Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Welma

Jak skutecznie się reklamować

Polecane posty

Gość Welma

Witajcie. Od pewnego czasu obroty w moim sklepie zmniejszyły się. mam zamiar zrobić małą rewolucję, przeceny, zmiany i chcę poinformować o tym klientów. Założyłam fanpage na facebooku bo myślę że internet pozwala na najszersze możliwości kontaktu z klientami, ale nikt nie odwiedza mojej strony. Czy jest jakiś sposób żeby skutecznie ją rozreklamować w internecie bez spamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryk
Hej! Ja swego czasu korzystałem ze strony www.likeplus.eu. Polega na zdobywaniu like dla swojej strony, czyli promowaniu. Całkiem fajna sprawa i dobrze przemyślana, bo w sumie jak już się tam zarejestrujesz to tylko od Ciebie zależy ile osób polubi Twoją stronę. Ogółem można tam zyskać like na facebooka, plusy w google plus oraz założyć od początku fanpage. Wszystko kręci się wokół zarejestrowanych osób które zdobywają punkty i wymieniają ja na to o czym wspomniałem - like albo plusy dla swojej strony. Punkty do wymiany można zdobyć lubiąc inne strony lub realizując różnego rodzaju zadania. Zarejestrowanych jest bardzo dużo osób, 27 530, więc wymiana like idzie sprawnie. Ze statystyk wynika że przekroczono już 10 milionów kliknięć 'like'. Najlepsze jest to, że like czy plusy są prawdziwe - od normalnych osób, a nie od botów więc Twoją stronę może zobaczyć więcej osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamerlu
To jest tak: portale społecznościowe + blog + strona internetowa + emarketing, plus reklama przez ulotki, broszurki i wlepki (przykleja się je np. na słupach) Do tego jeszcze ważne jest pozycjonowanie, analityka internetowa np. www.webmetrics.pl itd. Samemu trudno się w to bawić, lepiej zlecić to komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena2
Ja proponuje Ci skorzystać z usług www.webmetrics.pl oni prowadzą fajne szkolenia na których pokażą Ci jak pozyskać nowych klientów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli strona jest słabo odwiedzana i fanpage zapewne też, to znaczy, że masz za słabą stronę, ale przede wszystkim nie jest ona dobrze wypozycjonowana na listach google. A to okazuje się bardzo ważne. Jestem w szoku, bo dzięki ludziom z http://ko-ko.eu/ bardzo mi się poprawiła ilość klientów. Jestem zadowolona i z samej współpracy i przede wszystkim z ceny. Polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznie znaczy często i chodzi przede wszystkim o to, żeby było Cię widać :) o znaczeniu reklamy można poczytać tutaj http://www.szkolenia24h.pl/artykul/czar-reklam/1676/ - ja osobiście polecam jednak przede wszystkim fora, facebook i przede wszystkim ulotki, o ile chodzi o reklamę w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×