troche ta dominacja mi wychodzi. :) chcialabym tylko wiecej. pewną w łóżku dziewczyne już ma, nie wiem tylko co zrobić, żeby poczuł się pod moim obcasem. Oboje lubimy zdecydowany, ostrzejszy seks, ale zawsze oboje bylismy w nim ostrzejsi i zdecydowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
Takiej kobiety to szukać ze świecą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateoXX
ciekawe było by też przywiązać i troszkę potorturować np: sutki kąsając jądra ściskając podstawiając stópki do lizania i wąchania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekkk9
Popisze ktoś ze mną? tomekk.0@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
albo związać i lekko podduszać, wchodzić pupą, albo c*pka do buzi, uderzać pejczem (jeśli ktoś ma) a jak nie to rączką, stopą uciskać, wkładać palce stóp do buzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakieś zabaweczki? Dildo czy wibrator? Możesz mu dać do ssania albo po prostu go zerznac w tyłek porządnie. Każdy facet lubi jak mu jego pani robi dobrze ustami i bawi sie jego tyłkiem w tym czasie. Zostaje jeszcze strapon, to jest mega doznanie dla każdej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka9324
Ja myślę, że faceci też bardzo lubią patrzeć na nagie kobietki, więc warto robić im pokazy :D. Jeśli ktoś nie ma faceta, to można się rozbierać przed kamerką, mi się spodobało :). Na przykład tu:http://erofreak.com/ Jest też opcja, żeby na swoich zdjęciach zarobić tyle, ile uważamy za słuszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×